Прикарпатський нардеп повідомив, що розрив між Порошенком та Зеленським стрімко скорочується

Прикарпатський нардеп повідомив, що розрив між Порошенком та Зеленським стрімко скорочується.

Результат пошуку зображень за запитом "порошенко та зеленський"

Про це народний депутат від ОВО №89 Юрій Соловей написав на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук:

“Дорогі друзі! Завжди вірив в мудрість українського народу.
Згідно попередніх даних одного з найбільш поважних рейтингових агенств України розрив між Зеленським та Порошенко почав суттєво скорочуватись.
Це результат роботи кожного свідомого українця, який своєю позицією вносить свій вклад в збереження та розвиток нашої держави! В нас все вийде!” – написав Юрій Романович.

(Visited 5 231 times, 1 visits today)

Коментарі:

  Гість,

  Хуїв тачка скорочується!!!

  Бандера,

  Очко заграло. Скорочується, але не в той бік… Народ дав оцінку, красти треба менше, януковича точно переплюнув…

   Ложись, Бандера,

   Той Зе хоч говорити вміє? Я маю наувазі не так, як підлітки у дворі, а нормальною мовою хоча б Пушкіна і Толстого, я вже мовчу про мову Шевченка чи Франка. Де він, що він, як він? На дебати не прийшов – зайнятий сильно? Розігрую наступну роль? Ти думаєш, що Коломойський, Рабіновіч і Червоненко чи Медведчук тягнуть за Зе задурно? Чекай, най лиш їхнє буде зверху – згадаєш, що таке невиплати зарплат, долар по 50 і зарплата 100 доларів. Їм би лиш тут своїх пару шекилів заробити і зо дві золотих менори у Ієршалаїмі поставити.

    Гість,

    Что то смотрю много еще кастрюль не обновили программу,и не переустановили у свой аппарат(он же кастрюля)ПО,это лишь говорит о низком уровне интеллекта у подвида:бандэриус-рогулятиус,и цэ дуже прыкро на жаль.

     Гість,

     Порошенко є другим неформальним удобним кандидатом для Кремля, уже карти відкриті

  Гість,

  Петро чемодан так чемодан.
  За 5 років нічого не зрозумів

  Гість,

  Бздить як дихає!

  Бандера підор,

  Порошенко чемпіон!

  Гість,

  Весь кацапстан за зеленського, і це знак що потрібно за пороха в любому випадку голосувати. Зашвидко регіонали вилізли як таракани але люди все зрозуміли.

  Гість,

  Розрив скорочується хіба в Косові, бо повсій іншій територіі краіни збільшується. При чрму не на користь пороха

  Гість,

  зеленський то круто

  Гість,

  Медведчук і коломойський можуть забрати свою шлюху нанюхану і валити з України.

   Гість,

   Про що ви кажете, якщо Медведчук з Порошенком на ти… лиш сруть всі на Зеленського. А з Соловя, цієї птахи пупсової не дивуюсь, продався одному, продасться другому…

  Гість,

  Ми за зе і розрив збільшується .а 6 пороха брешуть не пробуйте фальсикувати ,корупціонерів в тюрму пожитєво з конфіскацією.Петро зробив людей бідними а свинарчуків олігархами .за пороха ті хто годується на шару як соловйов і обдурені люди.

   Гість,

   Ну, зрозуміло, зезюкнуті і шмякнуті то надовго, як каже класична фраза з відомого фільму. Сподіваюся, що це “надовго” вистачить тільки до другого туру. Прозрівають деколи навіть і кінчені дебіли, в яких очі ще не повилазили і в черепку заворушилися якісь зародки мізків. Вони ж потім клоуна будуть клясти заклятіше ніж пороха, хоча з 39 кандидатів було кого вибрати і без рошенка. Проте вирішили, що з паяцом буде веселіше жити. Ну то ж залазьте в телевізор і живіть там, а ваш “слуга” буде там вам придуркам прислужувати. Похмілля завжди тяжке, але чому через 30% зезюкнутих має страждати вся Україна? Питання риторичне.

    Гість,

    Ви так говорите, наче пророк Глоба, Порошенко вже замазався по вуха, а Зеля ні, та й Смешка і Гриценка запрошує на ключові посади…

     Гість,

     Це зезю не замазався? Він замазався вже коли показав свою ненависть до України, порівнявши її з повією, висміюючи українців де тільки можливо, хоча можна посміятися і з москалів, і з жидів і з будь якої нації. А посміявшись з Кадирова вельми засцяв, коли той пригрозив з ним розправитись і тут же “ізвінілся”. Перед українцями за свої дурнувато-туповаті жарти і не подумав. Замазався, коли збрехав, що немає бізнесу в росії, коли брехав, що не їздив до коломойші в Ізраїль, замазався, коли не захотів піти в АТО за повісткою. А скільки ще ми про нього не знаємо, та колись воно випливе. Дурнуватий і зденаціоналізований плебс ковтає телекартинку і мрією багатіє. Реальність, звісно, жорстокіша. Нічого в цього клоуна не вийде навіть з його нібито “просунутою” командою перебіжчиків і перешиванців. Готуйтесь до гіршого, якщо не до жахливішого. Хіба що вчасно йому “підріжуть крила”.

