pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

У Франківську виборювали першість Повітряних Сил з кросфіту (фото)05 Тра, 23:40

На Прикарпатті на базі бригади тактичної авіації пройшли змагання на першість Повітряних Сил Збройних України з легкоатлетичного кросу. Захід відбувся в Івано-Франківську під загальним керівництвом начальника служби фізичної підготовки та спорту управління бойової підготовки Командування Повітряних Сил Збройних Сил України полковника Володимира Білухи.

 

Військові спортсмени доводили свою фізичну міць у забігу на 1, 3, 5 та 10 кілометрів.

За результатами спортивних змагань серед військових частин безпосереднього підпорядкування в загальному заліку командної першості І місце здобула команда бригади Мелітопольської бригади транспортної авіації, ІІ місце виборола команда Навчального центру Повітряних Сил з Василькова, а ІІІ місце посіла команда Бориспільської бригади транспортної авіації.

https://kurs.if.ua/media/gallery/full/3/9/39919.jpg

Серед повітряних командувань Повітряних Сил Збройних Сил України переможні місця визначилися наступним чином: в загальному заліку командної першості І місце виборола команда повітряного командування “Центр”, ІІ місце посіла команда повітряного командування “Захід”, ІІІ місце за командою повітряного командування “Схід”.

Першість серед жінок у забігу на 1 кілометр з результатом 3 хв. 32 сек. здобула військовослужбовець однієї з частин Повітряного командування “Захід” старший солдат Оксана Петрова. В забігу на 10 кілометрів, продемонструвавши найкращий результат в 38 хвилин, переможцем став капітан Андрій Камінський – офіцер, який теж представляв Західний регіон.

https://kurs.if.ua/media/gallery/full/4/other/4_49b21.jpg

Начальник служби фізичної підготовки та спорту управління бойової підготовки Командування Повітряних Сил Збройних Сил України полковник Володимир Білуха привітав переможців чемпіонату, нагородив кубками та грамотами, побажав не зупинятися на досягнутому та впевнено крокувати до нових спортивних вершин.

https://kurs.if.ua/media/gallery/full/2/1/21212112_4e2e3.jpg

(Visited 124 times, 1 visits today)