Результати виборів на Прикарпатті: Хто проходить до нового парламенту

У неділю, 21 липня, по всій Україні та на Прикарпатті зокрема, відбулись позачергові вибори до Верховної ради.

За даними ЦВК, станом на 20.00 в Україні прийшли на виборчі дільниці 49,77% громадян, пише Бліц-інфо.

Станом на 11:00 год 22 липня по багатомандатному виборчому округу вже опрацьовано 50,24% протоколів. За наявними результатами в парламент ІХ скликання проходять 5 партій:

 • «Слуга народу» (42.44%)
 • «Опозиційна платформа – за життя»(12.87%)
 • «Європейська Солідарність» (8.65%)
 • ВО «Батьківщина» (8.02%)
 • «Голос»(6.39%)

Ще шість партій подолали 2% бар’єр і отримають державне фінансування:

 • «Радикальна партія Олега Ляшка» (3.79)
 • «Сила і Честь» (3.74%)
 • Опозиційний блок» (3.22%)
 • ВО «Свобода» (2.30%)
 • «Партія Шарія» (2.30%)
 • «Українська стратегія Гройсмана» (2.18%).

Варто зауважити, що уподобання українців на закордонних виборчих дільницях виявились дещо іншими. Перемогу тут здобула «Європейська Солідарність» – 29.55%, на другому місці «Слуга народу» – 28.13%, третя партія «Голос» – 19.67%, на четвертому місці «Партія Шарія» – 4.41% і закриває п’ятірку лідерів ВО «Свобода» – 4.25%.

Згідно оприлюдненими даними, станом на 10 год. у багатомандатних виборчих округах Прикарпаття опрацьовано вже 49.22% протоколів. В першу п’ятірку лідерів увійшли:

 • «Слуга народу» (31.67%) – 77 746 голосів
 • «Голос» (14.19%) – 34 844 голосів
 • ВО «Батьківщина» (14.03%) – 34 439 голосів
 • «Європейська Солідарність» (12.90%) – 31 677 голосів
 • ВО «Свобода» (9.04%) – 22 202 голосів

Що ж стосується мажоритарних округів Івано-Франківщини, то уподобання виборців, станом на 11 годину виглядають так:

У 83 виборчому окрузі (Івано-Франківськ) опрацьовано 95.09% протоколів. Перемогу здобуває представниця ВО «Свобода» Оксана Савчук – 46.77% (33 356 голосів), на другому місці висуванець від «Слуги народу» Андрій Сторожук – 23.13% (16 497 голосів) і третій представник «Європейської Солідарності» Олексій Петечел – 12.47% (8 896 голосів).

У 84 виборчому окрузі (місто Бурштин, частина Івано-Франківська, Тисменицький, Тлумацький райони, частина Галицького району) опрацювали 39.58% протоколів. За наявними даними перемогу тут здобуває представник «Слуги народу» Ігор Фріс – 21.97% (5 239 голосів), другий Андрій Іваськів від ВО «Батьківщина» – 16.18% (3 858 голосів) і закриває трійку лідерів висуванець від «Європейської Солідарності» Михайло Довбенко – 13.51% (3 221 голос).

У 85 виборчому окрузі (місто Калуш, Калуський, Рогатинський райони, частина Галицького району) опрацьовано 28.31% протоколів. Наразі лідером електоральних симпатій залишається висуванець від «Слуги народу» Едуард Прощук -30.86% (4 750 голосів), на другому місці само висуванець Віктор Шевченко –  26.40% (4 064 голоси) і закриває трійку лідерів самовисуванець  Ігор Насалик – 25.33% (3 899 голосів).

У 86 виборчому окрузі (місто Болехів і міська рада, Долинський, Рожнятівський райони, частина Богородчанського району) опрацювали 25.17% протоколів ДВК. За результатами найбільшу підтримку має висуванець від «Слуги народу» Олександр Матусевич – 31.74% (4 660 голосів), другим іде самовисуванець Анатолій Дирів – 25.25% (3 708 голосів) і третій представник ВО «Свобода» Олег Понайда – 12.76% (1 874 голоси).

У 87 виборчому окрузі (місто Яремче і міська рада, Надвірнянський район, частина Богородчанського та Коломийського районів) вже опрацювали 68.37% протоколів. Наразі найбільшу кількість голосів має представник «Слуги народу» Зіновій Андрійович – 37.47% (15 820 голосів), на другому місці свободівець Михайло Іваночко – 14.15% (5 974 голоси) і третій висуванець від «Європейської Солідарності» Юрій Голіней – 10.40% (4 394 голоси).

