Прикарпатцям на замітку: садочки та школи можуть не допустити до навчання невакцинованих дітей

Згідно з наказом департаменту охорони здоров’я та департаменту освіти і науки від 01.07.2019 №612 –адм/183, діти, які не щеплені згідно з Календарем щеплень, не можуть бути допущені до навчання.

Результат пошуку зображень за запитом "діти, які не щеплені згідно з Календарем щеплень, не можуть бути допущені до навчання."

Що необхідно зробити? Терміново звернутись до свого сімейного лікаря та отримати направлення на щеплення.

Якщо дитині не можна робити щеплення через певне захворювання — у школу потрібно надати довідку ЛКК про відвід за медичними показами.

Довідка, у якій вказано, що щеплення не зроблене через відмову батьків, НЕ ДОЗВОЛЯЄ відвідувати навчальний заклад.

Довідка має бути надана у навчальний заклад до 28.08.2019 року ВКЛЮЧНО, інакше Ваша дитина буде не допущена до освітнього процесу. Це стосується усіх, без виключення, учнів школи.

“Зверніть увагу на щеплення проти кору! Сьогодні в Україні це питання стоїть гостро, тому має бути приорітетним для батьків, чиї діти не отримали щеплення КПК”, – повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук Юлія Білик.

 

(Visited 259 times, 1 visits today)

Коментарі:

  Гість,

  Наказ виданий Киівською ОДА
  Що ви пишете тут, перевіряйте інформацію

   Я,

   Для тих хто в танку:
   Стаття 15 закону “Про захист населення від інфекційних хвороб” передбачає: дітям, які не отримали щеплень за Національним календарем, відвідувати заклади освіти не дозволяється.
   Вчитися можна і дистанційно і індивідуально, але якщо хочеш в школу чи садок і нема ніяких протипоказань – роби щеплення.

  Юрист,

  Вакцинопрофілактика без контролю Імунного статусу, без відповідальної особи – дослід. Конституція України, ст.28 “Жодна людина без її вільної згоди не може бути піддана медичним, науковим чи іншим дослідам.”. Послуга, яка має ознаки суттєвих недоліків є необов’язковою для споживання (захист прав споживача).

   Я,

   “Вакцинопрофілактика без контролю Імунного статусу, без відповідальної особи – дослід.”

   Дайте посилання джерело, звідки ви цю цитату відкопали. Хочу оцінити законність і науковість даного твердження.

    Гість,

    Словник української мови
    Академічний тлумачний словник (1970—1980)

    Дослід.
    1. Відтворення якого-небудь явища або спостереження за новим явищем у певних умовах з метою вивчення, дослідження; експеримент.

     Я,

     Я оцінив ваші інтелектуальні здібності за посилання на древні манускрипти. А тепер зробіть висновок – вакцинація це дослід чи ні?

     Регулярний секс з жінкою – це “відтворення якого-небудь явища” чи ні? А спостереження за новим явищем, коли клоун став президентом України – це теж експеримент?

      Гість,

      Вакцинопрофілактика без контролю Імунного статусу, без відповідальної особи – дослід.

       Я,

       “Юрист,” питання з тобою закрите. Ця цитата гуляє в інтернеті вже давно. Я думав, що ти від себе маєш що додати. Не маєш своєї аргументованої думки – не пиши дурниць!

        Гість,

        Попереджаю, ще раз перейдеш з аргументованих коментарів по темі на особисте звернення, будеш послане накуй. Ти мені зовсім не цікаве як особистість, мене цікавить аргументація.

        Гість,

        До речі, можливо ти є громадянин України з медичною освітою, який надає послуги по вакцинопрофілактики без суттєвих недоліків? Я як батько дитини, яка пострадала до стану клінічної смерті, готовий звернутися до тебе особисто і отримати таку послугу. Потім я тебе розрекламую на цілу державу, коли побачу відповідальну особу. Я всіх вас обійшов, починаючи від педіатра дільничого, до юриста обласного департаменту охорони здоров’я, ніхто не хоче брати на себе особисто відповідальність. Пропоную визначити рівень патогенного навантаження вакцини і рівень імунної відповіді – дивляться як баран на нові ворота. Чому ви не вчите імунологію, чому не шануєте викладачів кафедр, які для вас стараються .p.s свої коменти я залишаю тільки у робочий час, до 18 години, тому не фантазуй у своїй хворобливій уяві, коментуючи інших дописувачів.

