Актуально зараз

Студентські команди ІФНМУ стали призерами обласної універсіади з баскетболу 3х3 (фоторепортаж)

spot_img

У вівторок, 19 березня, в Івано-Франківську відбулась XIV обласна універсіада з баскетболу 3х3 серед студентів закладів вищої освіти. Збірні команди хлопців та дівчат Івано-Франківського національного медичного університету тали призерами цих змагань.

Участь у змаганнях серед чоловіків та жінок взяли по п’ять команд. Як розповідає тренер наших баскетболістів, доцент кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та фізичного виховання Роман Михайленко, особливо успішним був виступ нашої «інтернаціональної» команди хлопців, адже до неї увійшли також студенти факультету підготовки іноземних громадян. Вони стали переможцями!

Команда дівчат змагалась зі значно досвідченішими суперницями, але студентки-медики проявили характер і волю до перемоги. У підсумку в заліку жіночих змагань ІФНМУ посів третє місце.