У 88 виборчому окрузі (місто Коломия, Городенківський район, частина Коломийського району)опрацювали 70.80% протоколів. За результатами волевиявлення найбільшу підтримку має самовисуванець Андрій Іванчук – 46.60% (21 732 голоси), другий – висуванець від «Слуги народу» Андрій Шевченко – 24.56% (11 453 голоси) і на третьому місці представник «Голосу» Іван Вережак – 8.17% (3 814 голосів).

У 89 виборчому окрузі (Верховинський, Косівський, Снятинський райони) опрацювали 31.21% протоколів. Наразі лідером є висуванець від «Слуги народу» Володимир Тимофійчук – 18.21% (3 763 голоси), друге місце посідає представник «УДАРу» Юрій Соловей – 15.41% (3 186 голосів) і закриває трійку лідерів самовисуванець Дмитро Сіреджук – 14.02% (2 897 голосів).

(Visited 8 124 times, 1 visits today)

Коментарі:

  Гість,

  А тепер, ті всі хто проголосував за корупціонерів уважно дивіться що вони для вас зроблять.

  Гість,

  Люди прголосували проти упирів ,порохів і іншої нечисті .зе слуга не обдури посади корцпціонерів довічно з конфвскацією,зроби достойне життя простим людям.

   Гість,

   Упирі і порохи знов пролізли.

   Гість,

   Якраз упирями і є зєбєнєкоманда. Ті дурники, які голосували за “слуг народу” (яого народу? єврейського? москальського?) дуже скоро відчують, як їх намахали, а також розвели всю Україну. Виявляється, в Україні дурнів більше, Революція Гідності нічому наших зебілоїдів не навчила

    Гість,

    Прямий канал своє діло зробив…
    Подивись в якому гімні живеш. Вийди на вулицю..

    Гість,

    майже тридцять років одні й ті самі… порох прийшов до влади і ще навіть добре сраку на трон не втулив як уже міліарди на курсі долара заробив, і всю дорогу пускаючи пиль в очі тим хто в нього так свято повірив набиваючи свої безрозмірні кишені не дивлячись ні на що і ні на кого!!! Замість хоть когось посадити з попєрєдніків дав їм ще більше можливостей в бізнесі ну і звичайно не без своєї вигоди в тому але звичайно нібито критикуючи їх))). Я не знаю яким буде “Зе” ? Але мене дивує інше, чому всі розуміючи що порох нас на.ї.ав як лохів ми й далі його відстоюємо а людину яка принаймні точно ще не встигла зробити щось погане так сильно стараємось обісрати??? От даймо собі відповідь хто ми???????

  Гість,

  Ура, ура, кричіть зебіли!. Спочатку воно, як чмо відноситься до чиновників (якими б вони не були). І взагалі, він мені молодлго хуйло нагадує. Так що готуйтесь до зникнень, репресій і скотоводства.

   Гість,

   Майже тридцять років одні й ті самі… порох прийшов до влади і ще навіть добре сраку на трон не втулив як уже міліарди на курсі долара заробив, і всю дорогу пускаючи пиль в очі тим хто в нього так свято повірив набиваючи свої безрозмірні кишені не дивлячись ні на що і ні на кого і ні на життя ні на смерті ні долі дітей що сиротами стали, дружин овдовілих, матерів що сивішими стали бо точно не такого для своїх дітей хотіли, ні на що з цього не дивлячись окрім грошей грошей і грошей які заробляв на всьому навіть на тому що медведчук в результаті став другим в списку на виборах нібито критикуючи його робив своє даючи заробити афермстам найвищого гатунку на війні і не тільки, таким як і він сам!!! Замість хоть когось посадити з попєрєдніків пять років бла бла бла а по факту дав їм ще більше можливостей в бізнесі ну і звичайно не без своєї вигоди в тому ну і як без того звичайно нібито критикуючи їх, бла бла бла))). Я не знаю яким буде “Зе” ? І ПРОРОЧИТИ НЕ БЕРУСЬ… Але мене дивує інше, чому всі розуміючи що порох нас наї.ав як лохів, ми й далі його відстоюємо, а людину яка принаймні точно ще не встигла зробити щось погане так сильно стараємось обісрати і нібито все що робимо тільки чекаємо щоб ось ось ось хоть щось погане зробив щоб потішитись??? От даймо собі відповідь хто ми, що ми за народ такий??????? Дорогі наші заробітчани мігранти діаспоряни брати сестри батьки діти друзі знайомі і т.д ми щиро вдячні вам за вашу любов турботу допомогу і все інше, але також просимо вас не забувати як ви тікали з відпусток назад за кордон, рвали ноги з України коли почалась війна на сході нашої країни боячись що вже завтра будети з автоматом в руках на передовій а на цьому цей грошовий порохотяг теж заробляв і як би ваша доля попади туди склалась повірте йому б пофіг було, ну хіба що для картинкі як він звик то робити якусь щиру подяку б висловив)))… Так ви дійсно дуже багато з закордону допомогли, і це правда!!! Але і на вас більш заможних і на нас можливо менш заможних цей сатанівець не брєзгував заробляти показуючи що в солдатів все добре, якщо вам дійсно цікаво на скільки все супер поспілкуйтесь з ними без генералів в яких все дійсно супер… І вам мабуть на багато речей відкриються очі… Вам легко судити звідтиля, і ще раз хочемо вам подякувати за допомогу яку ви надавали але не з останньої копійки, а тут на місці багато хто залишився і без останнього… Хоча весь світ дивується як при такій світовій допомозі Українській армії вона ще не найбагатша??? Відповідь ви знаєте І НЕ ОБМАНЮЙТЕСЬ І НЕ ОБМАНЮЙТЕ… І НЕ РОБІТЬ САТАНУ ІДОЛОМ, А ДАВАЙТЕ ДИВИТИСЬ ПРАВДІ В ВІЧІ… ДАЙМО СОБІ СПОКІЙ І НАБЕРІМОСЬ ТЕРПІННЯ І МУДРОСТІ І ВОСЬ У НАС ВСЕ НАРЕШТІ ВИЙДЕ ВПЕРШЕ ЗА МАЙЖЕ 30…

