pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

Прикарпатські лікарі відзначили своє професійне свято (фоторепортаж)12 Чер, 13:48

Сьогодні, 12 червня, в приміщенні Івано-Франківської обласної філармонії ім. І. Маланюк відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника. Із року в рік це свято відзначають в третю неділю червня. Сьогодні ж, прикарпатським лікарям вручили грамоти і подяки та підготували святковий концерт, інформує Правда.іф.

Привітати лікарів прийшли представники Івано-Франківської міської ради, обласної ради та облдержадміністрації.

Голова Комісії у справах душпастирства охорони здоров’я Івано- Франківської архієпархії УГКЦ о. Ярослав Рохман наголосив на важливості професії лікаря.

“Фундаментальною якістю лікаря є його духовність. Бажаю пам’ятати, що ви є інструментом в руках Божих. Вам ми найчастіше маємо казати слово “дякую”, – сказав о. Ярослав Рохман .

Директор департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської облдержадміністрації Микола Стовбан привітав лікарів з їхнім святом і наголосив, що доступність та якість послуг у сфері охорони здоров’я на Прикарпатті на високому рівні.

«Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України провело моніторинг соціально-економічного розвитку регіонів за 2018 рік. Відтак Івано-Франківщина показала хороший результат у напрямку «Доступність та якість послуг у сфері охорони здоров’я», посівши 4 місце. Тут Прикарпаття обійшли такі області як Київська, Чернівецька та Рівненська. Це найкращий результат в області з-поміж інших напрямків.Такий високий показник – це результат спільної клопіткої праці ДОЗ ОДА та усіх без винятку медичних установ області», – наголосив директор департаменту.

Перший заступник голови обласної ради привітав медиків та побажав з відповідальністю ставитися до своєї роботи.

“Від імені обласної ради та усіх депутатів вітаю вас зі святом. Охорона здоров’я завжди буде в центрі уваги суспільства. Адже медична галузь є найважливішою в суспільстві. Сьогодні всі говорять про медичну реформу, думки різні, але всіх поєднує бажання позитивних змін. Я бажаю вам відчувати особисту відповідальність за ці зміни. Ваша професія є найпочесніша і найвідповідальніша. Хочу щоб людська повага супроводжувала вас у повсякденному житті. Окреме спасибі військовим медикам, які докладають максимум зусиль до оборони нашої держави”, – зазначив Василь Гладій.

(Visited 362 times, 1 visits today)