У Івано-Франківській ОДКЛ дитину хотіли виписати з лікарні бо у мами немає коштів на лікування

З Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні хотіли виписати маму з 6-місячною донечкою.  А причина шокує – брак коштів на лікування.

Про це повідомила у мережі Фейсбук Valeriya Kushnirenko , пише Правда.іф. 

“Цій крихітці, малесенькій дівчинці, народжена 8.11.2018 р. ПОТРІБНА НАША З ВАМИ ДОПОМОГА!.
Мама виховує 5 дітей, в с.Вербовець, Косівського району.  Від двох місяців маленька Діаночка постійно з мамою по лікарнях, вже перенесла операцію, по видаленню пухлини на лопатці. Наразі дитина знаходиться в Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня , в пульмонологічному відділенні, з попереднім діагнозом – запалення легень, але…..Дитина на свої 6 з половиною місяців важить 4.200 кг !!!!!! Потрапила малеча вже до цього відділення, в п’ятницю, а вже завтра її збиралися виписувати додому, бо в жінки немає за що лікувати дитину!!!!!! Дитина не тримає голівоньку, виглядає на новонароджену, знесилина, погано їсть + ЗАПАЛЕННЯ ЛЕГЕНЬ, І ДОДОМУ???????”,- обурюється жінка.

Валерія додає, що до неї звернулися небайдужі люди з проханням допомогти, бо дитина може померти. А лікарі навіть незнають точного діагнозу.

“СЬОГОДНІ, МИ ПІДІЙШЛИ ДО ЛІКУЮЧОГО ЛІКАРЯ ДИТИНИ, ВИТВИЦЬКА ВІРА ВАСИЛІВНА, ПОЯСНИЛИ, ЩО МИ ГОТОВІ ВЗЯТИ НА СЕБЕ ПОВНЕ ФІНАНСОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ ЦІЄЇ ДИТИНИ, ГОТОВІ ОПЛАТИТИ ВСІ ОБСТЕЖЕННЯ, АНАЛІЗИ, ТІЛЬК И СКАЖІТЬ, З ЧОГО ПОТРІБНО ПОЧАТИ? НА ЩО ВІДПОВІДЬ ЛІКАРЯ ПРОСТО ВРАЗИЛА, ЦИТУЮ – “З ГОЛОВИ”!!!!! “Тобто з голови”?????перепитує волонтер. Відповідь ЛІКАРЯ – ,”ну та то 5 дитина в неї, і як не може справитися з лікуванням, то для чого то їй потрібно, тільки хвора може народити п’яту дитину…………….ШОК!!!!! “Ви розумієте, що якщо дитина не буде набирати вагу, вона помре?”продовжує волонтер. Відповідь ЛІКАРЯ :Так, розумію, а що я зроблю?”  На цій ноті діалог зупинився і ми пішли до завідуючої відділення!. Господи, ну як можна дивитися, як на твоїх очах згасає тільки – но розпочате ЛЮДСЬКЕ життя, як можна не боятися Бога та робити такі гріхи? Як можна спокійно дивитися і пожимати плечима, коли йде мова про життя, лиш із-за того, що в мами немає за що лікувати дитину??????  Так не повинно бути! Це є ЖИТТЯ ДИТИНИ!!!
Ми просимо Вас, усіх, хто зараз читає це повідомлення, ДОПОМОЖІТЬ!  Дитинці потрібно пройти повний курс обстеження, здати усі аналізи, щоб виявити причину її стану”,- пише жінка.

Реквізити для переказу коштів:

Рахунок – 26005052549009
МФО- 336677
EGRPOU – 42732425
Карта ключ приват банк –
5169 3305 1633 7117
(Кушніренко Валерія )БО “Час добра та милосердя” КАРТА ФОНДУ.
ОБОВ’ЯЗКОВО ВКАЗУЙТЕ ПОЗНАЧКУ
для “на лікування”
тел. 0950301429

 

 

(Visited 34 496 times, 3 visits today)

Коментарі:

  Бандера,

  Отакі у нас лікарі. Звикли жити на хабарі. Не даш, гуляй. Невже до цього часу не можна було розробити законодавство щодо страхової медицини. Жидва править країною…

   Гість,

   То йди ти лікарем попрацюй.З ВІЛ інфікованими, туберкульозними, сіфілітиками і т.д. і я подивлюсь як будеш працювати.

    Гість,

    Не подобається професія звільнявся, йди в ЖЕК підмінити вулиці…там будеш працювати не з сифилітиками, туберкульзниками, а з вчинком…ужас, як можна таке писати

    Ольга,

    Шановний, перш за все треба бути людиною! Це не наркоман чи віл інфікований, це маленька дитина!!!!!! Що, важко було мамі підказати який небудь фонд чи організацію, яка допомагає таким дітям?! Я вже не кажу щоб з власної кишені купити спеціально адаптовану суміш для дитини! Не збідніла б на 200 гривень! Людиною треба бути в першу чергу!