      Гість,

      Тепер перечисли косяки Пєті, тобі цього сайту нестане…

       Гість,

       Порошенко строит из себя трезвого русскоязычного
       Президент Украины заявил, что не злоупотребляет алкоголем, а утверждения об обратном назвал “фейками” российской пропаганды

   Гість,

   Люди побачили яке Зе-бидло

    Гість,

    ПЕТЯ БЛАТУЕТ,,,- Я сам русскоязычный, и я уже много раз говорил, что для меня абсолютно естественно говорить на русском языке, – выдал сенсацию Петр Алексеевич. – Каждому гражданину Украины надо создать комфортные условия и не ущемлять в праве общаться в быту, в школе, в образовании на том языке, который ему удобнее.

     Гість,

     Точніше буде так: наших громадян російськомовних немало, і наші громадяни досить вольові люди -хочуть так як їм добре, тому потрібна розумна та поступова програма для переходу на українську, задля зручності та спокою наших громадян, діти уже можуть повністю переходити на українську, а ви можете як хочете, ну ж для чого нам російську в нашій державі розвивати, рядом є Росія, хто відчуває себе в більшій мірі росіянином, так щасливої дороги. Україна це унікальна держава, якій плавно потрібно на всій території повернути українську мову, побудувати на років так 50 китайську стіну між рашкою, шоби заспокоїти сусідів і відновити державу ітд. з повагою до російськомовних українців, українська мова самобутня і красива, тільки потрібно нею досконало володіти, а російська ну шото типу суржик з нашої (частково)

    Гість,

    Шарий: “Почему клоун Зеленский, а ведёт себя так Порошенко?”

  Гість,

  При петі медведчєк в шоколаді навіть забрав через суд трубу по якій 50% солярки від маскалів до нас прокачує і периписав на лукашєнка.все вкрадене в держави вернути назад людям.

  Гість,

  А хто бачив того фейкового Зе ? Де він є? Що буде робити? Та сикун він тупий і обмежений! Про кого ви говорите! Його нема! Є тільки за ним Коломойша та Путлєр!

  Гість,

  Ми переможемо, знами Бог і Порошенко !!!

  Гість,

  Взагалі не знаю таких людей що за зеленського голосували! За нього одна москальня впрягаеться але в другому турі він 10% не набере.

   Гість,

   В тебе шизофренія, якщо всюди москальня мариться!

    Гість,

    Росіяни хитріші за всіх і ви думаєте вони б відкрили перед Україною того хто їм подобається, коню понятно що ні, бо обвалиться рейтинг, в цій партії від Росії Бойко відкритий, Порошенко закритий їхній кандидат, і можли ще Тимошенко пін Росією,..

   Гість,

   Шановний, від вас смердить..

  Гість,

  Порох в жопі. Чергова замовна статейка.

  Гість,

  Всі кого знаю будуть за Петра голосувати і кацапи можуть не срати на всіх сайтах, нікого не переконаете голосувати за регіоналів

   Гість,

   Порошенко це: вирубані ліси, стратегічно-важлива енергетика в руках Ахметова і інших, тарифна удавка, дерибан корисних копалин, кримінал, корупція, свинарчуки крали 5 років в укроборонпромі, та ще й засоси з Медведчуком…

  Гість,

  МОКШІ ЦЕ ВАМ НЕ США, ВІД ТОГО ШО ВИ ТОШНИТЕ В КОМЕНТАХ ТА В ФЕЙСАХ МИ ТІЛЬКИ РЖЕМО, ЗЕ(ЦЕ) НЕ ПРОЙДЕ, РИГІВ НАЗАД НА КОЛІНА І В ПАРАШУ

  Гість,

  Може Порошенка ще посадять?

  Гість,

  Порошенко брехун і соловей тоже

  Гість,

  Парашенко Ростов так Ростов

  Гість,

  Ростов так Ростов

  Гість,

  Україна – парламентсько-президентська республіка. За президентом – оборона, національна безпека та зовнішні відносини. Економіка, боротьба з корупцією – за Верховною радою та Кабінетом міністрів. “Вирубані ліси, тарифи, дерибан корисних копалин, кримінал” – це перш за все до останніх, в тому числі й до авакова, який зараз перевзувається у повітрі.

