pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

У Франківську розпочався осінній сезон ґрантової програми Urban Space 10017 Вер, 17:46

В Івано-Франківську розпочався осінній прийом заявок на ґрантову програму від Urban Space 100, що спрямована на підтримку некомерційних проектів з розвитку Івано-Франківська.

“Проекти достигли – пора збирати ґрантовий урожай! Подавайтеся на осінній сезон ґрантової програми Urban Space 100, втілюйте ваші ідеї та змінюйте наше місто на краще! Заявки приймаються до 15 жовтня”, – йдеться на сторінці Urban Space 100 у Фейсбуці.

Нагадаємо, ґрантова програма від Urban Space 100 спрямована на підтримку некомерційних проектів з розвитку Івано-Франківська. На загальних зборах чотири рази на рік засновники Urban Space 100 приймають рішення, які проекти отримають фінансування.

Подаватися можуть некомерційні проекти з конкретними очікуваними результатами та цілями.

Проекти обираються учасниками Urban Space 100 після попереднього обговорення їх на загальних зборах щокварталу. Учасники ознайомлюють інших із проектами-претендентами і шляхом голосування обирають ті, що будуть профінансовані. Urban Space 100 не викладає результати голосування та не коментує рішення учасників, а лише оголошує ті проекти, які отримали підтримку.

Як оформити та подати заявку, читайте за посиланням>>>.

Джерело

(Visited 55 times, 1 visits today)