pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

Незабаром Снятин буде з новим басейном11 Вер, 21:07

На завершення будівельних робіт Снятинського басейну виділено 1,5 мільйона гривень
Результат пошуку зображень за запитом "басейн"
фото ілюстративне
Снятинський басейн-довгобуд має шанс на відкриття вже наcтупного навчального року.
Народний депутат України Юрій Соловей добився виділення з Державного фонду регіонального розвитку 1,5 мільйона гривень на добудову відкритого професійного басейну у Снятині. Для цього парламентар неодноразово звертався до Кабміну і нещодавно урядовці таки затвердили відповідний документ.
Обранець певен, що для розвитку спортивної інфраструктури регіону у прикарпатських населених пунктах необхідно облаштувати басейни. Адже, повноцінний басейн для відпочинку та заняття спортом для дітей є нормою для розвинутих країн. Втім, в нас такі споруди чомусь перетворюються у довгобуди. Як от професійний відкритий 25-ти метровий басейн у Снятинській спортивно-юнацькій школі. Його почали зводити ще в 90-тих роках минулого століття. Однак, тепер він має шанс на довгоочікуване відкриття для населення.
«Варто зауважити, що це проект, який носить дуже важливе значення для регіонального розвитку. По-суті, це єдина повноцінна плавальна база в нашій області, яка знаходиться поза межами обласного центру. Снятинська школа має традиції виховання тут чемпіонів України. І ті діти, які займаються тут, мають колосальний ентузіазм. І я думаю, що ці кошти дадуть значний ефект для розвитку спорту і розвитку, зокрема, плавання на Снятинщині», – наголосив Юрій Соловей.
Крім того, за зверненням народного депутата України Юрія Солов’я, з державного фонду регіонального розвитку виділено значні кошти на важливі інфраструктурні об’єкти Гуцульщини і Покуття. Зокрема: на соціально-економічний розвиток Заболотів отримає 3 млн. грн. на ремонт дороги, та Рожнів – 1 млн. грн. на басейн.

 

(Visited 545 times, 1 visits today)