   Гість,

   Ти взагалі думаєш, що пишеш…ти забув кого Порошенко призначив на деякі з важливих посад формально і кого не формально, чи ти не знаєш який договорняк в ВР… чи ти не знаєш, що президент пєнка будь-кому має дати… Ви обігруєте поняття

  Ігор,

  Соловей як завжди брехун

  Гість,

  “Скромність прикрашає людину”. Прихильники президента, будь-ласка, будьте скромніші. Бо не будете знати, куди втікати. Поважайте вибір народу України!

  Гість,

  КРАЩЕ БУТИ В ШОКОЛАДІ НІЖ У ГІМНІ !

  Гість,

  во нашим меншим кацапчикам пригорає, від шоколаду аж жопи чорним димом горять

  Гість,

  ЗеБеня програє і йому вже нічого не світить, і партія Слуга Урода пролетить на виборах

  Гість,

  Козломорді лапті як вужі на вогні від Порошенка! Скоро як від слова Бандера так і від Порошенко будуть падати в обмороки і всиратися від страху!

   Гість,

   Хід Москви аля підтримати Зеленського, є двойним промахом, уже чітко висказані думки експертів про спланований хід..,ніби то ми за Зе, а народ під приводом цього за Порошенка…чому двойний промах, побачите який високий відсоток за Зе буде..

  Гість,

  Зе. наш президент! Зміни будуть на краще!

  Гість,

  Нарешті сьогодні в прямому ефірі телебачення, аналітики та експерти чітко побачили в підтримці москвою Зеленського, маніпулятивну ставку, яка і буде роковою політичною помилкою кремля з двойним промахом..

  Гість,

  Порох паскудить людям,медведчук літає мюв москву ,забрав трубу стратегічну ,ітд це все на користь путину що начальники мордують народ довівши до зубожіння.корупціонери більше не здурите а накінець сядете в тюрму довічно з конфіскацією.

  сидор,

  мозги у автора скорочуються

  Гість,

  Як вважаєте, Тимошенко під пуйлом?

  Шоколадне око.,

  Побачить і почує кожного.

  Гість,

  PEDRO good by, fucking busturd !

  Пересічний Гість,

  народ! мова не йде про клоуна Зе. чи клоуна поп, мова йде про зміну СИСТЕМИ, а це страшно і боляче! Включіть свої “черепні компютери” і користуйтесь найбільшим даром людини, здатністю думати! Наступний шанс може бути не скоро.

  Пересічний,

  народ! мова не йде про клоуна Зе. чи клоуна поп, мова йде про зміну СИСТЕМИ, а це страшно і боляче! Включіть свої “черепні компютери” і користуйтесь найбільшим даром людини, здатністю думати! Наступний шанс може бути не скоро.

  Гість,

  Хіба будуть рахувати по 200% системі

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:8294

загрузка...

Водії, масажисти, секретарки повертаються, – нардеп з Прикарпаття про виборчу реформу від Зеленського 11:43 2 коментарі

Народний депутат Юрій Соловей прокоментував виборчу реформу від Президента України Володимира Зеленського. Як раніше інформували ЗМІ, Зеленський підписав указ про розпуск Верховної Ради 8-го скликання і призначив позачергові вибори до ВР на 21...

Лещенко та його квартира: що відомо про елітну нерухомість нардепа (фото, відео) 10:01

Спеціалізована антикорупційна прокуратура відкрила кримінальне провадження щодо можливого отримання хабара нардепом Сергієм Лещенком. Справа стосується купівлі депутатом елітної квартири в центрі Києва у 2016 році. У САП посилаються на повідомлення у...

Влада може винести на референдум питання про мир з РФ, - Богдан 07:51 3 коментарі

Глава Адміністрації президента України Володимира Зеленського Андрій Богдан заявив, що влада розглядає винесення на всенародний референдум питання про укладення мирних домовленостей з РФ. Про це повідомляє "112 Україна". "Зеленський декларував...

Парубій скликає позачергове засідання Ради 06:43 1 коментар

Голова Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що скликає позачергове засідання парламенту. Про це він повідомив у Twitter. "Підписав розпорядження про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України на 22 травня...

Зеленський видав указ про розпуск Ради і вимагає ліквідувати мажоритарку 21:47 1 коментар

Президент Володимир Зеленський підписав указ про розпуск Верховної Ради 8-го скликання. Про це свідчить інформація на сайті глави держави.   “Керуючись частиною другою статті 77, частинами шостою і сьомою статті 83, пунктом...

YouTube-канал Зеленського забирає гроші у ЗМІ, які показували інавгурацію (фото) 16:30

Официальный YouTube-канал Владимира Зеленского присвоил себе права на общедоступное видео инаугурации нового президента, которое использовали сегодня десятки СМИ. И теперь все доходы от монетизации этого видео на YouTube достаются команде Зеленского...

