На заправці в Коломиї пара молодят зустріла Петра Порошенка і ось що з цього вийшло (відео)

В мережі з’явилось відео, на якому екс-президент України Петро Порошенко разом зі сім’єю перебуває на АЗС у Коломиї, що в Івано-Франківській області. Приїзд колишнього глави держави викликає справжній фурор на АЗС.  У чергу на селфі з Порошенком стає пара молодят, яка в цей час також була на заправці, інформує Стартко.

“Зупинитись на каву – дуже гарна ідея, коли день такий насичений подіями.

Прямуючи з Коломиї до Франківська на заправці зустріли молодят. Марина каже, що це на щастя. Побажали міцного кохання, як у нас, та не менше чотирьох дітей.” – написав Петро Порошенко на своїй фейсбук-сторінці.

Свято Трійці колишній президент святкував разом з родиною у Карпатах, відвідавши службу в легендарному селі Криворівня у Храмі Різдва Пресвятої Богородиці.

(Visited 32 011 times, 1 visits today)

Коментарі:

  Гість,

  Пороху завжди раді в нашій області і зрадістю проголосують за нього щоб кацапів дальше натягував.

   Гість,

   Дешева постановка від місцевих сраколизів.
   А прикарпатцям пора мати елементарну гідність і показати своє відношення до брехуна,казнокрада і зрадника ідей майдану

    Гість,

    Басараб має ходити на допити до слідчого по питаннях фортифікаційних споруд на яких вкрали мільйони гривень,а не робити екскурсії по області і вести виборчу агітацію.Гуцули давно втратили свою гідність,тому і місце їхнє в сраці…

    Гість,

    Я був на фестивалі Underhil, так про пороха ніхто не чув, його навіть не об’являли, хоча він там був, а відео щасливих людей які тиснуть руку, це порохоботи. А фестиваль крутий.

   Гість,

   натягивали только его )

   Гість,

   I ТОРГУВАВ З НИМИ НА КРОВI СОБI НА БЛАГО !

   Гість,

   Фу, мерзота! Знов поділяєш людей і розриваєш українців за національністю. Ми стільки років жили мирно, докі у вас не засвербіло до Еропи.Ну і що, дочекалися? Люди збідніли, без роботи, без належної медицині. Нема грошей – то вмирай. Так що заткніть пельку і допомагайте президенту все це виправити.

   галинаГість,

   5 рокiв грабував Украiну мародер, ще й посмiхаеться.

   Гість,

   Ты дуполиз?

   Гість,

   за таких як ти та твого пороха на Донбасі гибнути хлопці. Порошенко кислотний, коли ви вже зрозумієте і перестанете розхитувати Україну.

  Гість,

  За цього баригу , злодія , брехуна , мародера найбільше проголосували тільки на Львівщині , а всі інші області сказали йому НІ. Таким чином , його злочинне правління було оцінено по заслугах. Не пройде цей негідник і в парламент , скільки би вишиванок на себе не натягував.

  Гість,

  Підарюга

   Гість,

   СЛУХАЙТЕ ВИ-ЗЕФАНИ ТА МОСКОВСЬКІ ВИЛУПКИ-ПОРШЕНКО СВОЇ МІЛІОНИ ЩЕ ДО ПРЕЗИДЕНСТВА ЗАРОБИВ А ЦЕЙ ДЕБІЛ-ЗЕЛІНСЬКИЙ,КОЛОМОЙСЬКОГО СРАКО-ЛИЗУН..БУДЕ КРАСТИ А НАРОД УКРАЇНИ ЙОМУ НЕПРОБАЧИТЬ-ГАНЬБА КЛОУНУ…!!..

  Гість,

  порох вперед дави русишвайн

  Гість,

  Цього злочинця судити треба , його місце на нарах , а не в парламенті. Це він зробив Україну найбіднішою країною Європи , влаштувавши геноцид українського народу. Це він знищив п’ять найбільших військових складів , чим підірвав обороноздатність збройних сил. Це він і його “любі друзі” цинічно обкрадали армію. Це він проводив бізнес на людській крові. Це він створював на фронті котли , де безглуздо полягли тисячі українських хлопців. Це він 5 років стягував з кожного військовий збір , хоча офіційно війни не оголошував. Це він довів корупцію в країні до небачених масштабів. Це він провалив всі реформи в країні . Це він організував тарифний геноцид , на чому збагачувався. Злочинні дії та бездіяльність цього бариги поставили Україну на грань існування. І після всього цього ця хитра і нахабна істота ще робить гарну міну при поганій грі , і преться до парламенту. Український народ і на цей раз покаже порошенкові , де його місце .

   Гість,

   Браво!!! Все сказано очень правильно и точно на 100%

   Гість,

   Проблема Пороха в том,что он оградил всю Украину от военных действий на Донбассе.Если объявить войну ,то тогда прерываются все отношения с этой страной а наша страна становится на “рельсы”.К тебе приходят домой и временно изымают твою машину или перепрофилируют бизнес.К нему есть много вопросов .Но он офигенный управленец. Он ни бекает ни мекает , он ни фопы 6 процентов .Он не селфится с шаурмой по пути к горнякам которые погибли.Если б ЗЕ пришло к власти в 14 то Украины уже не существовало.Посмотри видео как доты наши взрывают.Где танки ихние подевались? Это ж какая коррупция в армии что не жалко 10000 зелени на выстрел по доту.А безвиз. Это ж он тебе дятлу выбор дал, хочешь работай в Украине хошь в Европу дуй. Ты понимаешь слово ВЫБОР или СВОБОДА.Не было б Пороха ,была б Венисуэла с долларом по 200. Г + Г меньше смотри.

   Саня,

   пiдтримую кожне слово 100%

  Гість,

  Молодець Порошенко! Дав моцкалям просратися,, вони ще століттями будуть потіти від його вигляду так само як вони падають в паніку від слова БАНДЕРА! Слава Україні! Слава Степанові Бандері!

   Гість,

   Порошенко успішно веде бізнес в Росії , чим поповнює їх бюджет ,який фінансує російську армію і терористів на Донбасі . Окрім бізнесу на крові , нічого іншого Росії він не показав. Все це баєчки для наівних та погано поінформованих.

   Гість,

   а Украiна ще довго буде вiддавати борги МВФ якi ця худоба Парашенко поцупила.А ти i далi лижи йому дупу

   Гість,

   Ти йобнутий???? Та москалі срали на нас!!!))))

  Гість,

  Порошенко наш Президент, я з цим живу і буду жити, а клоун це тимчасове явище, як полоумні всі ті, що за нього голосували, дураки та й годі, не головою думали, а тим органом, звідки гамно вилазить, ось так і вийшло і президент гамно і всі його прихильники лайно

  Гість,

  Підлобузники западенські. Порох “обніс” людей на мілліарди, а вони і раді в руки цілувати і селфі робити.

   Агроном,

   Чому ви усі пишите, що не сіли б на одному гектарі відпочити з паном Президентом. Нічого б з вами не сталося.

  Кот Баюн,

  Да Порошенко просто самая последняя Гнида.

  Гість,

  Клоун сука

  Чужий,

  Дійсно,що брад Порошенко зробив велику політичну помилку…Він, мобілізовуючи прогресивних Українців на захист нашої Української Держави від самого коварного,підлого і ядерного ворога у світі /на сьогоднішній день/, не послав і не заставив тих покитьків //десь 40% // самими воювати за свою Державу згідно Конституції України… Ці ,,розумні гниди” сьогодні би співали по іншому або взагалі би перестали співати,бо їх штани назавжди були би обісрані….Ось така вона правда..

   Гість,

   Ти правий.Порох не послав туда своїх дітей.Не було на передовій і дітей його оточення. Реформи не зроблені.корупція яка була така і залишилась.Хтось хоч пам’ятає ідею майдану? Думаю що ні.І на останок….Ефремов буде балотуватися від партії регіонів… а міг же депутатську недоторканість скасувати.так багато міг зробити

    Чужий,

    Ось наприклад: ти був на Майдані!!!! А що Ти сам зробив після Майдана????? Ти думаєш, що революція пройшла і Ти будеш ,,жити”,і хтось за Тебе буде будувати Українську Державу???? Дуже розумно….А в загальному, я впевнений,що Ти знаєш,що ти пишеш….Це є проста московська ідеологія і проститутка буде засуджувати всіх і все.. Зупинись і ,,включи хоч на хвилинку Свої мозги”, може і відчуєш Божу Благодать.

  Гість,

  Кацапе ти тупорилий, гірших дебілів, ніж в сраній мордово-московії немає ніде більше в світі. Немиті мокші, які здатні тільки брехати, красти і пити та пхати свій ніс в кожну сраку. Бидлота нарвана, бики задрочені!

  Гість,

  Ха-ха! Порошенко вперед! Хуярь кацапа козломордого зариганого! Слава Степанові Бандері! Слава Україні!

   Гість,

   ну не скажи, Порошенко також добра Бандера.Прописав в Конституцію ЄС і НАТО, томос, мовний закон, заборонив кацапські канали і вконтакті, розігнав шобло ригівське, яке знову почало повертатися, відмовився від закупок газу в кацапів.А кловун, що зробив? Відновив Кучму, який привів до влади Януковича.

    Гість,

    так вiн це шобло ригiвське сам i створив i грабував скiльки мiг,а останнi 5 рокiв-то це жах.Газ пiдняв на 300%,села вимирають,дорiг нема,бандитизм,корупцiя,наркота,безробiття……яке НАТО яка ЕС,ви про що,нащо менi томос,нащо людям безвiз,коли нема за що заплатити за комуналку…та пiшов вiн………….

     Чужий,

     Ти,чоловіче,або залишився тупим совком з далекого колгоспного села,або сьогоднішній проросійський провокатор,якому чуже ВСЕ Українське……Тобі треба,або багато вчитися,щоб стати Українцем,або збирай свою совкову родину і на росію родіну….там твоє місце!!!!!!

  антипутiн,

  а твоя доля в ближайшем будущем,сосать у Кадырова

  Гість,

  Премйєр Гройсман заявив, що порошенко має відійти у минуле. Це жах, товариші.

  Гість,

  І мінус цієї влади, що дає можливість цьому злодіюююю отак їздити Україною і агітувати. Треба падло закривати і повертати вкрадене в українського народу

   Чужий,

   Прочитати написані коментарі і стає ясно, скільки гнилі, брехні,заздрості і совка ще твердо живе в ,,громадянам” в так званому по-паспорті України…І скільки потрібно років,щоб 40% цього населення України перетворилися на УКРАЇНЦЯ.
   Повага,довіря один-до-одного,Чути один-одного,Любити один-одного,……….А так,ви ніколи УКРАЇНИ. не побудуєте….

  Гість,

  Порох, вперед .. Бий москалів, не давай спуску нікому.. Поміняй команду кумів-сватів, й будеш мати підтримку..

  Гість, Ваш коментар очікує на схвалення.
  Гість,

  то, что порох- козел, ни у кого сомнения нет. но то, что пишут в комментариях- это ужас!! сумел он нас разъединить….

  Гість,

  І це вірно, народ каже правду.

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:9926

загрузка...

Прикарпатцям на замітку: що взяти із собою на виборчу дільницю і чого там не можна робити 10:16

21 липня – день позачергових виборів до Верховної Ради України.  Голосування на дільницях повинно було розпочатись о 8:00 і завершитися о 20:00. Для того, щоб проголосувати, вам потрібно із документом...

Калушан запрошують на безкоштовне заняття зі стретчингу 09:14

21 липня, для всіх охочих відбудеться безкоштовне відкрите тренування зі стретчингу. Заняття розпочнеться о 10:00 годині на стадіоні "Хімік". Про це організатори заходу повідомили у соцмережі "Фейсбук", інформують "Вікна". "Запрошуємо всіх на відкрите...

У Івано-Франківську встановили нові світлофори (фотофакт) 20:30 4 коментарі

Нові світлофори у Івано-Франківську отримало ще одне перехрестя, інформує КП Івано-Франківськміськсвітло. "Працівниками КП “Івано-Франківськміськсвітло” було проведено роботи по реконструкції ще одного світлофорного об'єкту, що знаходиться на перехресті вулиць Незалежності-Івасюка-Микитинецька. Змонтовано світлодіодні...

У "день тиші" на Прикарпатті зареєстровано 9 повідомлень про порушення виборчого законодавства 19:46 1 коментар

У "день тиші" на Прикарпатті зареєстровано 9 повідомлень про порушення виборчого законодавства, про це повідомила Поліція Івано-Франківської області. Інформація, щодо забезпечення правопорядку у «день тиші» на території Івано-Франківської області (станом на...

На Івано-Франківщині вперше зіграють "Гуцульське весілля" 19:15

В Івано-Франківській області етнічно-культурний фестиваль «Гуцульське весілля» - серед переможців всеукраїнського проєкту «Малі міста – великі враження». Про це заявив радник з питань регіонального розвитку Івано-Франківського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD...

Мама дітей, які загинули під час ДТП у Долині, померла у лікарні 19:13 11 коментарів

Як повідомлялося раніше, на Долинщині трапилося ДТП у який загинуло двоє дітей, а за життя матері боролись лікарі. Сьогодні родичка загиблих Роксолана Чоп  у соціальній мережі Фейсбук повідомила, що мати діточок Кирила...

У мережі виклали відео смертельної ДТП у Буковелі (відео) 18:33 2 коментарі

Як раніше повідомляла Правда.іф, у Буковелі трапилася смертельнна дорожньо-транспортна пригода. Потім повідомлялося, що 21-річного водія спіймала поліція. Як попередньо встановили поліцейські, 20 -річний водій, керуючи автомобілем «ВАЗ 21014» на повороті...