     Гість,

     У цій лікарні потрібно кожному другому лікареві лікувати голову,а не мамі.Це жахлива лікарня по відношенню до хворих діточок.Я теж таке пережила

    Гість,

    А ви не знали, що будете лікувати і з Віл, і з туберкульозом, і старих, і малих, митих і не митих?? От повпихають батьки тих баранів в медичне, а воно ходе, землі не черкає і в голові ніц немає

    Гість,

    Інтересно, а хто заставляв іти вчитись на лікаря? Чи він(а) думали, що кого вони лікувати будуть????

    Гість,

    Вкусись за язик!

    Гість,

    Ну то не працюй…якщо не комфортно, страшно чи мало платять! Штукатури непогано сьогодні заробляють-вперед! І повітря чисте без інфекцій. Чи секретом є те що влаштуватись в лікарню навіть медсестрою треба заплатити, от і “відбивають” інвестицію закриваючи дорогу молодим талановитим людям. Лікар – не професія, а ПОКЛИКАННЯ. І складності цього покликання чи мізерна зарплата не можуть бути виправданням для такої нелюдської поведінки.

    Гість,

    Ну лікарі розуміють, на що йдуть, вибираючи таку професію!

    Гість,

    Якого хрена ти там сидиш,Ти тільки на хабарі чекаєш!?СВОЛОЧ НЕЩАСНА!

  Гість,

  Можливо аналізи вже треба робити в іншій медичній установі, бо тут вже доброго нічого не найдуть)( Сволочі….

   Гість,

   Краще до Києва дитинку відвезти .Обстежать і правельне лікування призначать

    Гіст,

    Ой не завжди в Києві краще ніж тут , як багато ви не знаєте (((скільки повертається таких самих не задоволених (

  Гість,

  Реформа почалася! Ми бачимо,як працюють лікарі! Що буде далі?

   Гість,

   не потрібні їм українці, от і винищують нас всіма реформами, та тарифами

   Гість,

   До чого тут реформа ? Реформа потрібна, чи вам подобається дана ситуація безвідповідальності.

  Гість,

  Можете кидати тапками, але лікар таки права…… сьогодні на лікування, завтра на життя!? Дуже шкода дитинки звичайно, але чим мама думає коли ноги розставляє????? Нічого доброго там не буде……

   Гість,

   А твоя мама чим думала коли перед татом ноги розставляла? що таке слабе як ти на голову вродилося.

    Гість,

    100% !
    Всі хочуть щоб дітки були здоровими. І ніхто не знає якою народиться дитинка, і на що захворіє в майбутньому! Що за пересудів незнайомих людей? Майте совість люди, майте повагу до ВСІХ!!!

   Гість,

   Це просто жах це не лікар ЦЕ НЕЛЮД..до неї слів непідібрати..Де дивиться завідувач?????Неможливо таких лікарів тримати ще й у дитячій лікарні…Хабарники

   Гість,

   Що Ви мелете?!
   Можна подумати, що такого нема, там де одна дитина!

   Ольга,

   Ваше ім’я Ванга чи Ностадамус? Чи ви знаєте ту маму і її матеріальний стан? Дитинка хвора! А лікування б’є по кишені завжди! Особливо з такими лікарями, що діагноз поставити не можуть і хто зна як вони дитя лікували і на які суми мамі рецепти писали!

   Гість Галина,

   Сором вам, яка вам різниця? Чому судите незнаю чи її шляху жеттєвого, а що краще аборт? Молодець народила незалишає дитятко як би її небуло важко, Добрі люди давайте допоможемо невинному ангелочка, і її мамусі в життю всяке буває хто скільки може, небудьмо байдужі до чужого горя, Бог віддячить, добро вернеться))) А ви тварина коли беретися судити чужий шлях, колупайтесь в свої білизні))) Пам’ятайте Божі слова не суди небудеш суджений!!!

  Гість,

  Дітки-це щастя)
  Але все таки, їх треба планувати. Бо не спроможність потім їм дати якісну освіту, здорову їжу, відпочинок за кордоном в гарному морі -що з того. Діти повинні все це мати, а народжувати не маючи можливість все це дати, о це проблема…а діти потім страждають….тому все повинно бути плановано ..

   Гість,

   Є такі батьки що планують дитинку а неполучається а мама молодець що не зробила аборту і не залишила дитинку а бореться як може за здоров’я дитинки Бог. поможе главне вірити і молитись А ви люди думайте що пишити кожен з нас може опинитись на місці цієї мами.

  Гість,

  А ще дуже добре було б виставляти фото таких недолікарів, щоб всі їх бачили

  Гість,

  Хабарники та нелюди.Недавно лежали в цій лікарні. І хоч в нас були кошти на лікування, лікар передчасно виписав бо зрозумів, що більше нічого не отримає від нас. Тому сенсу тримати йому нас в лікарні не було.

  Гість,

  Лікар має дбати про пацієнта, а не тільки про свої кишені…. Вже і реформи провели в країні, аби було краще лікарям і пацієнтам….. А лікарям все мало і мало…. Людина ,котра має гроші , то вона і так віддячить лікарю….аби тільки дитина була здорова…. А як нема….. То що ?.? Йдіть до дому … Чекати смерті???
  Це нелікар….. В мене просто нама слів……

  Гість,

  7років тому я з своєю дитиною поїхала до Києва на операцію …. Проблеми з серцем…. Що мене здивувало…? Ні один лікар , жодна медсестра навіть не натякнули на якусь винагороду …. І після операції також…. Звичайно, я віддячила лікарям….бо мала чим…. Але якщо б і не мала… Ніхто б навіть не подивився на тебе косо…. Є ще людяні лікарі у нас в країні….

  Гість,

  Які недобрі люди,яку гидоту пишуть,встидалися би писати (ноги розставляти), Це є кожного особисте право,робити діти і родити…Схвменіться люди!!!Ви вже просто озвіріли!!!

  Гість,

  У лікарні працюють порядні люди.Але багато лікарів таких що трудно назвати їх лікарями, але й людьми! Лікар завжди правий, якщо не правий всі лікарі заступляться і зроблять пацієнта щей винного.Так працює у нас медицина! Багато таких випадків, якщо не дав лікареві в кишеню він лікувати не буде і випише із лікарні додому помирати! Померла людина, а для лікаря, ну і що! Відповідальності не несе!

  Гість,

  23 роки тому я забрала з відділення неонаталогії ДОДКЛ свого сина помирати вдома, вагу не набирав місяць, родився 3600 забирала через місяць з вагою3400. Діагноз у нього був, та лікарі ставили йому ще 4 можливих, супутніх діагнозів, море призначених таблеток, капельниці в голову уколи, жах. Половину таблеток, психотропних я дитині не давала. Забрала до дому під розписку, що не матиму до них претензій в разі смерті дитини. Після хрестин, тижня без таблеток і уколів, дитина набрала 20грам. Це була перемога. Зараз син здоровий, після операцій і занять з логопедом ніхто не може уявити, що він був хворий. А лікарі мені навіть не підказали, що в мене дитина інвалід, оформила інвалідність аж в 1,5 року, бо хотіла віддати дитину в садок, вийти на роботу і виявилося, що діти з таким діагнозом не можуть йти в садок, у них інвалідність. Ту лікарню згадую як страшний сон. Звісно, багатьох діток врятували, але у випадку з моїм сином, то був жах. Я теж не мала грошей. Був 1996 рік. Нічого не змінилось. У мене єдина дитина, маму 5 дітей вважаю героїнею, сама хотіла б стільки та не судилося.

  Гість,

  Без грошей лікар нічого не порадить! Потрібно міняти головних лікарів, які повинні відповідати за лікарню в цілому, а не штани протерати і нічого не робити! Бездарні, хай йдуть попрацюють на стройку.Можливо там їхне покликання! Там принесуть більше користі людям ніж в медицині!

  Гість,

  Рік тому нам було 4 місяця.. Потрапили до цього ж лікаря, Віри Василівни. Дитина втрачала вагу. По 4 год. неїли щоб зробити аналізи для нас це був кошмар.. Стрес не пережили й досі.. За півтора тижня після всяких експериментів нас в писали без діагнозу.. не справа в грошах, бо гроші ми платили більше ніж треба.. Там не людське відношення медсестер взагалі.. мені треба плакати, сварити і просити одночасно щоб дитині давали нормально укол.. Але все ж після виписки пройшло ще 2 дижні і аж тоді ми знайшли те що шукали.. не знаю чи то молитви моє мами допомогли чи лікар, але ми стали на ноги… Моя порада добрим людям:допоможіть будь-ласка як матеріально так і молитвою це багато значить

  Ольга,

  Батьки довели неналежним докладом, а ванн1 л1кар1…..

  Ольга,

  Д1ти – в1дпов1дальн1сть. Потр1бно належне харчування, побутов1 умови, в1дпочинок, Осв1та….
  А деяк1 Плодяться без к1нця…
  Та вона через р1к шосте принесе й скаже “помож1ть “…
  Я за примусову стерил1зац1ю, д1ти не повинн1 страдать

  Гість,

  Тут більшість інформації поданої є неправдивою!!!!
  Усе перекрутили,а саме гірше що люди незнаючи правди бурно вибачте за слово “обсирають”

  Гість,

  Цій дитинці зробили обстеження і не одне, і ні волонтери ,і ні мама не платили,все було безкоштовно,оскільки в стаціонарі ,якщо ви лягли на лікування більшість загальних обстежень є безкоштовними.
  У цієї дитинки є поставлений діагноз, це неправда що немає.
  Ніхто маму тупою неназивав,це також брехня. Волонтери накинулися на лікаря чого дитина у вазі не набирає і що робити далі? Лікар пояснював волонтерам,що мама належно не доглядає за дитиною,що мамі спочатку треба навчитися правильного догляду ,оскільки в дитинки і анемія,і нестача ваги і саме краще це розпочати з правильного харчування як матері, так і дитини. Лікар пояснив ,оскільки в мами 5 дітей їй важко надати належний догляд і над цим слід задуматися мамі…Волонтери обурилися на таке і плюс все перекрутили,щоб скандал роздути,для чого це я не розумію. Відколи мама в лікарні з близьких практично нікого не було ,як вчора почався цей скандал ,то вже хоть бігом волонтери почали приходити,оскільки треба все роздути. Почали лікаря залякувати ,проте є очевидці цієї розмови ,тому боятися нічого і лікар твердо відстоює свої права. Це не тільки лікареві було замітно про неналежний догляд мами за дитиною,тому дане зауваження є доцільним. Я неодноразово бачила як мама ходить по коридору, трусить тою дитиною і водночас годує груддю ,а поступають дітки з свіжими бактеріями ,відповідно це маля може набратися чогось іншого. А потім хто буде винний ,звісно що лікар,оскільки недобре лікував!!!
  Я обурена тим ,що ви так ,не знаючи всієї правди засуджуєте людей!!! Краще займіться чимось кориснішим.

   Гість,

   ВОЛОНТЕРИ ХОЧУТЬ ПІДЗАРОБИТИ ГРОШЕНЯТ, ТОМУ Й РОЗДУЛИ ПРОБЛЕМУ, ЩОБ ЛЮДИ ПОЖАЛІЛИ І СКИНУЛИСЬ!!! НЕВЖЕ НЕ ЯСНО???

   Гість,

   Хтось там писав що більшість загальних обстежень проводяться безкоштовно але не факт що вони робилися на совість тай користі вони нам аж ніяк не принесли… оскільки(наводжу приклад) нас оглянув гастроентеролог і сказав, що в нас все норм. дитина така маленька-4 місяці до нього швидше ніж в три роки не потрапляє.. а уви.. нам треба було саме його як виявилось пізніше.. Про УЗД хочу сказати.. може й спеціалісти але відношення як до тварин… На рахунок Віри Василівни не можу нічого поганого сказати мені здається, що нам вона помогла чим змогла і нічого вона від нас не требувала абсолютно.. я платила їй але в самому кінці.. І найбільше що мене здивувало вона після виписки протягом місяця а може й двох цікавилася здоров’я дитини… Писати можна багато але краще не судити якщо ти людину особисто не знаєш

   Гістья Світлана,

   Ви все бачили ? Я теж там була і все то бачила і чула , але я іншої думки ! Обстеження бесплатні , аналізи бесплатні хіба що кров з пальця, кал, сеча і узеде на яке відвидуть .Все що є безплатним, а ще вата, спирт ,фізрощин .

  Гість,

  Людям надоїло, хамське відношення лікарів! Вони видять в пацієнтах не хворого а гроші! Чи можуть вони допомогти без грошей, можуть но рідко! Своїм бездіянням збурюють суспільство! Через наглість породжують ненавість до себе і своїх колег.

