Прикарпатські профі. Закордон: дебют Худоб’яка відкладається

Дебелко очолив бомбардирську гонку в Естонії, Годзюр відіграв на “сухо” в РФПЛ і Худоб’як, що ніяк не може дебютувати в Казахстані – все це в нашій новій рубриці “Наші профі. Закордон”.

Прикарпатські профі. Закордон: дебют Худоб'яка відкладається

Казахстанська футбольна Прем’єр-ліга. 2 тур
“Кайсар” (Кизилорда) – “Акжайик” (Уральськ) – 1:1
Ігор Худобяк (А) не потрапив до заявки на матч.

І в другому офіційному матчі уральського “Акжайика” у новому чемпіонаті Казахстану півоборонець Ігор Худоб’як не потрапив до заявки свого клубу. Тож дебют “Худіка” у казахському футболі поки відкладається як мінімум до кінця березня. Наразі клуб з Уральська посідає дев’яту сходинку в турнірній таблиці, маючи у своєму активі всього один пункт.

Естонська Преміум ліга
4 тур: “Таммека” (Тарту) – “Левадія” (Таллінн) – 0:3
Роман Дебелко (Л) увійшов у гру на 46-ій хвилині і на 74-ій відзначився голом.
5 тур: “Тулевік” (Вільянді) – “Левадія” (Таллінн) – 0:7
Роман Дебелко (Л) відіграв весь матч і на 51-ій хвилині відзначився голом.

Протягом минулого тижня талліннська “Левадія” провела два поєдинки у естонській Преміум Лізі. У середу столичні футболісти гостювали у Тарту, де перемогли місцеву “Таммеку” – 3:0. Роман Дебелко вийшов на поле по перерві і вже менш ніж за двадцять хвилин зумів відзначитись голом. У суботньому поєдинку “народна команда” також у гостях розгромила “Тулевік” – 7:0. Цього разу наш нападник розпочав у старті і на 51-ій хвилині провів один з голів своєї команди. За підсумком 5 туру Преміум Ліги Дебелко з чотирма голами в активі очолив список голеадорів чемпіонату, а його команда ділить першу-третю позицію разом з земляками з “Ниме Калью” та “Трансом” з Нарви.

Російська футбольна Прем’єр-ліга. 23 тур
“СКА-Хабаровськ” – “Урал” (Єкатеринбург) – 0:3
Ярослав Годзюр (У) відграв весь матч.

Голкіпер Ярослав Годзюр допоміг своєму “Уралу” святкувати найбільшу перемогу в історії у матчах Прем’єр-ліги. У Хабаровську “Урал” переміг з різницею в три м’ячі, а досвідчений голкіпер залишив свої ворота “сухими”. “Урал” є міцним середняком РФПЛ – в активі команди 28 балів та восьма позиція в лізі.

Жінки. Польська Екстра-ліга. 16 тур
“АЗС ПВСЗ” (Валбжих) – “Медик” (Конін) – перенесено

Зима застала зненацька не лише Україну – у сусідній Польщі також було перенесено поєдинки футбольних змагань. Серед них і матч між чемпіоном Польщі “Медиком” з Коніна, кольори якого захищає вихованка ДЮСШ №3 Мар’яна Іванишин, та “АЗС ПВСЗ” з Валбжиха.

Футзал. Чемпіонат Білорусі. 24 тур
“Аматар” (Брест) – “Сталіца” (Мінськ) – 2:6
Тарас Королишин (С) не потрапив до заявки на матч.

Без участі Тараса Королишина мінська “Сталіца” у черговому турі чемпіонату Білорусі розібралась з “Аматором” (Брест). Вихованець “Урагану” Королишин продовжує відновлюватись після травми, отриманої наприкінці лютого. Після звітного туру “столичники” розмістились на третій позиції чемпіонату, програючи лідерам гомельському “ВРЗ” чотири очки.