Актуально зараз

-Реклама-spot_img

ТОП-5 найпоширеніших помилок підприємців, які починають працювати з Китаєм

-Реклама-spot_img
spot_img

Сьогодні бізнес з Китаєм – це вигідна ніша для підприємців. Різноманітний асортимент товарів, нормальна якість, низька ціна, – все це дозволяє отримати непоганий прибуток на перепродажі продукції в Україні. Отже, перед тим, як ви почнете шукати постачальника в Китаї та замовляти товар, подивіться, які помилки роблять підприємці, які тільки починають бізнес з Піднебесною.

Помилка 1. Вибір товару, який сподобався підприємцю

Це одна з найпоширеніших помилок, яку роблять новачки, – орієнтуються виключно на свій смак. Підприємець бачить товар на китайському ринку, а ще додайте, якщо він дешевий, – і замовляє оптову партію. Але, як виявляється, на українському ринку він нікому не потрібен або про нього ніхто не знає. Підприємець витрачає кругленьку суму грошей, а товар лежить на балконі та втрачає актуальність. І тоді людина робить висновок, що китайські товари не продаються, а бізнес з Піднебесною невигідний.

Замовляти з Китаю варто починати з пробних партій, щоб переконатися не тільки в надійності постачальника та якості товару, але й попиту споживачів. Якщо піде, то замовляйте! Гостро популярні товари варто замовляти обережно, бо їх везуть всі. Для цього у вас повинна бути конкурентна пропозиція. Привезіть хоча б 3-5 штук та продайте. 

- Advertisement -

Перед замовленням товару з Китаю варто проаналізувати ринок, вивчити конкурентів та зрозуміти бажання покупців. Тільки після цього можна вести замовлення.

Помилка 2. Привезли товар, а не знаєте де продавати

Бізнес-модель потрібно затвердити ще до замовлення. Бо, коли товар буде у вас на руках, ви просто не зможете його реалізувати. Наприклад, ви хочете замовити кейси та плівки на смартфони, – але як ви будете продавати? Чи є у вас домовленості з мережевими магазинами? Чи є сторінка в інстаграмі? Новачкам радимо почати продажі з маркетплейсу. Це найпростіша схема для отримання прибутку.  

Помилка 3. Вирішили працювати тільки з фабрикою

Китайські постачальники завжди націлені на довготривалу співпрацю. Але фабрики будуть вимагати великого оптового замовлення – мінімум від 500-1000 штук. Тож початківцям краще почати працювати з посередником. Це дасть можливість замовити 5-10 штук товару та співпрацювати з різними постачальниками.

Як привезти таку дрібну партію товару вигідно? Завдяки збірним вантажам підприємець зможе зекономити. У контейнер завантажуються вантажі від різних замовників. Кожен з них оплачує тільки місце, яке займає його товар.

Помилка 4. Не перевірити якість товару 

Радимо завжди перевіряти постачальника. Як мінімум перші 5-6 замовлень. Можна замовити послугу інспекції на китайську фабрику, що перевірити задані характеристики перед відправленням.   

Помилка 5. Обирати найшвидший спосіб доставки

Всі ми знаємо, що час грає на користь підприємця. Швидке оновлення товару дорівнює більший попит від споживачів. Тому дуже багато підприємців хочуть отримати своє замовлення, якнайшвидше. Для цього вони обирають авіаперевезення. Так, це найшвидший спосіб отримати замовлення, але й найдорожчий. Альтернатива – морська доставка. Сьогодні це безпечний та надійний спосіб отримати товар з Піднебесної.  

Можна обрати доставку «під ключ». Детальніше про це ви можете дізнатися в компанії M3Cargo, яка займається доставкою товарів з Китаю. 

НОВИНИ НА ЦЮ ТЕМУ

Ігор Василик
Ігор Василик
Журналіст, фрілансер. Закінчив факультет журналістики ЛНУ в 2008 році журналістка, власкор регіональних та центральних ЗМІ. Закінчила Києво-Могилянську академію у 2019 році.
-Реклама-
Видалення волосся лазером у Івано-Франківську. Лазерна епіляція у FineLine
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні