pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

Найкрасивіший чоловік світу “одружився” на одній з суддів шоу “Модель ХL” (фото+відео)26 Вер, 14:27

4-й випуск другого сезону революційного шоу “Модель XL”. У новій програмі журі повинне було оцінити не лише старання 15 найкращих учасниць проекту, а й обрати моделей, які повинні покинути реаліті-шоу назавжди, інформує WestNews.

Результат пошуку зображень за запитом "Відтак, на 15-х моделей чекали перші три важкі випробування."

Відтак, на 15-х моделей чекали перші три важкі випробування. Їм було потрібно не лише повністю перевтілитися в нові образи, а й позбутися важких спогадів та набутих роками комплексів.

Також цього випуску учасницям проекту доведелося дефілювати у весільних сукнях та впоратися із невгамовними «гостями весілля». Зрештою, відбувалося це все під час “весілля” суддів Богдана Юсипчука і Тетяни Мацкевич.

До слова, Юсипчук розповів про нововведення цього сезону: кожного тижня журі буде призначати одну з дівчат, яка вестиме блог із дому моделей і показувати реальне життя учасниць.

Нагадаємо, Богдан Юсипчук розповів, як він став переможцем міжнародного конкурсу краси.  Крім того, він претендував на роль головного холостяка країни. Слід додати ще також, що найбажаніший холостяк зіграє головну роль у новому гостросюжетному серіалі.

(Visited 551 times, 1 visits today)