  Гість,

  Враховуючи ,що ніхто, не поперджає про можливі ускладненя і навіть про смерть дитини ( про які часто замовчують) Я рахую ,що це експеремет …Чому любий медичний припарат ,має застиреження, а вакцини в яких в комплексі входять по кілька вірусів ні?!

   Я,

   Ти рахуй, що хочеш. Таке враження, що малограмотний школяр пише. Вакцина – це медичний препарат зі своїми особливостями і застереженнями, і вакцинують людей не на базарі чи вокзалі, а в медзакладі. І шкода від них може бути (переконався на власному досвіді), але біда, яку несуть епідемії і смерті в тому числі діток – це аргумент на 100% за щеплення, особливо дітей.

    До я,

    По перше ! Не умнічай ! Які епідемії ?! Де? Я про епідемії тільки по телебаченні чую! І які в нас медичні заклади з дибілами лікарями які можуть і лишній орган вирізати і лічити не то що треба( по власному досвіду знаю) . І ще чим можуть загрожувати діти які не щепленні тим які щепленні? Вони ж захищенні?! Де логіка?

     Я,

     Тут погоджуюся, бувають і лікарі дебіли, які і орган не той можуть вирізати – наприклад частину мозку, як у тебе, однак, незважаючи на це вакцинація – це добра справа, і я би хотів щоби всі люди були здорові.

  Гість до я,

  І ще ,якій в тебе може бути досвід! Ти би скалічив би власну дитину щепленням від якоїсь хвороби ,якою вона не ясно би чи захворіла ти би це не писав!!! Так що підозрюю що ти один з цих лікарів дибілів…

   Я,

   Про таких як ти є гарне українське прислів’я – “Поки грім не вдарить дурень не перехреститься”

    Гість,

    Я поняв аргументи закінчилися .. тоді іди нх!!!

     Я,

     “Юрист”, не радь людям того, в чому розбираєшся як свиня в апельсинах. Домовилися?

      Гість до я,

      Я не юрист , я батько якій власними руками скалічив свою дитину вакцинами … так що іди НХ і не вертайся! Домовилися?

       Я,

       Я батько доньки, яка мала проблеми через надмірну дозу вакцини, які їй дали. Була лікарня… Але це винятки, які дозволяють жити здоровим життям тисячам інших дітей. Не перенось свої проблеми на інших, і не давай дурних рекомендацій, бо може статися – тебе проклянуть ті хто до них прислухався.

        Гістьдо я,

        А я проклинаю таких як ти , що послухав!!! І не забудь наступний раз бумажку підписати в якій знімаєш всю відповідальність з лікарів при можливих негативних наслідків! А вони бл є !І всі про це повинні знати ! І кожний має право на вибір робити чи не робити…

         Я,

         Всі прокльони вернуться тобі, чекай. А я вже Богу свічку поставив, коли в квітні моя дитина була в колективі з хворою на кір дитиною… з 20 дітей не захворіли тільки 4, які мали щеплення. А кір це така хвороба яка може себе проявити і через рік, 5 років, 10 років… Так що іди нахер звідси, бо через таких дурнів страждають інші нормальні люди.

          Гість,

          То я не нормальний, а ти нормальний ,бо тобі сука повезло і з твоєю донькою слава Богу все обійшлося !!! Мені повезло менше… Я ще раз кажу каждий має мати вибір !!! І ніхто не може комусь щось навязувати, тим більше що є ризик про який потрібно попереджати! Тим більше чим можуть загрожувати діти які не вакциновані тим які вакциновані? Ти ж сам писав що захворіли не вакциновані… Каждий сам відповідає за свою безпеку, якщо це не загрожує таким нормальним як ти , то які можуть бути питання до таких не нормальних як я?! Всьо дискусія закінчена ,бо я не хочу більше тебе ображати , тобі не зрозуміти мене , а мені тебе! Щиро бажаю міцного здоров‘ я твоїй донечці!

