Прикарпатка стала призеркою міжнародних змагань

З 9 по 11 листопада 2018 року в місті Бухарест (Румунія) проходив Чемпіонат світу з боротьби самбо серед чоловіків та жінок, в якому взяла участь збірна команда України.
Результат пошуку зображень за запитом "Прикарпатка стала призеркою міжнародних змагань"
Спортсменка із Надвірної Олена Сайко посіла друге місце, здобувши у «скарбничку медалей» нашої збірної срібну нагороду.

Як інформують в управлінні спорту облдержадміністрації, у запеклій боротьбі Олена перемогла досвідчених спортсменок з Америки, Мексики, Монголії та, на жаль, у фінальному поєдинку поступилась борчині із Білорусії.

Слід відзначити, що у ваговій категорії, в якій виступала прикарпатська борчиня, а це 64 кг, брали участь взяли понад 20 учасниць.

Ще один спортсмен із Надвірної – Іван Пилип’як – представляв Івано-Франківщину в змаганнях серед чоловіків, але зумів лише посісти сьоме місце у ваговій категорії 57 кг. Додамо, Івану всього 21 рік, а змагався він із спортсменами значно старшими, а яких вікова категорія біля 30 років.

Обоє спортсменів тренуються під керівництвом заслуженого тренера України Євгенія Боднарука та тренера Андрія Микитина.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА