У Івано-Франківську чоловік у магазині двічі заплатив за придбаний товар

Вчора на своїй сторінці у соціальній мережі Олександр Заславський опублікував допис у якому розповів, що його змусили двічі платити за товар в АТБ.

Чоловік розповів, що на касі оплатив продукти карткою, але на виході його запевнили, що оплата не пройшла.

“Отже, є такий магазин АТБ-Маркет на вулиці Мельника. Зручне розташування, якраз між хатою та офісом, зробило мене постійним відвідувачем цієї торгової точки ще з моменту відкриття. Але тут трапилась дуже прикра несподіванка, навіть не несподіванка, а соковита така купа гімна, у відносинах між мною і АТБешкою у п’ятницю, 14 червня.
Нічого не підозрюючи, знаходячись у цілковитій свідомості та повному розквіті сил, прийшов у магазин, набрав собі помідорів, огірків, цибулі, оливкової олії та азербайджанського чаю, я прийшов на касу. Вистояв чергу, насвистуючи собі під ніс якусь пісеньку та мріями я вже був вдома, і, навіть, уявляв собі, як я зроблю миску салату та вип’ю вищезгаданого чаю, який вже встиг полюбити, перебуваючи у сонячному Азербайджані нещодавно. Касирика попробивала мої продукти, я простягнув картку. Щоб не виникало додаткових питань – я дуже часто, майже завжди розраховуюсь з картки, бо це стільно-модно-молодьожно. Ну, і готівки намагаюсь з собою носити мінімум. Отже, провела вона мою карточку, ну я собі розвернувся та й пішов до виходу – подумки вже я перебував вдома, солив салатик і заправляв його оливковою олією. Але тут мене зупинили і повідомили, що оплата не пройшла. Я ґречно вибачився, витяг з кишені свого смартфона та перевірив – вказана сума була списана з мого рахунку. Кажу, що гроші в мене з рахунку зникли і мене нібито нічого не мало б гребсти, оскільки за товар я заплатив. Але тут підбіг охоронець і заборонив мені рухатись в сторону виходу. Щось доказувати йому було марно, тому я й вирішив подзвонити по телефону керівника магазину, що який був написаний на оголошенні поруч.
Практично одразу з’явився керівник магазину, вдав що мене не впізнає (залишимо це на його совісті) і теж, практично одразу повідомив мені що товар не оплачено, чека я не маю, значить я продукти вкрав і мене ніхто з ними не випустить з магазину. Я щось намагався пояснити, але йому пояснити теж було марно. Директор магазину пояснив мені, що гроші обов’язково повернуться мені на рахунок протягом двох годин. Ще він ніс якусь нісенітнецю стосовно овердрафту, що я не працював в торгівлі, а він взагалі заслужений юрист України чи шо. Забігаючи наперед скажу, що директор мене здурив, грошей я так і не побачив.
Я був впевнений у своїй правоті. Кажу, раз ви мене тут незаконно утримуєте, значить я викликаю поліцію. Копи приїхали миттєво, хвилин за 20, я роз’яснив їм дану ситуацію. Але наша поліція розводить руками і каже, що нібито і я маю рацію, і АТБ. Жодних, повторюсь, жодних дій, аби мене як споживача захистити, наша нова поліція і не планувала робити. Мене це вкрай стало підхарювати, думаю – фіг з вами, оплачу я продукти ще раз, може дійсно стався збій, про який директор в зверхній ультимативній та якійсь, я би сказав, злегка хамовитій формі мені намагався вбити в голову. Дав їм гроші готівкою, касирка відрахувала решту. Коли перераховував решту, то думав що це я звичайно дарма погодився ще раз оплатити, але був морально виснажений та змучений – більше години я провів біля кас, де на мене чинили моральний тиск, не випускали ні на крок, навіть банально в туалет, а охоронець, божий одуванчік, який важить рази в два менше за мене, навіть не боявся мені погрожувати.
Коли повернувся додому, трошки вспокоївся та з’їв нарешті трошки салату, але настрій був зіпсутий. Я ж двічі заплатив за один і той товар – один раз з картки, а другий – готівкою. Мене протримали годину в магазині і, і навіть не вибачились.
Тому я дочекався, доки пройде обіцяні директором дві години, перевірив рахунок, але грошей так і не отримав. Я практично одразу ж написав йому СМС, що все ще налаштований вирішувати питання по-хорошому. Але не царське це діло, щоб такий шановний поважний пан директор мені відповідав. Я дочекався ранку і подзвонив знову. Замість вищезгаданого директора трубку зняла якась цьоця, вона представилась Мар’яною Петрівною і все намагалась панібратські назвати мене Сашою. Сказала, що допомагати мені ніхто не буде, та і грошей теж я не побачу найближчим часом. Знову навіть не подумала вибачитися.
Ну і гаряча лінія, на яку я дзвонив неодноразово теж, в принципі, мені нічім не допомогла: «Ваше звернення буде розглянуто протягом 7 днів і взагалі, шо ти від нас хочеш».
Тоді я їй запропонував таке:
1. Переді мною вибачається директор магазину
2. Кошти, які я витратив, працівники АТБ переводять на благодійність, Госпітальєрам. А я, у разі отримання коштів назад на картку, обов’язково їх поверну особисто в руки або директору магазину або отій Мар’яні Петрівні, його заступниці. І сам навіть вибачусь.
Проте на компроміс дана Марьяша йти не хоче, і запропонувала мені чекати.
Дуже шкода, що воно так вийшло. Але я все ж-таки вважаю, що правда за мною.

Тому вважаю, що АТБ – зовсім не лояльні до мене, напрочуд лояльного до них клієнта, який дуже довго терпів перед тим, як винести це питання в публічний простір”,- написав чоловік у своєму дописі.

(Visited 2 674 times, 1 visits today)

Коментарі:

  Гість,

  Скільки тексту ні про що. Справжня епопея написана з ситуації, які трапляються кожен день. Чувак вирішив чи то пожалітися чи то повимахуватися. Питання до видання! Вам не ліньки було набирати оте все?

   Гість,

   Чувак висвітлив проблему. що тобі не сподобалось??

    Гість,

    висвітлив проблему? його не можна пускати до грошей не то що чужих, а, навіть, до своїх.

   Гість,

   Ідіотизм. Розрахувався карткою, взяв чек і послав всіх нах… і охоронця і директора-юриста і селфіків.

  Гість,

  Напевно щось вкрав раніше або вже були з ним проблеми.

  Гість,

  Звертайтесь у службу захисту прав споживачів і в антимонопольний комітет. Дуже прикро, що ваш улюблний супермаркет так з вами, з постійним клієнтом вчинив. Особисто я люблю торбу в Коломиї. Найкраще обслуговування!!! Тому рекомендую всім

  Гість,

  АТБ – сепаратюжний магазин, нема чого там скуповуватися… :-/

  Назар,

  Хай клієнт піде в банк і візьме виписку з рахунку. В цього лоха напевне не пройшла проплата. Я, як людина, пов’язана з банками, не раз з таким стикався. А то пише всяку хєрню замість того, щоб спочатку перевірити. А цей примітивний ресурс ще постить це.

   Гість,

   Мабуть таких “лохів” у нашій країні багато, себе я також можу до них зарахувати, оскільки у мене сталася така ситуація з Приват Банком. Коли поповнювала картку готівакою, набрала суму поповнення і запхала гроші, на терміналі висвітилася сума комісії, оскільки при собі більше не мала грошей тим більше дрібних, натиснула завершити операцію і наївно думала що гроші мені зарахують з мінусом не сплаченої мною комісії. Та гроші так і не зарахували. Багаточисельні звернення на гарячі лінії, до працівників банку не привели до жодного результату. Звернення розглядалися спочатку добу, потім 7 днів, потім ще і ще. І хоча банк мене ідентифікував по номеру телефону, і точно було відомо час, номер терміналу, камера, зрештую, гроші мені так і не зарахували. Спочатку запевняли щоб я не хвилювалася. їх зарахують, потім казали що після інкасації коли виявлять лишні в терміналі, остаточно сказали що грошей моїх в терміналі так і не знайшли, очевидно, після того як я пішла від терміналу, він, мабуть, повернув мені мої гроші і їх забрав наступний користувач. Хтось може в це повірити? Комусь відомі випадки, щоб термінал випльовував назад грорші?

  Гість,

  Найголовніший висновок в цій історії такий , що завжди треба брати чек після оплати. Це документ , який підтверджує , що ви купили , скільки купили , коли і де купили , і що найголовніше – за все це заплатили. З написаного видно , що касир пробив товар і покупець пішов. За чек не згадується. Точніше , згадується пізніше , вже коли покупця не випускала охорона , і згадується , що того чека в нього нема. Тому саме на чеку варто і зупинитися. Якщо покупець його просто не взяв на касі , то потрібно було повернутись і забрати , після того , як виникло недорозуміння. Ну , а якщо чека не вибив касовий апарат , бо не пройшла оплата через картку , а покупець спішно побіг робити салат, то це вже трохи інша історія…

   Гість,

   АТБ другосортні магазини. Там завжди намагаються обрахувати. Та й товари низької якості. Я закуповуюсь в Рукавичці, Сільпо, Велесі – смачно та безпечно.

