fbpx
-1.3 C
Ivano-Frankivsk
Субота, Грудень 7, 2019
Головна Економіка Прикарпатці завдяки новому продукту від ПриватБанку можуть застрахувати комунальні платежі

Прикарпатці завдяки новому продукту від ПриватБанку можуть застрахувати комунальні платежі

ПриватБанк запустив новий продукт “Страхування комунальних платежів”. Дана програма страхування допоможе прикарпатцям погасити заборгованість з оплати комунальних послуг за рахунок страхової компанії в разі втрати роботи або працездатності.
Результат пошуку зображень за запитом "Прикарпатці завдяки новому продукту від ПриватБанку можуть застрахувати комунальні платежі"
“Продовження зими весною, заставляє нас не економити на опаленні, тому сьогодні страшно отримувати рахунки за комунальні послуги і ще страшніше не платити, – говорить керівник “Бізнесу масових платежів” Ігор Гакало. – А раптова травма може зажадати тривалого лікування і великих витрат. Ця страховка допоможе у важкий момент залишитися з водою, газом, світлом і опаленням”.
Оформити договір страхування комунальних платежів можна самостійно в Інтернет-банку Приват24  в меню «Мої рахунки» – «Страховки» – «Оформити страховку» – «Страхування комунальних платежів».
Договір страхування комунальних платежів покриває такі ризики, як: втрата постійного місця роботи, одержання інвалідності в результаті нещасного випадку, критичні захворювання, вперше виявлені в період дії договору страхування. Більш детальну інформацію клієнт може отримати в будь-якому відділенні ПриватБанку, в Інтернет-банку Приват24, або зателефонувавши на гарячу лінію банку 3700.
 

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

0
Покинути власну справу, дім та рідних і поїхати за кордон не кожному під силу. Хтось боїться змін, а комусь просто...
×

Вподобайте нас у Facebook