Розводять, як котят або За кого мають франківців Коломойський і його “підлеглий” нардеп Олександр Шевченко?

Розводять, як котят або За кого мають франківців Коломойський і його “підлеглий” нардеп Олександр Шевченко?

Результат пошуку зображень за запитом "шевченко і коломойський"

Декілька днів тому Івано-Франківськом пронісся “фекальний скандал” – у центрі міста скандального франківського нардепа Олександра Шевченка група кримінальних авторитетів (з його слів) облила лайном.

Конфлікт був спровокований “жирним” вакантним місцем кандидата-мажоритарника по окрузі №83 (м. Івано-Франківськ) від нині популярної і рейтингової партії Коломойського-Зеленського “Слуга народу”. Із усієї подальшої інформації стало зрозуміло, що Шевченко із нападниками не могли визначити, чий кандидат має зайняти це місце.

Після тижневих суперечок та перепалок авторитет “укропівця” Олександра Шевченка перед Коломойським взяв своє і саме його людина посіла це “козирне” вакантне місце.

У п’ятницю сподвижник Шевченка по іншій партії Коломойського “УКРОП” Ігор Фріс (який тепер перефарбувався і балотуватиметься від “Слуги народу” по окрузі №84 ) виклав на своїй сторінці у Фейсбук повний список прикарпатських мажоритарників від партії Коломойського-Зеленського.

Читачів відразу здивувало, що Коломойський вирішив йти до парламенту відразу декількома колонами, і на кожному окрузі у нього буде по декілька кандидатів.

Навіть по окрузі №84, де балотуватиметься Ігор Фріс. Його “опонентом ” там став соратник по партії УКРОП” і фактично наближений до скандального колишнього губернатора-“перешиванця” Миколи Палійчука кандидат Володимир Олійник.

Схожа ситуація і по окрузі №89, де “укропівець-самовисуванець” Дмитро Сіреджук буде “протистояти” нікому не відомому “слузі” Володимиру Тимофійчуку.

Такі ж ситуації і по інших округах. Так зокрема по окрузі №85 у Калуші, нині діючому нардепу-“укропівцю” Віктору Шевченку протистоятиме висуванець від “Слуги народу” підприємець Едуард Прощук . Що ж стосується округу №87 (Надвірна), то тут “укропівцю-ударівцю-нашоукраїнцю” Миколі Палійчуку протистоятиме скандальний мер Надвірної Зіновій Андрійович, якому вдалося “домовитись” про висування від “Слуги народу”.

Що стосується Коломиї, то тут “Слугу народу” представлятиме близький родич прикарпатських братів-нардепів від “УКРОПу Андрій Леонідович Шевченко.

Але “повернемось до наших баранів”, а саме до округу №83 (м. Івано-Франківськ). Де врешті висуванцем від “Слуги народу” став нікому не відомий юрист Андрій Сторожук. Але чому нікому не відомий??? Гугл знає все, то ж поїхали…

Виявляється опонентом на виборах по Івано-Франківську нардеп-укропівець (самовисуванець) Олександр Шевченко вибрав собі свого багаторічного помічника…

 

Скрін із сайту “Посіпаки”

Далі цікавіше…

Андрій Сторожук є ще й одним із співзасновників та керівників громадської приймальні Олександра Шевченка Україна гідності і правди”.

Тобто фактично хтось із цих двох політиків, Шевченко або Сторожук, будуть відверто зливатися, щоб перемога дісталася одному.

Залишається лиш спитатись, чому нардеп Шевченко вважає жителів Івано-Франківська за “лохів”, і невже у нашому місті не знайшлося, якоїсь іншої незаплямованої особистості, яка б хотіла співпрацювати із Шевченком та Зе?

Так що Думай.Те!

 

 

Нагадаємо, що У штабі “Слуги народу” не знають, як виглядають їхні кандидати на округах Прикарпаття?

Партія ”Слуга народу” оприлюднила список своїх кандидатів на округах Прикарпаття (список)

В центрі Івано-Франківська народного депутата Олександра Шевченка облили фекаліями (фото+відео)

“Зе Команда” вимагає чималі суми хабарів від прикарпатців, які хочуть балотуватися від “Слуги народу” по мажоритарних округах Франківщини?

(Visited 8 804 times, 9 visits today)

Коментарі:

  Гість,

  А ”розводять як котят”, нас, не тільки Коломойський з Шевченком…..

  Гість,

  На ці вибори взагалі немає смислу йти і так парламент буде представлений молодими мажорами із шоу-бізнесу Схід майже повністю проголосує за Слугу народу а Захід за Голос+ Європейська солідарність так що думайТЕ якщо маєте чим…

  Гість,

  Лохторат зедибільний ще не знає, що їх чекає. Хто працював в Буковелі, той знає методи роботи цеї парочки кидал дерунів.