    Михайло,

    дивно, але заголовок мав би бути на кштал “фінансова неграмотність і що з того може бути”, чоловік морочив більше годину працівникам магазину та ще і забирав час екіпажу поліції.
    Дивно, після оплати є чек. На чеку пише “Оплата” чи інше, наприклад “Недостньо коштів” тощо. Для страховки є відеоспостереження. Покупець має мобільний із випискою з банку. Навіщо ще раз оплачувати готівкою, якщо кошти списались з рахунку? Персонал магазину молодець, перестархувались. Якщо чоловік слабо дружить з головою то міг і третій раз заплатити. Ще і вибачення якесь хоче. Як кажуть чого бідний, бо …

  Хомяк,

  Мені також довелося заплатити 2 рази за доставку на “Новій пошті” в відділенні Нової пошти с. Угринів, вул. Хіміків 5 б. Довелось чекати повернення коштів 3 місяці. Начальник відділення Ксенія так і не вибачилась перед мною. Це постійно на цьому відділенні. І всім пофіг.

  Гість,

  В кожному магазині можуть виникати якісь проблеми , незалежно від мережі. Особливо після того , як злочинні уряди Яценюка та гройсмана заборонили будь-які перевірки всіх виробників та торговців. І я би навіть не робив поділу на гірших та кращих . АТБ відвідую рідко , але коли там бував , то жодних проблем не виникало. Зате ледь не кожного разу , коли буваю в Торбі , виникають якісь недорозуміння. Ця мережа тривалий час незаконно стягувала з покупців “оплату за обслуговування”. Тепер це відмінили , але магазин тепер це заклав в цінах товару , значна частина яких відрізняється між тією , що на прилавках і тим , що вибивають на касі. Ще там можуть на касах пииписати більше одиниць товару , аніж ви взяли на правді. Але ці порушення є типовими для всіх мереж , через повну відсутність контролю з боку державних органів. Тому треба завжди бути пильними.

   Гість,

   Торба Торбі різниться. В Коломийській Торбі ще жодного разу не намахали. Мабуть все ж ефективна робота магазину залежить від керівника магазину і адміністратора, від іхньоі грамотності, компетентності і культури виховання також

  Гість,

  дивно, але заголовок мав би бути на кштал “фінансова неграмотність і що з того може бути”, чоловік морочив більше годину працівникам магазину та ще і забирав час екіпажу поліції.
  Дивно, після оплати є чек. На чеку пише “Оплата” чи інше, наприклад “Недостньо коштів” тощо. Для страховки є відеоспостереження. Покупець має мобільний із випискою з банку. Навіщо ще раз оплачувати готівкою, якщо кошти списались з рахунку? Персонал магазину молодець, перестархувались. Якщо чоловік слабо дружить з головою то міг і третій раз заплатити. Ще і вибачення якесь хоче. Як кажуть чого бідний, бо …

  Гість,

  Це все від незібраності думає про салатик, а на гроші уваги не звертає, навіть чек не бере, а тоді АТБ буде правий, бо в нього немає доказів.

  Гість,

  Чек треба було взяти, але якщо було повідомлення в телефоні від банку, то принципово не потрібно було платити. Потрібно було складати протокол і навіть їхати в участок, але в жодному разі не платити. Зараз рекомендую подавати в суд на всю компанію і вимагати моральне відшкодування в максимально високому розмірі.

  Гість,

  ЧОМУ ПОКУПЕЦЬ НЕ ВЗЯВ ЧЕК ? сТІЛЬКИ НЕРВІВ І БУМАГИ ПОТРАЧЕНО .

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:4736

загрузка...

Снятинський водоканал підозрюють у встановленні необгрунтованих тарифів 15:43

Івано-Франківське відділення Антимонопольного комітету України порушило справу за ознаками зловживання з боку КП Водоканал (м.Снятин) монопольним становищем. Про це повідомили в прес-службі відомства. «Як встановлено Відділенням за результатами розгляду заяви,...

Оздоровчий комплекс Нацбанку в Яремче вдруге виставили на продаж 15:43

Фонд Держмайна виставив на приватизацію оздоровчий комплекс «Прикарпаття» в Яремчі, що перебуває на балансі Національного банку України. Стартова ціна 64,4 мільйона гривень. Крок аукціону – 644,9 тисяч. Аукціон пройде 13...

Воюють навіть діти: у мережу потрапило шокуюче зізнання терориста "ДНР" (відео) 15:38

У мережі з'явилося відео, на якому терорист "ДНР" із бригади "П'ятнашка" зізнається, що окупанти брали туди навіть дітей. За його словами, він сам вступив до лав бойовиків, коли йому було...