   Гість,

   Луценко Юґа вже пропав, наступні – Коненко, Гладковські-Свинарчуки, Граноаський, Порошенко і т.д….

  Гість,

  Партія слуга набрала більшіть, зробить коаліцію з голосом і нарешті з новим президентом заживем достойно і гідно. А ті всі свині шо пропхались до корита будуть сидіти в тюрмах. Може не скоро але будуть.

   Гість,

   Главное , что посадил всех попередников -парашистов , нациков-садистов , уголовников-всушников !

  Гість,

  щось мольфари вже який рік під ряд не можуть вгадати або просто ця технологія вже не діє)

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:4118

загрузка...

На Прикарпатті в одному із населених пунктів цілий день не буде світла 08:17

На Прикарпатті в одному із населених пунктів цілий день не буде світла, інформує Правда.іф з посиланням на УПЦЗ. 26.08.2019 р. з 08:30 до 18:00 у зв’язку з плановими роботами (Коломийський...

На курорті "Буковель" під час стрибка на роупджампінгу травмувалось двоє осіб 08:09

На курорті "Буковель" під час стрибка на роупджампінгу травмувалось двоє осіб. 17.08.2019 о 21.25 год. на пункт зв’язку ДПРЧ-9 м Яремче поступило повідомлення від Яремчанської ЦМЛ, про те що до...

У центрі Івано-Франківська утворилася яма на дорозі 23:04

У центрі Івано-Франківська, біля зупиники "Пошта", провалилася дорога. Про це інформує кореспондент "Голос-Інфо". Поки невідомо, з яких причин на пішохідному переході з'явилася яма, однак нещодавно на цій вулиці проводили дрібний...

Небайдужі допомогли зібрати одяг для Коршівського геріатричного пансіонату 22:17

Небайдужі допомогли зібрати одяг для Коршівського геріатричного пансіонату, про це на своїй сторінці у соціальній мережі повідомила Rosa Mart. Завдяки допомозі небайдужих людей за 2 дні вдалося зібрати: 39 пакетів, 18 картонних...

Поради, які допоможуть уберегти малюків від падіння з вікон 21:42

На своїй офіційній сторінці у соціальній мережі Фейсбук в.о. міністра охорони здоров'я  Уляна Супрун виклала допис з порадами, як вберегти малюків від падіння з вікон. Батько з сином піднялися на дев'ятий...

Коломийський танцювальний колектив «Дивограй» здобув перемогу у Румунії 21:03

Народний художній колектив ансамбль народного танцю Коломийського будинку дитячої та юнацької творчості здобув перемогу у Румунії. Там, у місті Бреїла, проходив Міжнародний дитячий фольклорний фестиваль "LINA CHIRALINA", де за перше...

У Івано-Франківську пройшов Міжнародний турнір з дзюдо 20:15

У Івано-Франківську розпочався Міжнародний турнір з дзюдо, про це повідомив міський голова Руслан Марцінків на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук. Міжнародний турнір з дзюдо на призи дворазового призера Олімпійських ігор Романа Гонтюка...

