pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

На Прикарпатті відкрили сучасний інклюзивно-ресурсний центр06 Лис, 18:32

2 листопада в приміщенні дитячої лікарні Городенківської ЦРЛ відбулося відкриття інклюзивно-ресурсного центру. У заході взяли участь голова районної ради Іван Мандич та керівник апарату райдержадміністрації Степан Михайлюк.
Результат пошуку зображень за запитом "інклюзивно-ресурсний центр"

Захід розпочався зі спільної молитви та освячення приміщення отцем – деканом Ігорем Левицьким. Після освячення приміщення центру дітям вручили подарунки.

Директор центру Наталя Йоник подякувала депутатам обласної та районної ради, начальнику відділу освіти РДА Світлані Івасюк, голові українсько-канадського благодійного фонду «Світ для дітей» Галині Микитюк і всім небайдужим, хто долучився до створення центру.

Інклюзивно-ресурсний центр є установою, що утворюється з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від двох до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічних, надання корекційно-розвиткових послуг та забезпечення їх системного кваліфікованого супроводу.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

(Visited 121 times, 1 visits today)