pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

Пенсіонери Івано-Франківська відправилися на відпочинок (фоторепортаж)17 Вер, 17:30

17 вересня до відпочинковго табору “Лімниця” поїхали 25 осіб золотого віку.

Результат пошуку зображень за запитом "Франківські пенсіонери відправилися на відпочинок"

Перша група людей поважного віку відправилася до відпочинкового табору “Лімниця”, одного з кращих таборів на Прикарпатті. “Лімниця” знаходиться поблизу Івано-Франківська – в селі Вістова Калуського району. Дорога близька, тому людям золотого віку легко її перенести, адже серед них є такі, яким складно пересуватися самостійно. Перший заїзд відбувся 17 вересня, таких заїздів планують зробити декілька протягом вересня-жовтня 2018 року.

Ініціатива щодо “золотого відпочинку” цього року втілилася вперше, та міський голова Руслан Марцінків переконаний, що такі заходи відбуватимуться й надалі. Чотири дні група проходитиме оздоровчі процедури і буде займатися спортом, також планують освітні зустрічі. Крім того, на людей золотого віку чекають розваги, дискотеки та кінопокази – все у кращих традиція табору.

“Хочемо, щоб наші рідні не забували дбати про себе й приділяти собі більше часу. Сподіваємося, що чотири дні у відпочинковому таборі «Лімниця» покращать їхнє самопочуття, додадуть їм сили та енергії”, – секретар міської ради Оксана Савчук.

(Visited 224 times, 1 visits today)