Актуально зараз

На Вовчинецьких горах відбувся видовищний чемпіонат з даунхілу (фото+відео)

spot_img

Сьогодні, 26 травня, на Вовчинецьких горах відбувся чемпіонат з даунхілу. Видовищні змагання проходили до вечора. Близько 40 чоловік зі Львова, Закарпаття та Івано-Франківська змагалися за різні призи, серед яких не було професіоналів, а лишень любителі. Учасники повинні були на швидкість спускалися на велосипедах із пагорбів.

Глущук Андрій, організатор змагань Open Season розповів: “Хотілося зібрати велику команду, які б прийшли взяти в цьому участь, для поширення велоспорту в нашому місті. Також, була мета зберігати чистоту Вовчинецьких гір. Ми паралельно завжди можем поприбирати і почистити ліс”.

Щоб взяти участь у даунхілі, учасники повинні були вміти швидко їздити на велосипеді та добре тримати рівновагу.

В результаті переможцями серед дівчат стали: 3 місце – Клименко Марія, 2 місце – Маслович Мар’яна і 1 місце – Винничук Ярина. Серед категорії юніори 3 місце отримав Шкірка Тарас, 2 – Станчак Максим і Артур Масловський здобув 1 місце. Та найстаранніші учасники чемпіонату серед категорії любителі отримали: Петлякевич Тарас – 3 місце Слободян Володимир – 2 місце і Сойман Павло здобув 1 місце. Серед призів для переможців були: абонемент на цілий день катання в байк-парку Пилипец, велоодяг, шолом, дві камери Go Pro та інше.