  Гість,

  на дітях та онуках цього депарменту вакцини споробувати тоді і на моїй

  Гість,

  Якщо вакцинація- це дуже добре,чому лікарі вимагають розписки,що батьки не будуть мати претензій.А ще хочу зазначити,що жоден лікар негативні наслідки тої чи іншої вакцини не розказує. Вони ж своїх дітей не вакцинують,а тільки у мед.карках просто записують.Це дуже проблемне питання,це корупція з боку лікарів.Я згідний вакцинуватися,але якщо це буде якісна вакцина,буде відповідальність виробників вакцини,лікарів,які мають проводити обстеження індивідуально кожній дитині ,чи підходить та чи інша вакцина і як вони вводять вакцину,яку дозу і т.д…Тоді нехай департамент приймає накази.А ці статті це породження корупції,адже 90 відсотків батьки бояться вакцинувати дітей,а просто домовляються ,

  Гість,

  Якщо б не вирощували штучно віруси і не запускали в повітря,то і діти,і дорослі були здорові, А це ж так не може бути, тому що це бізнес, лікарі вже наперед знають,які ліки можуть протидіяти тому чи іншому вірусу, Чому задумайтеся ?????

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:6051

загрузка...

"Ніколи не бачила його з дівчиною": вчителька розказала про прем'єра Гончарука (шкільні фото) 12:03 2 коментарі

"Стильний ерудит". Так про 35-річного прем’єра Олексія Гончарука кажуть вчителі в його рідній школі у Городні Чернігівської області. Відгуки про наймолодшого голову уряду на його малій батьківщині лише позитивні, але й сподівань...

Росія – один з найбільших імпортерів та експортерів Франківщини 11:41

Прикарпаття цьогоріч торгує зі 103 країнами світу. Російська Федерація – один з найбільших імпортерів та експортерів. Про це свідчить інформація від головного управління статистики в Івано-Франківській області, передає “Галка“. “Найбільші...

Кілька вулиць Коломиї майже 4 доби будуть без води 11:22

З 09:00 години 24 вересня до 19:00 години 27 вересня не матимуть водопостачання мешканці деяких будинків на Січових Стрільців, Шкрумеляка, Палія, Чайковського та Довженка, - про це на своїй сторінці у...

З горілкою і шашликами: «слуга народу» планував застілля під час сесії Ради (фото) 11:02 1 коментар

Крім алкоголю і м'ясної закуски, депутат просив співрозмовника по листуванню запастися «томатами та хлібцем». Пише "Главком". Народний депутат від партії «Слуга народу» Сергій Литвиненко, якого раніше спіймали на «кнопкодавстві», під...

Відомий франківець став жертвою шахрайства популярної телефонної компанії 10:52

Український художник-живописець, журналіст, фотограф та блогер Ігор Роп'яник потрапив до рук шахраїв, інформує Правда.іф. Про це відомий франківець написав у соцмережі Фейсбук. "Розповім щось про Vodafone Ukraine. Ще навесні, коли поїхав у...

Не впізнати: у мережі з'явилися унікальні весільні світлини MARUV (фото) 10:33

Шанувальники MARUV не дізналися її на опублікованих фото! MARUV (Анна Корсун) вкрай рідко розповідає щось про своє особисте життя. Та й фотографії з чоловіком у її соцмережах - також велика...

Прикарпатські парламентарі розповіли, як захищатимуть інтереси громад 10:25

Сьогодні, 24 вересня відбулася пресконференція народних депутатів України від Прикарпаття, а також міського голови Івано-Франківська, голови Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України Руслана Марцінківа і виконавчого директора Івано-Франківського регіонального відділення...