Калуш отримає статус ОТГ, об’єднавшись з селами 18:30

Калуш стане другим містом обласного значення, що згуртував громади для спільного соціально-економічного розвитку території в умовах децентралізації та 36 ОТГ, створеною на Прикарпатті. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі...

Лідери команди "Європейська Солідарність" відвідали Прикарпаття 18:26 9 коментарів

Представники політичної партії "Європейська Солідарність" зустрілись з мешканцями Рогатина та Бурштина. Кажуть, вперше за п'ять років з початку війни проросійські сили мають всі шанси знищити ті здобутки, яких досягла Україна в...

В Печеніженській ОТГ відкрили громадський простір Liberty space 17:47

Молоді Печеніженської ОТГ презентували місце, де вони зможуть втілювати свої ідеї та креативні задуми у життя, проводити час з друзями, розвивати свій творчий потенціал. Цими днями у Печеніжинській об’єднаній територіальній громаді відкрили...

Мешканців Івано-Франківська запрошують долучитись до християнського проекту 17:05

В Івано-Франківську планують створити мурал, який складатиметься лише з імен та прізвищ. Про таку ідею у мережі розповів франківський митець Ярема Стецик. За його словами, розмір муралу приблизно 20 м. кв. "Такий молитовний список...

Кандидату від олігарха можна все? В “день тиші” на 89 окрузі масово розклеєні портрети Сіреджука (фотофакт) 16:20 5 коментарів

Сьогодні, в переддень парламентських виборів, заборонена будь-яка агітація. Проте на Снятинщині та Косівщині досі масово висять плакати одного з кандидатів. Відповідно до виборчого законодавства, зокрема частини 2 статті 70 Закону...

Франківець розробив мобільний додаток для походів Карпатами 16:11

“В Похід Карпатами” - безкоштовна програма для телефонів на Android, яка поєднує в собі функції навігатора та довідника, а в майбутньому - і соціальної мережі. Головний інструмент цього додатку -...

Футболісти "Прикарпаття" розгромили "Бескид" 15:24

Заключний контрольний матч в рамках другого навчально-тренувального збору “Прикарпаття” провело по дорозі додому – у Надвірній, де зійшлося з учасником чемпіонату області, місцевим “Бескидом”. Підопічні Володимира Ковалюка здобули впевнену перемогу 5:1 і в...

У Делятині трапилося ДТП 14:53

Сьогодні у Делятині трапилася дорожньо-транспортна пригода, про це повідомили очевидці у соціальній спільноті НАДВІРНЯНЦІ. "Ранішня пригода в Делятині",- йдеться у дописі.

Поліція Івано-Франківщини нагадує про «День тиші» і відповідальність за порушення 14:22

З 00:00 годин 20 липня в Україні розпочався «День тиші». Просимо дотримуватися закону, а виявивши порушення - телефонувати на "102", пише Поліція Івано-Франківської області. Нагадуємо, завтра, 20 липня, в останній день...

Поліція Прикарпаття взяла під охорону усі дільничні виборчі комісії 13:36

Під цілодобовою охороною 7 окружних та 1034 дільнична виборчі комісії, інформує Поліція Івано-Франківської області. Поліцейські цілодобово охоронятимуть виборчу документацію до завершення підрахунку голосів та транспортування бюлетенів до ОВК. Також забезпечуватимуть дотримання...

На Прикарпатті за минулу добу трапилося 14 крадіжок 13:15 1 коментар

Поліція Івано-Франківської області у мережі виклала оперативну інформацію за 19 липня. 379 повідомлень надійшло на лінію 102 14 крадіжок 2 незаконних заволодіння автотранспортом 10 водіїв у стані алкогольного сп'яніння 1 особа...

У Івано-Франківській школі №23 триває ремонт 12:42

У Івано-Франківській школі №23 триває ремонт. Адміністрація закладу приділяє увагу покращенню матеріально-технічного стану закладу та безпеці учасників освітнього процесу. Про це інформує Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради. Так, уже...

На Прикарпатті неповнолітній хлопець викрав автомобіль "щоб покататися" 12:20

На Прикарпатті неповнолітній хлопець викрав автомобіль "щоб покататися", про це повідомила Поліція Івано-Франківської області. Неповнолітній хлопець викрав автомобіль на Рожнятівщині, але оперативні співробітники поліції протягом декількох годин вже розшукали злочинця та...
 • ріел ІФ виринаюча