pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

Офіційно: 68-річний знаменитий голлівудський актор Річард Гір скоро стане батьком (фото)18 Вер, 16:30

Чутки про те, що знаменитий голлівудський актор Річард Гір скоро стане батьком поширилися ще у серпні. Однак знамените подружжя 68-річний Річард Гір і його дружина 35-річна Алехандра Сільва офіційно підтвердили інформацію про поповнення в сім’ї лише після зустрічі з Далай-ламою.

Річард Гір та Алехандра Сільва стануть батьками

Про це Алехандра Сільва розповіла на своїй сторінці в Instagram.

Подружжя зустрілося з Далай-ламою в Роттердамі, щоб він благословив майбутнього малюка і його знаменитих батьків.

Дуже особливий момент, всього кілька хвилин тому. Отримуємо благословення для нашого дорогоцінного майбутнього. Ми не могли повідомити щасливу новину до моменту зустрічі з Далай-ламою, – розповіла Алехандра.

Зауважимо, Річард Гір сповідує буддизм, а з Далай-ламою вони давні друзі. Актор вже понад 40 років очолює міжнародний комітет на підтримку Тибету. Через це йому навіть заборонили в’їзд до Китаю.

Нагадаємо про те, що вперше про серйозні стосунки між американським актором Річардом Гіром і Алехандри Сільви заговорили взимку минулого року. В грудні актор зробив Алехандрі пропозицію , а вперше пара з’явилася разом у лютому на червоній доріжці. У Річарда є син Гомер від попереднього шлюбу, а Алехандра в свою чергу виховує сина – 5-річного Альберта.

Джерело

(Visited 142 times, 1 visits today)