pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

Прикарпатські рятувальники пильнують п’яних рибалок, які приходять до водойм11 Лют, 08:31

10 лютого 2019 року черговою зміною Івано-Франківської рятувально-водолазної станції в м. Івано-Франківську на міському озері здійснено рейд, під час якого проведено заміри товщини льоду, який становить від 10 до 15 см. Проведено профілактичні бесіди з 2 громадянами щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах в зимовий період. Не допущено на лід дитину (вік 10 років), яка була без нагляду дорослих. З нею проведено профілактичну бесіду щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах в зимовий період та відправлено з території водойми додому.

Черговою зміною Галицької рятувально-водолазної станції в м. Галич на р. Дністер  порушень Правил охорони життя людей на водних об’єктах не зафіксовано. Здійснено рейд на р. Лімниця, під час якого не допущено до відпочинку 2 дітей (вік 10 років), які були без нагляду дорослих. З ними проведено профілактичну бесіду щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах в зимовий період та відправлено з території водойми додому.

Черговою зміною Коломийської рятувально-водолазної станції на міському озері в м. Коломия проведено заміри товщини льоду, який становить від 11 до 13 см. Не допущено до відпочинку 3 любителів підлідного вилову риби, які були в нетверезому стані та поводились не адекватно. З ними проведено профілактичну бесіду щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах в зимовий період та відправлено з території водойми.

Результат пошуку зображень за запитом "пяние рибаки зимой"

фото ілюстративне

(Visited 138 times, 1 visits today)