pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

Рятувальники провели профілактичне відпрацювання у Надвірнянському районі (фотофакт)26 Чер, 09:57

25 червня представники різних служб зібралися в селі Гвізд Надвірнянського району для того, щоб провести комплексне профілактичне відпрацювання з мешканцями населеного пункту.

DSC02726.JPG

В даному заході взяли участь працівники Управління ДСНС в Івано-Франківській області, Надвірнянського РВ Управління ДСНС в області, представники поліції, газової служби та соціальні працівники. Комплексне профілактичне відпрацювання включає в себе подвірні обходи мешканців населеного пункту та навчання населення правилам безпечної поведінки.

DSC02736.JPG

Відпрацювання розпочалося з наради в приміщенні сільської ради за участі працівників відповідних служб та сільського голови села Гвізд. Для присутніх оголосили мету та основні завдання заходу. Після чого, відповідно, перейшли до подвірних обходів. В кожному будинку, до якого завітала рейдова група рятувальники розповіли жителям основні правила пожежної безпеки, нагадали правила поведінки в лісі, на воді та під час виявлення вибухонебезпечних предметів. Щоб такі правила залишилися в пам’яті громадян, їм вручили застережливі листівки. Працівники газової служби, у свою чергу, перевірили справність газового обладнання та надали людям рекомендації, щодо його експлуатації.

Мешканці села подякували рятувальникам і запевнили, що дізналися багато нової та потрібної інформації.

(Visited 100 times, 1 visits today)