  Гість,

  Не зважаючи на всю суть історії ,можу сказати одне ,що та Витвицька то є тупа тварина ,яка ще за її правління ,себто завідувач відділення викликала до себе на килимок і вимагала гроші за палати .В неї були свої тарифи ,як у готелі ,хочеш спати спокійно де є три ліжка плати 200 грн ,а хочеш пані сама то дай 300 ,а ні як бідна ,то жий з 7 мамами ,але додай ще 100 ,бо і там задурно не буде. Я мала честь лікуватися в цього горе лікаря ,професіонал з неї нікудишній лікування змінювалося кожну години ,ми просто вже настільки вимучились від купування ліків ,що просто ходили і купували по 1 таблетці ,щоб грошей на вітер не тратити .і саме найсмішніше було те ,що вона приходила ,і казала : а хто вам це назначив??? Я такого не казала ,це все недобре ,треба все поміняти ,ми просто дивились одне на одного і шоковані були,т о що ми дибіли вибачте ,та ж сама писала на листку і чемно все виконувалось безслівно. Я ще досі шокована ,що прийшло тоді пережити адже пройшло немало – небагато 8 років,а досі пам’ятаю ,ті всі кола пекла як пройшла зі своєю дитиною . За Витвицька не можу сказати жодного доброго слова ,то є не людина , а ще дуже вагома ситуація ,коли діти починають через кілька днів перебування в стаціонарі ригати ,а вона звинувачує у неналежному догляді ,неправильно годуєш дитину ітд. Так виб ачте мене ,якщо це так ,то б не було б у відділі одночасно 5 дітей у яких рвота ,але то все тихенько замовчується і покривається ,бо ж відділення не закриють ,щоб перевірити на наявність інфекції .та найсмішніше було те ,коли сама завідувач відділення Витвицька після того коли я закликали знайому з баклаьораторії і та прийшла взяти мазок у дитини чому він рве і живіт здуває як м’яч ,то просто оскаженілі як то побачила , ми не мали права то робити ,але діяти якось потрібно дитина мучиться лікування недопомагає горячки під 40 , то після цього сама власною персоною робила клізму моїй дитині і гладила і суть не цілувала ,так страшно стало. Пройшло 8 років , та я досі пам’ятаю кожну дрібницю того пекла . А маніпуляції це взагалі інша історія ,як ту дитинку кліщами виривають від мами і замикають за тобою двері ,а та мама стоїть як та дура і слухає дикі верески дитини від болю і страху, навіщо це робити ? В дитини страх від маніпуляції і ще давайте заберемо найдорожче від неї її маму , таке враження що їм це в задоволення і що ти просишся ,ні категорично не можна заходити .я тоді була ще досить юна і недосвідчені ,але де таке регламентується законом ,всі маніпуляції у неповнолітніх дітей мають проводитись за згодою батьків і тільки у присутності батьків. Це жах мовби пережила знову той час . Тому яка би тут ситуація не була ,та лікар цей не заслуговує поваги . Та не все так погано є в одкл чуйні та добрі лікарі , від яких віє добра енергетика і від яких відчуваєш тепло і бажання тобі допомогти

   Гість,

   Тут можна писати багато чого. Прикро що такі ситуації є, проте якщо Вас не влаштовує лікар,в нас ніхто не забороняє його поміняти. Просто звернутися до зав.відділення і це питання вирішується. Я не захищаю даного лікаря це точно, я просто пояснюю саму суть ситуації, бо люди не знаючи правди ,пишуть погані речі і ще гірше роздувають все! Нашим людям тільки поскандалити!!!У лікарні є головний лікар, є заступники головного лікаря по лікувальній роботі де можна звернутися з проблемою яка у вас виникла з лікарем і вирішувати її в дійсності і притягувати цього лікаря до відповідальності його вчинків на рахунок лікування, показати факти які це підтверджують . Ситуації в житті є різні і якщо ми бачимо бездіяння лікаря цю ситуації потрібно вирішувати куди серйозніше ,а не випусувати в коментарях дурниці.

    Гість,

    Так ,все вірно ,але якто кажуть дав би бог того розуму що зараз ,я була досить юна ,це була моя перша найбажаніша дитина і найголовніше це і був завідувач на той час ,не було кому скаржитись . І в той момент думається не про скандал ,а щоб дитинці поскоріше стало краще:((

   Гість,

   Чому ж ти шановна не знайшла собі кращих лікарів наприклад таких,як теперішня баба Супрун?А скільки є таких мамів,що обвішані золотом і з недешевими манікюрами,а жаліються,що не мають за що лікарства купити? Лікар,що не обстежив дитинку?Чи може не було консультацій других лікарів? Я впевнений,що увагу приділено було дитині відповідну.Чому не йдете питати головного лікаря де є ліки,які повинні бути в лікарні? Чому не спитаєте маму дитини чи вона не хоче другого лікаря,щоб їх лікував? Обпаплюжити найлегше.А ви подивіться кожен на себе збоку.Р.S.Цікаво скільки допомогли волонтери цій мамі і яку суму допомоги вони вписали в свої заслуги?

    Гість,

    Наскільки я чула то сама мама особисто потратила 800 грн, а волонтери помогли на суму 500 грн. Це коли вони лікувалися у пульмонологічному відділенні.

  Гість,

  А ще стосовно грошей хочу сказати ,я дуже б хотіла щоб наша держава нарешті гідно оцінила працю лікарів . Щоб ті не опускалися до рівня жебрака і не чекали грошей від пацієнта . Бо те що твориться у нашім краю ,я не зустрічала ні в Києві ,ні у Львові ,там ніхто не стоїть над тобою і не бігає заплатіть ,там виконують просто свою справу і не чекають ніяких подачок ,на питання що це має коштувати лікар так на мене здивовано глянув ,він розгубився і не знав що відповісти , ну каже що маєте за потрібне , як вважаєте . Напротивагу є Франківськ ,вийшовши з операційної доктор не каже ,що там з моєю дитиною ,а зразу мені тарифи каже кому і скільки побігти зараз і дати , а є такі унікальні ,що взагалі мають совість сказати ,що то замало , чоловіче, а ти подумав чи та мама яка віддасть тобі бажану суму буде мати завтра на кусок хліба і? я не хочу робити гучних заяв і висвітлювати ті прізвища , та невже ви не розумієте ,що люди спілкуються між собою і все переказують і від цього ви в очах пацієнта аж ніяк не ростете. Я щиро хочу ,щоб країна нарешті оцінила труд лікаря ,який все життя своє ,здоров’я своє ,сім’ю покладає заради навчання і вдосконалення своєї професії, адже це важкий труд як фізичний так і емоційний ,щоб доктор міг стояти з високо піднятою головою ,бо знає ,що він отримає за свою працю достойно ,а не як жебрак з простягнутою рукою і блиском в очах грошей, бо його труд справді є нелегким вартує більшого

