pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

Тимошенко розгнівалась на Порошенка (відео, фото)11 Лют, 12:35

Лідерка “Батьківщини” Юлія Тимошенко вважає, президент Петро Порошенко безпосередньо долучився до появи у виборчих списках ще одного кандидата не лише з прізвищем Тимошенко, а й з аналогічними ініціалами. Відтак, вона звернулася до гаранта з вимогою зняти Юрія Володимировича Тимошенка з виборів.

Юлія Тимошенко

6 лютого Центральна виборча комісія зареєструвала кандидатом у президенти Юрія Тимошенка, який балотуватиметься як самовисуванець. Окрім схожого прізвища з лідеркою “Батьківщини”, він ще має аналогічні з нею ініціали Ю. В. (Юрій Володимирович – Юлія Володимирівна).

Судячи з усього, це неабияк не сподобалося Юлії Тимошенко, оскільки та у бік президента зазначила, що вимагає зняти з виборів її однофамільця. Як вважає політикиня, президент і його штаб в останні дні реєстрації з власної ініціативи зареєстрували Тимошенка Юрія Володимировича.

“Я звертаюся до президента: так, як ви ставили цього Тимошенко Юрія Володимировича у список кандидатів у президенти, так само згадайте про честь, і видаліть цього Тимошенка Ю.В. з кандидатів у президенти, а також припиніть такі брудні маніпуляції”, – зазначила лідерка “Батьківщини” у ефірі телеканалу “1+1”.

Водночас вона підкреслила, що її команда точно знає, хто вносив грошову заставу за Тимошенка та як все відбувалося.

“Це вони розраховують таким шахрайським принизливим способом забрати у мене на виборах якісь відсотки та передати людині, яка нічого спільного немає з президентством”, – переконує кандидатка у президенти.

Юлія Тимошенко оголосила про похід у президенти 22 січня під час з’їзду своєї партії, а вже наступного дня вона подала документи до ЦВК. Комісія, зі свого боку, зареєструвала її 25 числа. 27 січня Тимошенко оприлюднила електронну декларацію про прибутки за 2017 рік.

За результами двох останніх соцопитувань, які проводили група Рейтинг і спільно КМІС, “Социс” і Центр Разумкова, лідерка “Батьківщини” наразі посідає другу сходинку, поступаючись шоумену Володимиру Зеленському. Щоправда, випереджає “Леді Ю” чинного президента Петра Порошенка, який йде поки третім.

З біографією Юлії Тимошенко Ви можете ознайомитися за цим посиланням.

Що відомо про Тимошенка Юрія Володимировича? Народився він у 1961 році у Ставропольському краї Росії. На вибори йде як самовисуванець.

Є народним депутатом 8-го скликання Верховної Ради. Висував його до парламенту “Народний фронт”, але у січні 2019 року політсила виключила його з фракції. Керівник фракції НФ Максим Бурбак пояснював такий крок тим, що Тимошенко “втратив зв’язок з депутатською фракцією, неодноразово порушував дисципліну, ігнорував рішення депутатської фракції, які стосуються важливих політико-економічних питань”.

У травні 2014 року Тимошенко увійшов до складу Нацгвардії, а саме до Першого батальйону оперативного призначення імені генерала Кульчицького. До цього працював здебільшого на ремонтних і будівельних роботах, зокрема за радянських часів у колгоспах.

Одружений. Має двох доньок і два сини. У 2016 році президент Порошенко нагородив його ювілейною медаллю “25 років незалежності України”.

Тимошенко, Юрій, Юлія, вибори, скандал
Юрій Тимошенко

Джерело

(Visited 979 times, 1 visits today)