"Кримінальний авторитет", якого затримали у Калуші, "вибивав" неіснуючі борги з підприємців 20:07 4 коментарі

Сьогодні зранку Правда.іф повідомляла, що серед ночі у Калуші був затриманий кримінальний авторитет. СБУ викрила «кримінального авторитета» на вимаганні з підприємця сімдесяти тисяч доларів США Співробітники Служби безпеки України спільно...

На легкоатлетичному стадіоні ІФНТУНГ нанесли нову розмітку (фотофакт) 19:37 5 коментарів

На стадіоні ІФНТУНГ нанесли нову розмітку, про це повідомив Виталій Матешко на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук. "Сказати, що це круто дуже мало. Усі кому не байдужа легка атлетика на...

У Івано-Франківському парку Шевченка встановили нову лавочку (фотофакт) 19:05 3 коментарі

У Івано-Франківському парку Шевченка встановили нову лавочку, про це повідомляється на сторінці комунального підприємства “Центр розвитку міста та рекреації” у соцмережі. Нову лавочку встановили біля  озера у міському парку. “Стараємося...

На Прикарпатті асфальтують міст (фотофакт) 18:36

На Прикарпатті асфальтують міст, про це повідомила Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області‎. Асфальтували міст через річку Чорний Черемош у селі Ільці Верховинського району, км 30+460 автодороги державного значення Р-24 Татарів...

Надвірнянці скаржаться на жахливий стан ліжок у центральній районній лікарні (фотофакт) 18:09 3 коментарі

Мешканці Надвірної шоковані станом ліжок у центральній районній лікарні. Про це написав у спільноті НАДВІРНЯНЦІ Андрій Шкабрій.   "Вчора зайшов провідати діда у Надвірнянську лікарню, просто в шоці був, Подивіться на чому...

У Надвірній відкрили християнську кав’ярню-пекарню 17:38

У соціальному центрі благодійного фонду "Карітас-Надвірна" відбулось відкриття волонтерської кав'ярні-пекарні "Ковчег". Чин посвяти провів Правлячий Архиєрей Коломийської єпархії УГКЦ Преосвященний владика Василій Івасюк у співслужінні з всечесними отцями Надвірнянського і...

Поліція розповіла про ТОП шахрайств та кілька порад як від них вберегтися 17:10 1 коментар

Найчастішими шахрайськими схемами є телефонні дзвінки, операції з банківськими картками та покупки товарів через інтернет. У поліції Івано-Франківської області розповіли про топ шахрайств і як не стати жертвою аферистів. 1. Найбільш «прибутковими»...

Веганство, тату, фуа-гра у Снятині. Як “Відкриті клітки” борються проти знущання над тваринами на фермах 16:36

Громадська організація «Відкриті клітки» у Франківську працює пів року. Вони борються за те, щоб покращити недовге життя тварин, приречених на забій. Недавно саме вони ініціювали закриття птахофабрики у Снятині. «Репортер» поспілкувався зі...

У Івано-Франківську школи отримали нові підручники 16:03

У заклади загальної середньої освіти Івано-Франківська з державного підприємства по торгівлі МОН почали надходити підручники для учнів 2, 5, 6, 11 класів. Про це інформують у Департаменті освіти та науки Івано-Франківської...

У Коломиї відбудеться конкурс краси 15:36

13 вересня у Коломиї відбудеться конкурс краси «Княгиня Покуття 2019». За титул змагатимуться 12 учасниць, віком від 16-ти до 23-х років, інформує НТК. Ведучі заходу: багаторазові переможці шоу «Розсміши коміка», фронтмени...

На Прикарпатті поліцейські оперативно затримали квартирних злодіїв після вчинення чергової крадіжки на вулиці Коновальця 15:25 3 коментарі

Сьогодні, 17 серпня, у Івано-Франківську співробітники управління карного розшуку області у співпраці із оперативниками Івано-Франківського відділу поліції затримали двох чоловіків за підозрою у вчиненні низки квартирних крадіжок. Зловмисників поліцейські затримали...

Водоспади Прикарпаття увійшли у ТОП-10 найкращих в Україні 15:05

Про це повідомили на офіційній сторінці Дністровського басейнового управління водних ресурсів у соціальній мережі. Вони перелічили у своєму дописі багато цікавих та мальовничих локацій, які варто відвідати, пише Бліц-інфо. Водоспад Женецький Гук • Де:...

"Ми прагнемо, щоб у країні була повага, гідність та цінності", - засновниця Жіночого Ветеранського Руху 14:52

На цих вихідних ,17-19 серпня, у м. Івано-Франківськ відбудеться Сьомий Злет Жіночого Ветеранського Руху. До нашого міста з‘їдуться понад 3 десятка жінок та дівчат-військовослужбовиць, ветеранок і волонтерок російсько-української війни з...
 • ріел ІФ виринаюча