   Гість,

   Я тут з вами цілком погоджуюсь!
   Ми впринципі самі давно навчили в любій професії давати взятку,бо так буде швидше,і краще ставлення, і навіть саме гірше якість роботи буде залежить від цього! Хоча так немало бути, ти перше виконай свою роботу на професійному рівні і людина самі тобі по можливості віддячить.
   Це добре ,що ми зараз почали по трошки ламати цю систему, і нам ще довго треба йти до того ,щоб щось було краще.

    Гість,

    Ви знаєте ,то не стосується всіх лікарів ,є справді людяні ,в мене був такий випадок ,коли я простяглася лікареві купюві ,він відповів мені ДЯКУЮ ,я така була здивована, я цілий день ходила під враженням ,бо реально ще такого не чула ,що людина вдячна ,що її труд гідно оцінили ,а не засунула і сприйняла це як належне

  Гість,

  Потрібно звільнити того лікаря з такої посади за те,що навіть дозволяє собі таке говорити!!.Лікар думає народ затурканий,люди з села..,можна і так!!.Якщо б це була чиясь дитина з місцевої “шишки’..,зовсім інша склалась ситуація. Це мафія,починаючи від головного лікаря!!.Дуже багато всього наслухалася про цю лікарня,де дітям ватні тампони навіть забували після операційного втручання,де хамство,де ніхто немає грам жалості до твоєї хворої дитини!!.Маючи двоє дітей,багато раз їхали на приймальний,за допомогою…порадою чи консультацією,тебе випивають…то на Чорновола,то годину чекаємо хірурга,то поки травматолог прийде з перекуру!.ЖАХ,у мене коли хворі дітки,це просто паніка..не через те,що захворіли…,а через те,що залишилася одиниці совісних лікарів за покликанням від Бога!!!. Здоров’я цій крихітці,Бог тебе врятує,а лікаря геть за довгий язик)).Має бути якийсь етикет спілкування пацієнтів з лікарем,культура..,а не таке)).

  Гість,

  Люди дуже обурені! Скандали тільки починаються! Через бездіяльність і хамство лікарів, всіх рівнів.А вони всі “працюють” їм байдуже, що за них пишуть! Нікого не покарають, не звільнять. Як пишуть люди, Це мафія,починаючи від головного лікаря!!
  Куди дивиться В.о.Міністра У.Супрун? Чому не наведе порядок у наших лікарнях? Така медреформа вже всім набридла!!!

  Злий дядько,

  Це наші реалії.
  Народ отримав те,на що він і заслуговує.

  Гість,

  Нефіг плакати.

  Гість,

  Місцеві жителі обурені за погане,безсердечне відношення у цьому закладі!!.Медсестри бігають через дорогу у тапочках на ногах,а потім лазять у тому взутті по стаціонарі..,а бідні батьки не встигли зайти на приймальний з хворою дитиною на руках одразу посилають за бахілами,це нормально??.

  Гість,

  Причина у соціальному устрої. Зараз капіталізм, тому обурюватися без сенсу – все працює так, як задумано. Сам народ змінив курс, ще 30 років тому… Такі цинічні і байдужі лікарі скрізь! Візьміть для прикладу будь-яку поліклініку м.Івано-Франківська і отримаєте той же результат. Читаю коментарі і в кожному коментарі – біль і відчай, чому ж тоді ви вболіваєте за антисоціальний напрямок розвитку держави, і свідомо вибираєте тих, хто виступає за антисоціальність? Чому кожен з вас несе хабар, як подяку лікарю і дивується, що той лікар підсвідомо очікує на “подяку”? Задумайтесь над своїми вчинками…

  Гість,

  УЗД черевної порожнини тут 150 гривень,ховають купюри під клавіатуру!!!.І це державний заклад!!.А може людина має ті 150 гривень на тиждень,щоб купити дитині молока з хлібом??.Сволочі..ходять з манікюрами,розодіті поставивши собі корони на голову,а бідні у розпачі батьки,витерши сльози на очах за своїх діток надіюся на людяність,а не таке..Бог з неба усе бачить!!.

