pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

На Прикарпатті зменшили видобуток гальки, гравію та кремнію05 Вер, 14:46

Головне управління статистики інформує. У січні–липні 2019р. порівняно з аналогічним періодом попереднього року підприємствами добувної промисловості та розроблення кар’єрів зменшено видобуток гальки та гравію, кремнію на 26,4%.

Результат пошуку зображень за запитом "У січні–липні 2019р. порівняно з аналогічним періодом попереднього року підприємствами добувної промисловості та розроблення кар'єрів зменшено видобуток гальки та гравію, кремнію на 26,4%"

У переробній промисловості на підприємствах з виробництва харчових продуктів та напоїв зріс випуск олій рослинних, сиру свіжого неферментованого, молока та вершків незгущених, виробів здобних (на 2,7–19,4%). Разом з цим, зменшено випуск масла вершкового, хліба та виробів хлібобулочних, тортів (на 4,5–11,3%), сиру плавленого, молока і вершків коагульованих, йогурту, кефіру, сметани, соусів, продуктів молоковмісних (на 18,2–29,1%), продуктів яєчних, виробів кондитерських, сухарів, сушок, грінок, пряників та виробів подібних (у 1,5–2,4 раза).

Підприємствами текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів у січні–липні 2019р. збільшено випуск пальт та плащів, жіночих та дівчачих, футболок, майок й подібних виробів, одягу і аксесуарів до одягу для немовлят (на 2,6–26,4%), жакетів та блейзерів, жіночих та дівчачих, костюмів та комплектів, брюк, бріджів чоловічих та хлопчачих (у 1,7–2,8 раза). Водночас зменшено виробництво пальт, півпальт, плащів, накидок, чоловічих та хлопчачих, суконь трикотажних, светрів, пуловерів, кофт, жилетів та кардиганів з бавовни, жіночих та дівчачих (на 18,6% – у 2,6 раза).

У виготовленні виробів з деревини, паперу, поліграфічній діяльності спостерігалося збільшення виробництва дверей та їх коробок та порогів, з деревини, гранул та брикетів з пресованої або агломерованої деревини, конвертів, проспектів, плакатів та іншої рекламної продукції, віддрукованої, журналів реєстраційних (на 7,9% – у 1,6 раза). Випуск деревини (крім хвойних чи тропічних порід), виробів столярних та конструкцій будівельних, з деревини, газет, журналів та видань періодичних, шпону, листів для фанери клеєної, брусків, планок та фриз для паркетного або дерев’яного покриття підлоги зменшено на 6,7–36,7%. 

У виробництві хімічних речовин і хімічної продукції зріс випуск речовин поверхнево-активних органічних та засобів для миття шкіри, які містять або не містять мило на 35,3%, засобів мийних та для чищення, які містять або не містять мило – на 25% при зменшенні виробництва шампунів на 16,5%.

На підприємствах з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції збільшено виробництво посуду столового і кухонного, з пластмас, мішків та пакетів з полімерів етилену, елементів конструкцій збірних для будівництва на 14,3% – у 2,5 раза. Разом з цим зменшено випуск плит, листів, плівок, фольги і стрічок, з полімерів етилену, плиток, плит, черепиці, вікон, дверей, з пластмас, розчинів бетонних на 3,6–16,9%, виробів домашнього вжитку – в 1,5 раза, блоків та цегли з цементу, бетону або каменю штучного для будівництва – у 2,8 раза.

У металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів збільшено випуск форм для лиття гуми або пластмас, тканин, ґрат, сіток й огорож, незварних, виробів кованих або штампованих, з металів чорних (на 38,9% – у 3,1 раза), листів профільованих зі сталі нелегованої, профілів холоднодеформованих, блоків дверних і віконних з алюмінію, інструментів ручних для використання у сільському господарстві, садівництві або лісовому господарстві, цистерн, бочок, барабанів, каністр з металів чорних (на 2,6–17,1%). При цьому зменшено випуск котлів центрального опалення, конструкцій збірних будівельних з чавуну чи сталі, інструментів для фрезерування для обробки металів (на 9,9–28,6%).

Серед продукції машинобудування зросло виробництво манометрів, датчиків, електронних, клапанів запобіжних або випускних, станцій базових, люстр та інших світильників електричних (у 1,6–4,2 раза). Водночас зменшено випуск газомірів, машин пральних, верстатів для оброблення деревини, комплектів ізольованих проводів для свічок запалювання для двигунів, машин і апаратів для дугового зварювання металів (на 3–40%).

(Visited 25 times, 1 visits today)