pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

На Прикарпатті триває суд над групою чоловіків, які насильно вивезли неповнолітнього до лісу і там над ним знущались20 Вер, 11:13

На Прикарпатті триває суд над групою чоловіків, які насильно вивезли неповнолітнього до лісу і там над ним знущались

Результат пошуку зображень за запитом "суд коломия"

На розгляд до Коломийського міськрайонного суду з Коломийської місцевої прокуратури Івано-Франківської області надійшов обвинувальний акт про  вчинення кримінальних правопорушень передбачених ч. 2 ст. 146, ч. 2 ст. 296 КК України

Нагадаємо, під час досудового розслідування встановлено, що 15 жовтня 2017 року, обвинувачені шестеро осіб, жителі Коломиї та Коломийського району перебуваючи на території лісового масиву в с. П’ядики, Коломийського району змусили неповнолітню особу, 2003 року народження стати на коліна та співати Державний Гімн України «Ще не вмерли України, і слава, і воля» та заподіяли потерпілому тілесні ушкодження у вигляді нанесення на спині лінійних саден-подряпин (за формою наближеною до літер «УК»).

Вказані дії органи досудового розслідування кваліфікували за ч. 2 ст. 146, ч. 2 ст. 296 КК України, як грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалось особливою зухвалістю та винятковим цинізмом (хуліганство) вчиненому групою осіб, а також незаконному позбавленні волі, вчиненому групою осіб.

Сьогодні судове засідання по даному кримінальному провадженню не відбулось у зв’язку з неявкою потерпілого, його захисника та одного із обвинувачених, який перебуває на стаціонарному лікуванні у медичному закладі.

Справу призначено на 10:00 18 жовтня 2018 року.

 

 

 

Прес-служба суду

(Visited 522 times, 1 visits today)