Потужне прикарпатське підприємство "образилося" на місцевих журналістів, бо ті знайшли у нього "російський слід" 10:05

Днями дізнався, що одна місцева, але дуже багата компанія підготувала позов на одне невеличке, для мене авторитене і не зовсім жовте видання, яке чесно виконує свою журналістську роботу. Дізнашись про...

Трампу загрожує імпічмент через Зеленського? 10:01

Якщо повідомлення про можливий тиск Дональда Трампа на президента України правдиві, американському президенту може загрожувати імпічмент. Про це заявив голова комітету розвідки Палати представників США Адам Шифф, повідомляє СNN. "Імпічмент може...

Волкер назвав передумови повернення Криму та Донбасу 09:13 1 коментар

Спецпредставник Держдепартаменту США по Україні Курт Волкер, заявив, що повернути окуповані Росією території можна через побудову успішної української держави. Про це Волкер сказав у інтерв'ю Дмитру Гордону. "Україна, яка є успішною демократичною...

Сьогодні відзначаємо дату: 08:50

24 вересня – 125 років від дня народження Романа Купчинського (1894-1976), січового поета і композитора. Рубрика виходить за підтримки Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.Франка. Окрема подяка відділу краєзнавчої...

Деякі приміські поїзди Прикарпаття змінять розклад руху 08:44

У зв’язку з виконанням ремонтних робіт на перегонах Турійськ – Люблинець, Батьово – Косино, Косино – Берегово, Болехів – Долина та Львів – Красне зазнає тимчасових змін розклад руху поїздів,...

Через ЗеКоманду Україна має шанс знову відкотитися в орбіту впливу Москви 08:24 1 коментар

Представник уряду у Верховній Раді Ірина Верещук вважає, що НАТО не збирається приймати Україну до своїх лав і тому варто переглянути підхід до відносин з Альянсом. Як повідомляє "Європейська правда",...

Прикарпатець перерахував шахраям 45 тисяч за "трактор" 08:15

Мешканець Галицького району сподівався вигідно придбати сільськогосподарську техніку, натомість залишився і без трактора, і без грошей. 30-річний потерпілий розповів правоохоронцям, що на одному із сайтів знайшов потрібний йому товар. Зателефонувавши...

Австрія запускає залізничний маршрут до Перемишля "під" український поїзд 06:13

Федеральні залізниці Австрії планують запуск поїзда Eurocity 104 сполученням Грац (Австрія) - Перемишль (Польща) з можливістю пересадки на поїзд до Львова і Одеси. Про це пише ЦТС з посиланням на...

Субсидії по-новому: хто з прикарпатців не зможе отримати 22:05

З 1-го жовтня вступають у силу нові правила нарахування субсидій. Про це повідомляє “Дзеркало медіа”. Хто не має права на субсидію Власники помешкань, площею більше: 200 м2, якщо йдеться про...

Гуцульська бринза та карпатський мед можуть стати захищеними брендами 21:19

Уряд уже формує перелік українських брендів, до якого ввійдуть гуцульська овеча бринза, мелітопольська черешня, закарпатське вино, карпатський мед. Верховна Рада ухвалила закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України...

Якої погоди очікувати прикарпатцям цього тижня 21:04

За повідомленням синоптиків, увесь тиждень на Прикарпатті сонце чергуватиметься з дощем. Зокрема, у вівторок, 24 вересня ясному ранку на зміну прийде хмарна погода, яка протримається до самого вечора. Без опадів. Температура повітря...

До уваги прикарпатців! З 1 жовтня в Україні стартує призовна кампанія на строкову військову службу (відео) 20:35 1 коментар

З 1 жовтня в Україні стартує призовна кампанія на строкову військову службу. До війська мають доправити більше 15 тисяч юнаків. До збройних сил підуть 9 тисяч призовників, Нацгвардії – 4,...

У Гошеві відбулася проща школярів (фото+відео) 20:15

«Хто з молитвою той завжди перемагає. Молитва - це найбільша сила в наших руках. Завдяки молитві на нашу сторону стає Господь. Коли Бог з нами то, хто може бути проти...
 • Калуський бровар