У Франківську нацгвардійці змагалися у рукопашному бою (фото)

У військовій частині 1241 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, що дислокується в Івано-Франківську, відбулися змагання з рукопашного бою між підрозділами на першість військової частини.

У змаганнях, які відбувалися в Тренінговому центрі Національної поліції України в Івано-Франківській області, взяли участь представники підрозділів військової частини з Івано-Франківська, Чернівців та Калуша, інформує прес-служба НГУ.
За результатами змагань, перше місце виборола команда 2 роти з Чернівців, друге місце зайняла команда 3 патрульної роти з Калуша, третє місце посіла команда 1 патрульної роти з Івано-Франківська.
В особистому заліку кращі результати у своїх вагових категоріях показали: молодший сержант Антон Новіков, старший солдат Денис Бессмольний, солдати Володимир Стусляк, Назар Грицканюк, Владислав Кучук, Денис Ковбиш, Олександр Горюк та Юрій Соха.
Серед переможців особливої уваги заслуговує молодший сержант Антон Новіков, який у ваговій категорії до 60 кілограмів показав кращий результат та виборов перше місце. Також нещодавно він зайняв друге місце у чемпіонаті на першість Західного оперативно-територіального управління Національної гвардії України з боротьби самбо.

«Метою нашого заходу є насамперед пропаганда здорового способу життя та підвищення військово-прикладних навичок підлеглих як під час несення служби, так і в повсякденній діяльності.
Спорт повинен увійти в життя кожного гвардійця, адже коли ми будемо фізично розвинуті, тоді нам не страшні ніякі труднощі чи завдання. Гвардійці військової частини показали відмінні результати», – розповів начальник фізичної підготовки і спорту військової частини 1241 старший лейтенант Василь Пицик.

Переможці візьмуть участь у чемпіонаті з рукопашного бою на першість Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, який відбудеться у Львові в кінці лютого цього року.