pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

У Франківську пройшов фестиваль особливої творчості “Повір у себе” (фоторепортаж)05 Гру, 11:18

4 грудня в Івано-Франківському академічному обласному театрі ляльок імені Марійки Підгірянки відбувся фестиваль творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями “Повір у себе”.

 творчості

 

Уже 16 років поспіль у місті проходить фестиваль творчості, в якому беруть участь діти та дорослі з особливими потребами. В рамках фестивалю в театрі ляльок імені Марійки Підгірянки була представлена виставка робіт учасників заходу. Також діти та дорослі з функціональними обмеженнями підготували концертну програму з музичними і танцювальними номерами.

Привітати учасників фестивалю завітала секретар міської ради Оксана Савчук. “У кожного з нас, якими б ми не були, є талант. Тільки віра в себе і щоденна праця допомагають нам розкрити свій потенціал і реалізувати його. Я побачила, з якою жагою діти та дорослі з особливими потребами проявляють свої творчі здібності, малюють, співають, влаштовують флешмоби, займаються декором, це дуже захоплює. Учасники фестивалю вкотре нагадали нам, що не треба забувати про свої мрії і йти за покликом серця. Ми завжди готові підтримати того, хто цього осбливо потребує”, – Оксана Савчук.

(Visited 61 times, 1 visits today)