Наймолодші франківські регбісти зайняли сьоме місце у чемпіонаті України (фотофакт)

15-16 вересня у м.Ірпені Київської області на полі спортивного комплексу “Чемпіон” дванадцять найсильніших команд з усіх регіонів України змагались за нагороди чемпіонату України серед наймолодших регбістів. Серед учасників змагань була і команда ДЮСШ-2-“Станиславів” з Івано-Франківська.

Результат пошуку зображень за запитом "регбі"
У перший день змагань франківські регбісти отримали дві перемоги над командами “Антарес” – ДЮСШ”Авіатор” з рахунком 20:5 і командою “Гарт-СК”Лідер” з Київської області – 45:5 та програли команді “Анатра” з Одеси 0:20.

Наступний етап змагань проходив за олімпійською системою.
На жаль, у чвертьфінальній грі з київською командою “Антарес” – ДЮСШ”Авіатор” жорстка гра, з численними грубими порушеннями правил гри і лояльним суддівством вивела з гри через пошкодження трьох наших гравців і, як результат, програш киянам з рахунком 0-15 відкинув наших земляків у боротьбу за 5-8 місця у чемпіонаті.

Після цього команда ДЮСШ-2-“Станиславів” не одразу оговталась і несподівано програла “Подолу” у грі за 5-е місце з рахунком 0:5.
Виграш в останній грі проти збірної Харківської області з рахунком 25:5 визначив для команди остаточне місце, на жаль, не те, на яке команда заслуговувала своєю грою.

Чемпіонами України у наймолодшій віковій групі стала команда “Буревісник” Хмельницький, призерами – ОДЮСШ Одеса і “Антарес” – ДЮСШ”Авіатор” Київ. Інші місця у вісімці кращих команд зайняли “Анатра” Одеса, збірна Київської області, “Антарес” – ДЮСШ”Авіатор” Київ, збірна Харківської області.