pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

На Прикарпатті злісним неплатникам аліментів стане важче переховуватись від сплати коштів власним дітям12 Лют, 15:24

Сьогодні, 12 лютого, відбулося підписання Меморандумів про співпрацю між Головним територіальним управлінням юстиції в Івано-Франківській області та Івано-Франківським обласним центром зайнятості та Управлінням Держпраці в Івано-Франківській області, повідомляє Правда.Іф

“Цей меморандум буде давати можливість державним виконавцям надавати консультації боржникам, особливо по аліментах, про весь спектр послуг які надаються державним центром зайнятості.

Що стосується співпраці з Управлінням Держпраці , то в нас є багато випадків, коли боржники працюють нелегально на роботі,  отримуючи такі повідомлення ми будемо надсилати їх для ретельної перевірки Управлінням Держпраці”, – прокоментував Станіщук Микола начальник Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області.

Відповідно Меморандуму буде здійснюватися консультація боржників, допомога з працевлаштуванням, професійна підготовка та підвищення кваліфікації.

“Ми готові працювати в даному напрямку. І не тільки брати боржників на облік, але й влаштовувати на роботу,” – прокоментував директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Цимбалюк Василь.

“Наші перевірки передбачені постановою Кабінету Міністрів. Отримуючи інформацію ми будемо усе перевіряти та виходити на підприємців,які мають найманих працівників без укладеної угоди. І хочу наголосити, що штраф складає 30 мінімальних зарплат. Зараз через ЗМІ ми хочемо донести та попередити усіх підприємців”,-наголосив заступник начальника Управління Держпраці в Івано-Франківській області Смага Роман.

(Visited 95 times, 1 visits today)