  Гість,

  Висуваиись в кандидати мають право всі бажаючі, але все одно вибір за нами! В кожній партіі завжди були, є і будуть перешиванці, щурі і свині. Тому, шановні, обираймо з усіх партій і кандидатів більш менш порядного і голосуймо! Все залежить від нас! А при виборі дивіться на вчинки цих кандидатів, що доброго вони зробили для людей!!!

  Гість,

  В Коломиі більш менш порядний кандидат, той молодий голова села Котиківки, а в ІФ з усіх кандидатів вважаю Савчучку більш менш найкращим варіантом, скільки би помий не лили на свободу.

  Гість,

  ХТО ЗРОБИВ НАЙБІЛЬШЕ ДЛЯ СВОГО МІСТА, ТОГО Й ПОТРІБНО ОБИРАТИ! ОБИРАТИ ЗА ВЧИНКИ А НЕ ЗА ОБІЦЯНКИ ЧИ ЗА ПАРТІЮ!

  Гість,

  Нажаль буде вибір за обіцянками, бо обіцянки завжди круче зробленого, а моск лоха це моск лоха

  Гість,

  А сам Сторожук, колись при янику працював в офісіні партії регіонів….сумно

  Гість,

  а чому сумно -все має відбутися бо регів ніхто в АТО небрав-дивна фортуна в них-ніхто їх як у ЧЕХІЇ по справжньому від влади неусував-хоча б крецул колорадофан був і є заступником!!! в демократичної ОДА при демократичній ОБЛРАДІ і потужній орг АТОшників і СБУ-А ТОМУ дякуючи журналістам ми знаємо хто рветься до влади і ТОМУ НАМ МАЄ БУТИ ЗРОЗУМІЛИМ тільки вибір від нас у ВРУ ==ВАКАРЧУКА або НАЦІОНАЛІСТІВ а слугу народу порошенка і пр нехай обирають на ВЕЛИКІЙ УКР щоб непройшли руссили -І ТОМУ ГАЛИЦЬКІ ГАЗДИ нехай повчаться у східняків як любити своїх і вірити їм-БО ЇХ ДЕПУТАТИ крали у шахтарів і металургів гроші які мали іти на безпеку їх праці за що платили своїм!!!!ЖИТТЯМ-овали в шахтах-їх депутати привели у їх дім війну-якщо так хотіли росії то потрібно було проводити референдум переговори з УКР владою або просто їхати в росію це я наприкладі подій у КАТАЛОНІЇ ШОТЛАНДІЇ ЧЕХО-СЛОВАКІЇ говорю-їх і зараз обкрадають а ВОНИ!!!!ГОЛОСУЮТЬ ЗА НИХ бо свои ребята и матом кроют по местному и в морду дают-А МИ ВСЕ -мудруствуємо-і навіть нехочемо подивится що в польші прибалтиці скандінавії всюди є при ВЛАДІ НАЦІОНАЛ-ПАТРІОТИ -непутати з московськимипартіями типа йобіками марі -люпенами чи дадонами -і вони живуть добре а ми ,…ТОЖ ДУМАЙТЕ НАРЕШТІ

   Гість,

   На рахунок голосу погоджуюсь, це нова молода політична партія, яка можливо щось і змінить разом з слугою. А на рахунок націоналістичної свободи на чолі з тягнибиком -ні! Що зробив тягнибик за багато років існування партії свобода для України? Тільки популізм і а агресія до східних областей і все!

  Гість,

  про тягнибока згідний -навіть нерозумію для чого він там щось на філарета подібне-але ТАМ Є ОБДНАННІ НАЦІОНАЛ ярош оун правий сектор і пр і САМЕ ТАКА ІДЕОЛОГІЯ НАМ ПОТРІБНА В РАДІ ІНАКШЕ БУДЕ НЕДОБРЕ повір просто на слово-це щось подібне до 91-93років-

   Гість,

   Ярош психічно-неврівноважений псих. Інтелекту розуму освіти ноль! Ярошу хіба машини мити на сільській сто, або цеглу носити на будові, але аж ніяк не місце в політиці. Ярош в політиці не тямить! Але зате голосно кричить!

  Гість,

  Гої тупі і прогосують

  Гість,

  А що доброго для міста зробила свободівка Оксана Савчук, крім того, що пропхала своіх коліжанок на посади в різних структурах міської ради і що піариться за бюджетні гроші! Підла істота.

  Гість,

  А що доброго зробив возлєМойша?Згноїв НПЗ,скомуніздив аеропорт з якого не літають літаки…Продовжити?

