pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

Нові тротуари та місця для машин: у Франківську облаштовують ще один двір (фотофакт)31 Жов, 18:08

Ще один двір стане сучасним та затишним. Днями тут розпочалися ремонтні роботи на Івана Павла ІІ, 9.

Тут облаштують тротуари, викладуть бруківкою входи до під’їздів. Також облаштують місця для паркування машин та облаштують проїжджу частину, про це йдеться на сайті мера, пише Бліц-Інфо.

Мешканка будинку та голова ЖБК Наталія Король розповіла, що просити ремонту ходила ще до попереднього міського голови.

«Я ходила ще до попереднього міського голови просити за наш двір. Але тепер вже Руслан Романович нам його зробить. Мешканці дуже задоволені тими змінами, які в нас відбуваються», –  розказала жінка.

За словами депутата міської ради від цього округу Маріанни Продан, це довгоочікуваний ремонт. Адже люди бачать, що робиться у сусідніх дворах. Й неодноразово зверталися щодо благоустрою і їхньому.

Міський голова Руслан Марцінків наголосив, що ремонтні роботи у місті продовжуються, хоч бюджет цьогоріч гірший за попередній.

«Проблеми у нас тому, що центральна влада не передбачила в повному обсязі кошти на виплату зарплат освітянам та медикам. Тож мусимо їх виплачувати з міського бюджету. Але все ж намагаємося приводити місто до ладу. В роботі зараз 18 міжбудинкових проїздів у різних мікрорайонах міста. Два з них – в цьому районі. Потроху, робимо наше місто комфортнішим для його мешканців», – підсумував Руслан Марцінків.

(Visited 112 times, 1 visits today)