pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

У Франківську з конкурсу віддали в оренду зупинку: у 25 разів дорожче від стартової ціни06 Вер, 10:55

П’ятого вересня конкурсна комісія виконкому провела  комерційний конкурс на право укладення договору оренди об’єкта комунальної власності територіальної громади.

Результат пошуку зображень за запитом "У Франківську з конкурсу віддали в оренду зупинку: у 25 разів дорожче від стартової ціни"

На торги виставили недіючу зупинку громадського транспорту на вулиці Надрічній, яка перебуває на балансі комунального підприємства «Муніципальна дорожня компанія». Зазначений об’єкт пропонувався для передачі в оренду на строк 2 роки 11 місяців для здійснення торгівлі непродовольчими товарами.

Право стати орендарем цього об’єкта нерухомого майна виборювало троє учасників. В ході конкурсу місячна орендна плата зросла з 665,0 грн. до 16989,0 грн. Тобто, початковий розмір орендної плати зріс більше ніж у 25 разів, інформує Департамент комунальних ресурсів, пише Галка.

Тож після затвердження протоколу конкурсу перелік орендованих приміщень комунальної власності міста поповниться ще одним об’єктом з рекордним розміром орендної плати – 780 грн. за 1 кв.м.

(Visited 134 times, 1 visits today)