pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

Не варто все плутати з політикою: прикарпатські військові розповіли про навчання в горах27 Вер, 11:01

Українські війська на Прикарпатті проводять навчання в гірській місцевості. Про хід стратегічного командно-штабного навчання “Козацька воля – 2018” розповіли сьогодні, 27 вересня, під час брифінгу у військовому комісаріаті, повідомляє Правда. іф.

Як сказали в комісаріаті, головною метою цих планових навчань є нарощування спроможностей органів військового управління в ході ведення оборонних стабілізаційних дій військами, планування та ведення контрнаступальної операції. Навчання відбуваються в період з 25 по 29 вересня у декількох районах Західної України одночасно.

“Навчання відбуваються планово і щорічно. В жодному разі не пов’язані з різними політичними питаннями. Тобто ніякого відношення до Шевченка та Буковелю немає”,- наголосив начальник відділу цивільно-військового співробітництва Управління ОК “Захід” полковник Олександр Ковальчук.

У військоматі кажуть, що основне завдання це вчити десантників правильно діяти в гірських умовах.

“Були десантування на декількох перевалах. Хочу наголосити, що навчання також проходять у інших областях, здебільшого в тих місцевостях де є поблизу полігони”,- сказав старший офіцер Ярослав Мельничук.

В основному залучаються військові, які служать за контрактом. Де будуть навчання завтра сьогодні ніхто не знає Оскільки завдання дають безпосередньо в день проведення навчань, щоб наблизитися максимально до реальності.

(Visited 152 times, 1 visits today)