  Гість,

  Лікарка яка таке сказала, просто тупе бидло… Не подобається робота ….міняй..мало грошей …їдь в Італію бабам сраку мити…Вихід є завжди..у нас не існує медичної системи..живу за кордоном…працюю простим робочим, мою дитину лікуять безплатно..!!!

   Гість,

   Добре жити за кордоном і ніби-то дуже любити свою БАТЬКІЩИНУ!А ще когось осудити.

    Гість,

    Я,наприклад,особисто знаю цього лікаря.Досвідчений фахівець у своїй роботі! Порядна і доброзичлива людина!

  Гість,

  Мама,яка б не була погана..багато звинувачення у її адресу тут пишуть ,але вона прийшла у лікарню і надіється на допомогу,вона рятує своє дитятко і не треба судити,що немала коштів..))

  Гість,

  За погану медицину треба зняти із посади, деректора департаменту охорони здоров’я, який нічого не вирішує! Поміняти більшість головних лікарі лікаринь. Тоді буде порядок!

  Ольга,

  Хватить винити л1карку й ус1х л1кар1в!!!!!!!!
  Це хороша л1карня, Спец1ал1сти Вс1 також хорош1, лежала тут не один раз. Багато тут профес1онал1в!!! головной л1кар Котурбаш теж людяний, !
  Але в нас чомусь завжди винен “хтось”, в данному випадку л1кар1.
  Не маэш грошей — не роди пятеро, не плоды злидн1!
  Чаргова 1стор1я про чергову свиноматку, де завжди э “крвйн1й”

  Гість,

  Волонтери поводиться як “боги “, Але забули що коли 1х д1ти хвор1, то сам1 ж б1жать до тих де “аморальних ” л1кар1в.
  Права поговорка —“коли ти хворий то дивишся на л1каря знизу вверх, а коли здоровий — зверху вниз “

   Гість,

   Прочитала вашу переписку і хочу додати від себе ми особисто цієї зими звернулись до лікарів м.Франківськ так їх називаю тому що за 2ва місяці мою дитину швидка перевозила в тяжкому стані з лік.в лікарню й ніхто не міг встановити діагнозу, а грошики брали не малі й на Київ не хотіли відправляти.але ми все ж таки туди потрапили й скажу вам відверто шансів що дитина витримає дорогу не дали але 5тис здерли за саму машину.в Києві я не заплатила не за одне обстеження і лікарка не дивится в гаманець .

  Олександра,

  Зараз лежу з синочком в ОДКЛ, і саме в пульманології. Ще нічого нікому не давала… Ставлення до нас прекрасне… Завжди усміхнені, привітні межсестрички, хороши, кваліфікований лікар.
  І лікування получаємо, абсолютно, безплатно, як пільговики…

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:8739

загрузка...

Вчена рада ІФНТУНГ присвоїла звання почесного професора краківському науковцю 19:12

21 вересня Івано-Франківському національному технічному університету нафти і газу виповнюється 52.   Ще у 2005 році в ІФНТУНГ започаткували традицію відзначати День університету на Різдво Пресвятої Богородиці, яка стала покровителькою...

Перехід на зимовий час: коли прикарпатцям переводити годинник і на що звернути увагу 18:14 1 коментар

В ніч з 26 на 27 жовтня о 4 ранку стрілки годинника в Україні переведуть на годину назад. Це перевага взимку, адже ви зможете довше спати зранку. Звісно, кількість годин...

Велетенський білий гриб знайшли на Верховинщині (відео) 17:17

Сьогодні, 22 вересня, прикарпатський грибник Юрій Соломченко поділився на своїй сторінці у фейсбук відео, на якому показав свій вересневий похід за грибами. Чоловіку вдалося знайти один гігантський гриб та два трохи менші....

На Бурштинському водосховищі спіймали браконьєра 16:17

Чоловіка, який на човні за допомогою сіток ловив рибу, спіймали поблизу села Коростовичі Галицького району. Мешканець Калуша ловив рибу 75-метровою сіткою. В улові порушника були 14 рибин. Збитки оцінено у...

У Долині спалахнув житловий будинок (фотофакт) 15:42

Пожежа трапилася в обідню пору 22 вересня. Спалахнув будинок по вулиці Оксани Грицей, повідомляє пресслужба Долинського відділу ДСНС України. Наразі триває ліквідація вогню. Причина загоряння та інформація про потерпілих стануть відомі згодом.

Прикарпатський богатир зніметься у новому сімейному пригодницькому фільмі 15:15

Сімейний пригодницький фільм «Легенди Чарівнолісся» створюється за однойменноою книгою видавництва Братів Капранових. За сюжетом, десятирічний хлопчик-сирота Марек, з народженням якого пов’язана похмура таємниця, вимушений протистояти злим та небезпечним міфічним створінням....

