pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

На Прикарпатті перевірили сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах14 Бер, 20:44

13 березня в селі Грушка Тлумацького району, провели обстеження сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та в яких виховуються неповнолітні діти.

До родин навідалися працівники Служби у справах дітей РДА та Районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, разом зі старшим інспектором ювенальної превенції Тлумацького відділення поліції ГУНП в Івано-Франківській області Вікторією Баранюк.

В ході обстеження вони встановили, що в деяких сім’ях не створені належні санітарно-гігієнічні умови проживання, батьки не виконують свої батьківські обов’язки та зловживають спиртними напоями, а кошти отримані від держави використовують не за призначенням, повідомляють у Службі у справах дітей Тлумацької РДА.

З батьками провели профілактичну роботу, щодо забезпечення належних умов для виховання та розвитку дітей, раціонального та цільового використання коштів.

Їм наголосили також на проблемах, що спричинили складні життєві обставини у сім’ях, а саме відсутність ведення здорового способу життя батьками (вживання алкоголю та паління), та роз’яснили норми чинного законодавства, щодо обов’язків батьків з виховання та розвитку дитини, стосовно адміністративної та кримінальної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків.

 

 

 

Джерело 

(Visited 67 times, 1 visits today)