   Гість,

   Умножив на ноль відомий легендарний ФК Дніпро, купа засраних аеропортів, скупив і ніхіра не розвиваються як наш

  Гість,

  Коломойський спинив війну на даних рубежах щоб ви дегенерати не брихали ,він більше зробив добра на початку війни як всі разом взяті олігархи включно з порохом який ще і морду нажер а беня схуд.від нього йдуть в начальники і серед них є сволочі .но серед других там партій,самовисуванців практично повальна нечисть прихована .

   Гість,

   На рахунок Коломойського погоджуюсь, що він зробив для України більше добра ніж всі інші олігархи разом взяті. А от представника від бєніної партії гідного нема в нашій області. Бо не шевченки, ні фріс, ні інші негідні представляти наш край у парламенті, тому що нічого доброго для нас не зроблять! Брати шевченки депутатами вже були! Що зробили крім доріг і безкоштовного відпочинку в міжсезоння для деяких категорій людей на буковелі? Нічого! Що зробив фріс на рівні своїх можливостей як юрист і бізнесмен для міста? Може благодійністю займався і робив безкоштовні обіди для потребуючих? На може надавав безкоштовні юридичні консультації? Чи може був спонсором якихось проектів у місті????…. Ні! І в парламенті буде гребсти тільки для себе

   Гість,

   та спинив, бо моцкалі могли прорватись до Дніпра і пропав би Нікопольський феросплавний завод, як пропали заправки Укрнафти в криму і пішов би беня бомжувати по світу.

   Гість,

   а зато зкомуніздив 5 млрд. зелені з привата більше ніж всі разом взяті олігархи, ото добряк

  Гість,

  А як на рахунок лярдів які скомуніздив возлєМойша з України,коли народ скидався по 5(п’ять!!!)гривень на армію?Згоден що на початку війни він платив по 10 000Гривень за калаш,домовся з сепаратизмом в Дніпрі,хуйла обізвав дебілом…І що тепер віддати на поталу тій нечисті що вилізла(портнови,мертвечуки…) Україну?

  Гість,

  Ну а що з лохами робити? Тільки розводити.

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:6662

загрузка...

Шевченко відмовився судитися із Прощуком по окрузі N85 16:14 1 коментар

Сьогодні у Івано-Франківському окружному адміністративному суді відбулося засідання, де кандидат у народні депутати Віктор Шевченко подав заяву до кандидата у народні депутати Едуарда Прощука, щодо поширення недостовірної інформації, пише Правда.іф....

Справжній рейтинг Аграрної партії Поплавського - близько 7%, але його приховують - Карасьов 16:14 2 коментарі

По закрытой социологии Аграрная партия Михаила Поплавского набирает до 7% на выборах в Верховную Раду. Об этом в комментарии «Апострофу» заявил политический эксперт Вадим Карасев. «В принципе социологи угадывают итоговые...

Поїздки Зеленського по областях: так принижувати державу - це треба вміти 15:38 5 коментарів

Пане Президенте, вважайте на свою поведінку і на вчинки своїх підлеглих. Бо, посада Президента України - це не сцена, а відповідальність...Пише Главком. Думав до виборів вже нічого не писати, але...

У штабі кандидата Олексія Петечела повідомляють про можливі інформаційні провокації в останній день передвиборчої кампанії 15:08

У штабі кандидата Олексія Петечела повідомляють про можливі інформаційні провокації в останній день передвиборчої кампанії. По це повідомляють в прес-службі висуванця "Європейської солідарності". Оскільки на окрузі №83 ведеться запекла боротьба,...

В Зеленського увірвався терпець під час розмови із директором аеропорту в Миколаєві (відео) 15:06 1 коментар

Зеленський розмовляв з директором аеропорту на підвищених тонах. Повідомляє Главком. Президент України Володимир Зеленський під час свого візиту до Миколаєва у середу, 17 липня, поспілкувався на підвищених тонах з директором...

Бабин Яр. Зеленський та Вакарчук на межі грандіозного скандалу (фото) 14:05

Російські олігархи, які і кроку не ступлять без відмашки Путіна, готові вкласти $100 млн у проект посеред Києва?Пише Главком. Як говорить один зі співрозмовників «Главкома», тема Бабиного Яру надто провокативна...

У Івано-Франківську розповіли про перебіг виборчої кампанії 13:32

Сьогодні у Івано-Франківську відбулася прес-конференція ОПОРИ спільно із поліцією про перебіг виборчої кампанії на Прикарпатті та готовність до дня голосування, інформує Правда.іф. У прес-конференції взяли участь координатор спостереження Громадянської мережі...

