pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

Об’єднання бульварів: чим живе “п’яний ринок” під час з’єднання двох вулиць (фоторепортаж)16 Жов, 14:27

Об’єднання Північного та Південного бульварів – те, що чекають франківці вже декілька років. Не обходиться й без труднощів, проте влада, за її словами, старається все владнати заради очікуваного результату.

На сьогоднішній день  знесли частину “п’яного ринку”. WestNews дізнавався, що очікує працівників ринку, які труднощі виникають щодо об’єднання бульварів і коли завершаться роботи.

Роман Галіпчак, директор управління капітального будівництва, зазначає, що на даному етапі проводяться роботи по демонтажу приміщень на території “п’яного базару”.

“Після цього приступаємо до прокладки води, дощового колектору. Не знаю, скільки у нас вийде зробити до кінця року, адже демонтажні роботи проводять орендарі приміщення, так було прописано в договорі оренди. Після того, як закінчиться договір оренди до початку виконання робіт дорожньої частини, вони повинні зробити за свої кошти демонтаж,” – каже Галіпчак.

Працівник ринку розповідає – влада обіцяла, що до березня місяця вони можуть продовжувати працювати:

“Можна переходити на базар на Новгородській, на Пулюя, біля радіозаводу. Ціни відрізняються – на деяких дорожче в три рази. Влада не домовилась за розтермінування, за таку ж саму оплату. Про таке навіть мова не йшла.”

“Продавцям пропонують місця на будь-яких ринках, де вони собі вибирають. Є погодження, підписане виконкомом з власниками ринків. Поки що все дотримується норм. Якщо когось щось не влаштовує, то немає проблем – зустрічаємось і вирішуємо все. Ціни можуть бути інші, бо їх встановлюють власники ринку. Взагалі є у нас ринок ззаду пивзаводу (ред. – вулиця Заклинських), який повністю пустує,” –  пояснює заступник міського голови Богдан Білик.

За словами працівника ринку, інтернетом поширюється фейкова інформація, що “секонд” взагалі закрився. Цей тиждень людей приходило дуже мало. Але люди стоять, там де і стояли.

“Демонтажні роботи нам не заважають. Думали, буде багато порохів. Правда, поставили паркан, і потрібно ходити в обхід з Тичини, це створює незручності,” – каже він.

Щодо об’єднання бульварів, Південного та Північного, Галіпчак розповідає, що є деякі складнощі – проблеми з викупом майна, тому важко сказати, коли саме завершаться роботи.

“Справа в суді. Не можемо викупити житлове приміщення, квартиру по вулиці Сонячній,” – додав Галіпчак.

(Visited 463 times, 1 visits today)