В зруйнованому владою будинку Івано-Франківська народився відомий фінансовий геній 14:47 4 коментарі

Франківський активіст обурюється незацікавленістю місцевої влади реставрувати пам'ятки архітектури міста, інформує Правда.іф. Про це повідомив у соцмережі Фейсбук активіст та співзасновник спільноти "Франиківськ, який треба берегти" Юрій Козакевич. "Колись на цьому...

Субсидії по-новому: хто з прикарпатців не зможе отримати 14:16

З 1-го жовтня вступають у силу нові правила нарахування субсидій. Про це повідомляє “Дзеркало медіа”. Хто не має права на субсидію Власники помешкань, площею більше: 200 м2, якщо йдеться про житловий будинок;...

Футболісти “Прикарпаття” програли одеським “Балканам” у виїзній грі (відео) 13:43 1 коментар

Візит гостей з Івано-Франківська був для Балкан гарною підмогою, щоб перервати тривалу безпрограшну серію і підправити своє турнірне становище. По-перше, Прикарпаття набрало всього на 4 очки більше конкурента, а по-друге - зорянці традиційно вдало...

З початку роботи Верховної Ради 17 депутатів пропустили 90% голосувань 13:17

Всього у серпні-вересні було проведено 15 пленарних засідань ВРУ, на яких відбулося 548 голосувань. Із них 14 – представниками фракції «Опозиційна платформа – За життя», 2 – із групи «За...

Прикарпатський рятувальник отримав нагрудний “Знак Пошани” 12:49

Вчора, 21 вересня, на столичному Хрещатику, відбулися урочисті заходи з нагоди Дня рятівника. Голова ДСНС України Микола Чечоткін вручив нагрудний знак “Знак Пошани” чемпіону ІІ-х Європейських ігор з легкої атлетики...

Пані хочуть вразити. Як одягались галицькі панянки 100 років тому 11:44

Галицькі панянки завжди йшли в ногу з модою. У гардеробі мали повсякденне, вечірнє та «візитове» вбрання, а також одяг для відпочинку, купання і занять спортом. У міжвоєнний період додалися ще...

Прикарпатські рятувальники посіли п’яте місце на першому етапі міжнародниих змагань у Києві 10:17

21 вересня, у Києві стартували змагання «Firefighter Combat Challenge». Франкіська команда, у складі двох дівчат та п’яти хлопців, також була запрошена. Спочатку кожен з учасників збірної брав участь в індивідуальних забігах,...

Верховна Рада скасувала пайовий внесок для будівництва. Як голосували прикарпатські нардепи 09:46 1 коментар

Верховна Рада прийняла закон про стимулювання інвестиційної діяльності, що передбачає, зокрема, скасування обов’язкового пайового внеску при будівництві об’єктів з 2021 року. Законопроект №1059 у другому читанні та в цілому підтримали 272 народних...

Франківчанка придбала в одному з супермаркетів міста випічку з неприємним "сюрпризом" (фотофакт) 09:14 4 коментарі

"М'ясо" в подарунок. Мешканка Івано-Франківська придбала в одному з супермаркетів міста випічку з мухою всередині, інформує Правда.іф. Про неприємну покупку дівчинка написала у спільноті Комуналка ІФ. "Зайшла в Сільпо(в Універмазі) - хотіла...

Сьогодні відзначаємо дату: 08:50

22 вересня – 180 років від дня народження Корнила Устияновича (1839-1903), художника, письменника, етнографа. Гуцульській темі присвятив картини «Гуцулка біля джерела», «Гуцул» (1891). Рубрика виходить за підтримки Івано-Франківської обласної універсальної...

У франківських тролейбусах орудують педофіли 08:43 4 коментарі

Жахлива ситуація трапилася в одному із тролейбусів Івано-Франківська, інформує Правда.іф. Про це повідомили у спільноті Комуналка ІФ очевидці події. "Зверніть увагу на дітей, які їдуть поруч з вами в транспорті!!! Ситуація трапилася...

В Івано-Франківську розшукують зниклу безвісти 17-річну дівчину 08:11

Відділ ювенальної превенції УПД ГУНП в Івано-Франківській області розшукує неповнолітню мешканку Івано-Франківська 17 -річну Вернигору Юлію Петрівну. Дівчинка 20 вересня пішла з дому і по цей час її місце перебування...

Допомогу на лікування отримають ще 12 онкохворих калушан 23:52

Днями відбулося засідання постійної депутатської комісії з гуманітарних питань Калуської міської ради, під час якого розглянули вже традиційний проєкт рішення — про виділення одноразових грошових допомог на лікування калушан з...

Багатодітна родина з Калуша може опинитись на вулиці. Потрібна допомога 23:17 10 коментарів

Сім'ї Палагніїв Валерія і Оксани народила і виховує вісім дітей, віком від 6 до 16 років. Наразі родина не має де жити. Адже до 1-го грудня їх просять звільнити квартиру, яку...
 • Калуський бровар