pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

Понад 30 мільйонів гривень зарплатні боргують прикарпатцям місцеві підприємства (відеосюжет)05 Вер, 21:30

Коли за виконану роботу не заплатили. Понад 30 мільйонів гривень – така сума заборгованості із виплати заробітної плати на Прикарпатті.

Результат пошуку зображень за запитом "Понад 30 мільйонів гривень зарплатні боргують прикарпатцям місцеві підприємства"

Турбує те, що чимало зароблених коштів не отримали працівники економічно активних підриємств, кажуть в обласному управлінні Держпраці. І наголошують, нерідко керівники підприємств приховують фінансову інформацію щодо прибутків і їх розподілу.

Традиційно серед найбільших “зарплатних” боржників – підприємства-банкрути. Рекордно, майже вдвічі, зріс борг з початку року в обласному об”єднанні спиртової та лікеро-горілчаної промисловості. Із 6-ти до 12-ти мільйонів відповідно. У подібній ситуації нині перебувають близько десятка прикарпатських підприємств.

Облдержадміністрація має намір посприяти керівникам підприємств знайти шляхи погашення боргів з виплати заробітної плати. Для цього створять спеціальну міжвідомчу комісію.

За невчасну виплату зарплати в Україні загрожує фінансова та адміністративна відповідальність. А після 30-ти денного терміну – кримінальна.

Детальніше дивіться у сюжеті: ТРК ВЕЖА

(Visited 32 times, 1 visits today)