pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

“Поки живу за рахунок своєї останньої зарплати нардепа”: Савченко поскаржилася, що не може знайти роботу (відео)11 Вер, 16:30

Народна депутатка 8-го скликання Надія Савченко поскаржилася, що людині з судимістю важко знайти роботу в Україні.

Результат пошуку зображень за запитом "Савченко поскаржилася на проблеми"

Про це вона в заявила ефірі NEWSONE. За словами колишньої льотчиці, поки вона живе за рахунок своєї останньої зарплати нардепа.

“Я думаю, що не кожен роботодавець захоче мати у себе на роботі Надію Савченко. Тому я звузила коло пошуків, я обмежилася тим, що я хочу ту роботу, яка буде обмежена в контактах із людьми, і буде більш фізичною. Це те, що я хочу для душі”, – сказала Савченко.

Надія Савченко

 

Жінка уточнила, що спробує пройти медичну комісію, необхідну льотчикам.

“Хто ж мене з моїми статтями, суд за якими ще не доведено, візьме знову на службу в Збройні сили України і довірить мені літак? А тим більше з бомбою.

А якщо серйозно, для льотчика потрібно мати відповідний стан здоров’я, а у мене воно в тюрмі дуже сильно постраждало. Я не знаю, чи пройду медкомісію на пілота, але я хоча б постараюся це зробити”, – додала вона.

Нагадаємо, що Надія Савченко на позачергових виборах до Верховної Ради отримала всього вісім голосів і не змогла пройти в новий парламент. Свою поразку вона пояснила брудними технологіями.

Джерело

(Visited 324 times, 1 visits today)