«Фішечки» інавгурації Зеленського: головні несподіванки, курйози та знаки (фото, відео) 15:38 1 коментар

Тривалий час у команді Володимира Зеленського говорили про так звані «фішечки», які мали супроводжувати офіційну церемонію його інавгурації. Якими ж були несподіванки присяги шостого президента незалежної України та які курйози...

Супрун полетіла з України одразу після інавгурації Зеленського (відео) 14:37 3 коментарі

Супрун в аеропорту Бориспіль сіла на франкфуртський рейс. Пише Главком. Виконуюча обов'язки голови МОЗ Уляна Супрун покинула Україну після інавгурації президента Володимира Зеленського. Відео того, як Супрун з червоним валізою...

Вакарчук розповів, чому не балотувався у президенти України 14:05

Музикант та лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук пояснив, що не балотувався на посаду президента України, оскільки "справжні зміни" робляться у парламенті. Тому, він і вирішив створити політичну партію для участі...

Дочка Зеленського ходить в елітну школу. Скільки платить новообраний президент (фото) 13:36 7 коментарів

Новоизбранный президент платит $10 850 в год за учебу Саши в "Новопечерской школе". О детях новоизбранного президента Украины мало что известно. В семье 41-летнего Владимира Зеленского и его супруги Елены...

Куди переїхав Порошенко з Адміністрації Президента на Банковій (фото) 13:04 1 коментар

П’ятий український президент Петро Порошенко покинув Адміністрацію Президента, де він працював упродовж п’яти останніх років – з червня 2014-го по травень 2019 року. З будівлі на вулиці Банковій у Києві...

Портнова охороняють підлеглі Авакова 12:35

За словами Портнова, він спокійно пересувається Києвом. Пише Главком. Колишній заступник голови Адміністрації президента України часів Віктора Януковича Андрій Портнов, який повернувся в країну у вихідні, заявив, що заради своєї...

Орденоносна Надія Савченко. Скандальна депутатка вразила всіх на інавгурації (фото) 12:03

Савченко підтримала рішення, оголошені президентом Володимиром Зеленським. Савченко заявила, що має намір йти на вибори власною партією. Позафракційний народний депутат Надія Савченко прийшла на інавгурацію президента України Володимира Зеленського в...

Нова епоха розпочалась, – реакція соцмереж на інавгурацію Зеленського (фото) 11:02 1 коментар

У Києві пройшла інавгурація новообраного Президента України Володимира Зеленського. Шостий глава держави вже вступив на пост. Як відреагували на урочисту церемонію соцмережі – далі. Під прицільну увагу інтернет-користувачів потрапив міський...

Перше, що зробив Зеленський - почав крутити Конституцію на тому, чим грав на піаніно - нардеп 10:33 4 коментарі

Жодних конституційних підстав для розпуску VIII скликання Верховної Ради наразі не існує. Про це "Прямому" заявив народний депутат від БПП Володимир Ар’єв. "Жодних законних підстав для цього (розпуску Верховної Ради - ред.) не...

Не той, що обіцяв: Зеленський підписав перший президентський указ 10:01 2 коментарі

Президент України Володимир Зеленський підписав перший указ після вступу на посаду. Раніше він обіцяв, що цим документом стане указ про розпуск Верховної Ради України, однак першим все ж виявився указ...

Володимир Гройсман заявив, що подасть у відставку: відома дата 17:42 6 коментарів

На брифінгу 20 травня прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що подасть у відставку у середу, 22 травня, одразу після закінчення засідання Кабінету Міністрів. Джерело

Може загриміти на 6 років: стало відомо про першу стратегічну помилку Зеленського (фото) 17:28 13 коментарів

Під час своєї інавгураційної промови вранці 20 травня президент України Володимир Зеленський оголосив про розпуск Верховної Ради восьмого скликання. Новообраний президент України Володимир Зеленський у понеділок, 20 травня, достроково припинить повноваження Верховної Ради і...

Інавгурація Володимира Зеленського: з'явилась перша реакція Росії 16:30 1 коментар

Вітати нового Президента України російський лідер Володимир Путін наразі не збирається. Окрім того, у нього відреагували на слова Володимира Зеленського про повернення окупованого Криму. Стверджують – "такого питання не існує...

Демарш на інавгурації: глави СБУ і ССО не віддали честь Зеленському 15:38 12 коментарів

Глава СБУ Василь Грицак та командувач Сил спеціальних операцій Ігор Луньов не віддали військове вітання президенту Володимиру Зеленському. Це сталося в понеділок, 20 травня, під час представлення родів українського війська новоспечному верховному головнокомандувачу Володимиру Зеленському....
 • ріел ІФ виринаюча