“Прикарпаття-Говерла” здобула надскладну перемогу над “Старим Луцьком”

Прикарпаття-Говерла здобула непросту перемогу над Старим Луцьком в матчі луцького баблу Суперліги Parimatch 73:71.

Після першої більш-менш рівної першої чверті у другій десятихвилинці підопічні Євгена Мурзіна почали збільшувати свою перевагу, яка по ходу чверті сягала 17 очок, а на перерву команди пішли при +15 для команди з Івано-Франківська, пише Правда іф з посиланням на прес-службу ФБУ.

В другій чверті у господарів майданчику мало що виходило – багато втрат, програш під кільцем, результатом чого і став відрив франківців.

Після великої перерви Старий Луцьк зумів вирівняти гру, а з другої половини десятихвилинки господарі почали скорочувати своє відставання багато в чому завдяки Олегу Рудакову, який завдяки своїй активності під кільцем вигравав підбирання та набирав очки.

За чотири хвилини до кінця Старий Луцьк підібрався на відстань 2 очок до суперника. Хоча Говерла на це відповіла ривком 6:0, але моральна перевага була за господарями – за 24 секунди до кінця після двох влучних штрафних Коцька рахунок став 71:72 на користь Прикарпаття-Говерли.

Хрисостоміді дав шанс супернику, влучивши один з двох своїх штрафних. Але Старий Луцьк цей свій шанс не використав – Рудаков кидав на перемогу, але навіть не докинув до кільця, а підібрати м’яч і спробувати хоча б перевести матч в овертайм ніхто не зумів.

Рудаков в підсумку оформив дабл-дабл з 19 очок та 17 підбирань. У Прикарпаття-Говерли найрезультативнішим став Артем Водолазський з 19 очками.