"Концертний Укроборонпром": Зеленський осоромився на засіданні антикорупційної нацради (відео) 13:04 1 коментар

Президент України Володимир Зеленський 18 липня під час засідання національної ради з питань антикорупційної політики не зміг вимовити назву Державного концерну "Укроборонпром". Так, розповідаючи про досягнення України у сфері боротьби з корупцією,...

Мер Тисмениці знявся з виборів на користь кандидата Михайла Довбенка 12:46 1 коментар

Міський голова Тисмениці Степан Сворак, який балотувався в окрузі №84, зняв свою кандидатуру на користь Михайла Довбенка. Відповідну заяву оприлюднила газета «Галичина». «Сьогодні ми не маємо права розпорошувати наші сили,...

5 причин голосувати за Прощука Едуарда зі «Слуги народу» на окрузі №85 12:38

Кандидат від політичної партії «Слуга народу» Прощук Едуард впевнено лідирує у своєму окрузі - у Калуському, Рогатинському та Галицькому районах. І це не дивно. Адже українці хочуть нарешті бачити нові...

Має бізнес у Росії: з'ясувалися скандальні факти про ще одну "слугу народу" (документ) 12:35 1 коментар

У 221 окрузі в Києві партія “Слуга народу” висунула 37-річну Анну Пуртову зі скандальною репутацією. Спершу на сайті Центральної виборчої комісії було зазначено, що вона безробітна й мешкає у Дніпрі....

"Шара - наше все": українці висміяли ідею Зеленського скасувати комуналку для пенсіонерів 11:34 5 коментарів

Президент України Володимир Зеленський заявив про ідею скасувати комунальні платежі для малозабезпечених пенсіонерів старше 70 років. "Є ідея, зараз дуже складно про неї говорити, але ідея дуже креативна. Нині знаходять наші хлопці...

"Сепаратизм!" На Закарпатті розгорівся скандал через Угорщину (фото) 11:02

Служба безпеки України зареєструвала кримінальне провадження за фактом розміщення на першій сторінці газети Kárpátalja частини Закарпатської області в кольорах угорського національного прапора. За даними пресслужби відомства, на зазначеній території балотуються...

Галина Карп назвала основні проблеми Прикарпаття, які вирішуватиме в парламенті 10:53 1 коментар

Виборча кампанія в Україні з дострокового обрання парламенту підходить до завершення. Вже за декілька днів прикарпатці обиратимуть, хто представлятиме їх інтереси в новому парламенті. Серед 22 партій у виборчому бюлетені...

"Тупі ідіоти!" Пропагандисти Путіна вибухнули через "терориста" Зеленського 10:01

Російські пропагандисти влаштували істерику через пропозицію президента України Володимира Зеленського провести одночасний обмін Олега Сенцова на Кирила Вишинського. Так, Євген Попов і Володимир Соловйов звинуватили українську сторону в тому, що вона нібито діє...

На Прикарпатті триває запекла боротьба “гречкосіїв” Іванчука та Шевченка 09:10 5 коментарів

Народними депутатами в окрузі з центром у Коломиї прагнуть стати 15 кандидатів. Серед них двоє чинних нардепів - кнопкодав і гречкосій Андрій Іванчук та його колишній колега по фракції “Народний фронт” Юрій Тимошенко,...

Прикарпатця звільнили із високої чиновницької посади 18:37 14 коментарів

Президент України Володимир Зеленський оголосив про відсторонення від виконання обов'язків керівника Укртрансбезпеки Михайла Ноняка. Про це він заявив під час засідання Нацради з питань антикорупційної політики. "Якщо взяти Укртрансбезпеку. Україна...

Кандидат від партії Медведчука годував виборців морозивом (відео) 15:38

У Миколаєві кандидат у народні депутати агітував за себе безкоштовним морозивом. Про це повідомляють спостерігачі "Опори" 12 липня у центрі міста відбувся концерт "за підтримки" кандидата-мажоритарника по 129-му округу Максима Невінчанного. Той...

Подружка Богдана розказала про їхні стосунки: "Він прийшов до мене на день народження і вкрав моє серце" (фото) 15:06

Дама серця голови Офісу президента Андрія Богдана, Анастасія Слічна вирішила поділитися деякими подробицями їхнього роману. Зокрема, у коментарі "Страна.ua" власниця бренду купальниківрозказала про знайомство з Андрієм та про те, чим саме...

Наші, українські яйця - найкращі: Ляшко поласував сирими яйцями (фото) 14:37

Якби на виборах 21-го липня голосів тій або іншій партії додавалося відповідно до харчових уподобань її лідера, то шанси Радикальної партії Олега Ляшка пройти до Верховної Ради значно зросли би. У той...
 • ріел ІФ виринаюча