7.8 C
Ivano-Frankivsk
Понеділок, 25 Травня, 2020
Головна Корупція Поліція закрила справи прикарпатського олігарха Бахматюка, які забрали в НАБУ

Поліція закрила справи прикарпатського олігарха Бахматюка, які забрали в НАБУ

Національна поліція закрила забрані з Національного антикорупційного бюро кримінальні провадження, в яких фігурували VAB банк і аграрний холдинг Avangard, кінцевими бенефіціарами котрих є олігарх Олег Бахматюк.

Поліцейські закрили забрані у детективів кримінальні провадження, в яких фігурували аграрний холдинг Avangard і VAB банк.

Про це повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на Центр протидії корупції.

Перше кримінальне провадження стосувалося можливого заволодіння службовими особами VAB банку 1,2 млрд грн рефінансування, які видав Національний банк України на фінансове оздоровлення банку, аби він не збанкрутував і не втратив кошти вкладників. Однак 22 лютого генеральний прокурор Юрій Луценко забрав цю справу в НАБУ і передав слідчим поліції для подальшого розслідування. Пізніше НАБУ порушило нове кримінальне провадження, в якому вже досліджувалися можливі махінації з кредитом Нацбанку, але цю справу передав до поліції вже керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький. Зрештою ці провадження об’єднали в одне, яке було закрито слідчим поліції.

Друге кримінальне провадження стосувалося можливого заволодіння 1,1 млрд грн державного бюджету за участі підприємств холдингової компанії «Авангард». Проте у 2017 році заступник Холодницького Володимир Кривенко змінив підслідність у справі, передавши її до поліції. Пізніше прокурор Генеральної прокуратури цю справу закрив, а постанову про закриття ніхто не оскаржував.

Як відомо, НАБУ і САП затримали помічницю судді і адвоката. Як з’ясувалося, помічниця судді допомагала своєму знайомому адвокату у незаконному моніторингу судових рішень у справі аграрного холдингу «Авангард». Наразі ця справа перебуває на розгляду суду по суті.

1 коментар

1
Залишіть коментар

avatar
1 Дерево коментарів
0 Дерево відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Найактивніші обговорення
0 Автор коментаря
ЗЕлупам Автор останнього коментаря
  Підписка  
новизні давності найбільш залайкані
Сповіщення про
ЗЕлупам
Guest
ЗЕлупам

Кловун Зюзя любіт куГіцу?

- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • цитадель
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!