pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

Прощання з капеланом та госпітальєром: сотні франківців прийшли віддати останню шану Сергію Морозу (фоторепортаж)15 Бер, 17:15

Як раніше повідомляла Правда.іф вчора у вічність відійшов прикарпатський парамедик Сергій Мороз.

Сьогодні,15 березня, відбулася панахида за померлим. Попрощатися з Фростом прийшли його друзі, побратими добровольці та кожен хто знав його або чув про госпітальєра.

Згадують Сергія тільки теплими словами. У соцмережі фейсбук ніхто не залишився осторонь та висоловили свої щирі співчуття дружині Тетяні.

Дружина згадує Сергія, як хорошо чоловіка,чуйною людиною, найкращим батьком. “Він був найкращим в мому житті”,-говорить Тетяна.

“Ти, як СПРАВЖНІЙ ГЕРОЙ, служив УСІМ: і великим і малим, УСІМ, чим міг- словом і ділом- ЖИТТЯМ. Ти назавжди залишаєшся в наших серцях, СЕРГІЙ”,-пише Іванна Скрипник.

“Спочивай з миром, друже Фрост. Ми були знайомі не так довго, але я впевнено можу сказати, що ти був людиною з великої літери, справжнім патріотом, з безмежною вірою в Бога і Україну. Зізнаюсь, новина про те, що тебе більше нема, ввела мене в ступор, бо дуже боляче, коли йдуть найкращі. Щиро співчуваю рідним з приводу великої втрати. Вічна пам‘ять”,-висловила співчуття Ірина Голуб.

Провести в останню путь зможете у суботу о 10.30 від дому “Просвіти”, о 12.00 відбудеться поховання на міському кладовищі.

Читайте також: «На війні я не плакала, робила це вдома», – прикарпатська волонтер-госпітальєр Тетяна Мороз

(Visited 2 299 times, 1 visits today)