Поліцейські у Франківську затримали двох наркоторговців (фотофакт) 15:12

16 липня, в ході раніше розпочатого кримінального провадження, працівниками Управління протидії наркозлочинності, оперативниками та «КОРДівцями» затримано двох злочинців. 22-річного мешканця Тисмениці затримано при збуті «амфетаміну» на суму 90 тис грн,...

Василь Ломаченко викликав ажіотаж серед уболівальників дивним відео 15:06

Український чемпіон Василь Ломаченко викликав ажіотаж серед уболівальників епічним відео в соціальній мережі Instagram. Наш співвітчизник записав ролик для фанатів, в якому показав їм свого "брата". "Всім привіт! Хотів би вас познайомити...

Через перекриття доріг на Надвірнянщині "Укрнафта" може призупинити видобуток нафти і газу 14:52

З 9 липня в селі Пасічна Надвірнянського району перекрито ділянку дороги Надвірна – Бистриця. Місцеві мешканці заблокували проїзд, вимагаючи капітального ремонту шляху, який поєднує не лише Пасічну з іншими населеними пунктами,...

Франківці запустили у мережі масовий флеш-моб на підтримку кандидата від "Європейської солідарності" Олексія Петечела (фоторепортаж) 14:40 2 коментарі

Франківці запустили у мережі масовий флеш-моб на підтримку кандидата від "Європейської солідарності" Олексія Петечела. За кілька днів до голосування, жителі Івано-Франківська запустили флешмоб на підтримку одного із лідерів виборчих перегонів...

У Зеленського заговорили про ще одні дострокові вибори 14:37

В Офісі президента Володимира Зеленського розглядають питання про дострокові вибори до органів місцевого самоврядування. Це можуть зробити для того, аби "повністю змінити систему влади". Наразі розглядають варіанти про їхнє проведення...

Стало відомо, які цікавинки чекають цьогорічних гостей фестивалю "Меди Прикарпаття" 14:28

19-21 липня на Площі Ринок у Івано-Франківську відбудеться міжнародний фестиваль "Меди Прикарпаття 2019", інформує Правда.іф. Особливістю фестивалю є те, що протягом останніх років під час "Медів Прикарпаття" проходить багато різних...

Відома готельна компанія позиватиметься до одного з кандидатів у нардепи 14:28

Міжнародна готельна компанія «Рейкарц Парк Готель» подаватиме до суду на одного із кандидатів у народні депутати за поширення неправдивої інформації. Про це в мережі повідомила керуюча готелем "Рейкарц Парк Готель" Іванна...

Що пов’язує кандидата від «Голосу» Володимира Тищенка з франківськими регіоналами Сендерськими 13:55 1 коментар

Що пов’язує кандидата від «Голосу» Володимира Тищенка з франківськими регіоналами Сендерськими. Кандидатом в народні депутати в одномандатному виборчому окрузі №87 від партії “Голос” балотується 38-річний підприємець Володимир Олегович Тищенко. За...

Поліція перевірить чи був непрямий підкуп під час відкриття спортмайданчика у Космачі (фото+відео) 13:44

12 липня у селі Космач, Косівського району, відбулось відкриття спортивного майданчика, участь у якому взяв кандидат у народні депутати Дмитро Сіреджук (округ №89). Присутнім розповіли про фінансову допомогу кандидата для...

Стали відомі подробиці ДТП у Надвірній, в якій постраждав пішохід 13:22

Як повідомлялось раніше, прикарпатець на мотоциклі збив пішохода. 49-річна потерпіла госпіталізована до лікарні із забоєм поперекового відділу хребта.  Аварія сталася вчора зранку на автодорозі сполученням «Мукаво – Львів» у Надвірній....

Відомий франківець Вірастюк разом з лідером гурту “ТІК” Бронюком вирішили створити “партію” садівників 13:15

16 липня, відомий франківський богатир Василь Вірастюк оприлюднив на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram світлини з лідером гурту “ТІК” Віктором Бронюком. У дописі під фото богатир написав, що вони вирішили створити...

Вибори дісталися церкви: голова парламентської фракції агітує в храмі та роздає "пожертви" (відео) 12:35

В одному з сіл Заставнівського району на Чернівеччині у церкві агітували за кандидата-мажоритарника, голову фракції "Народний фронт" Максима Бурбака.   Про це повідомляє громадянська мережа "Опора" У Facebook з'явилося відео, на якому...

Рейтинг кандидатів виборчого округу №87: лідирує Зіновій Андрійович і партія “Слуга народу” 12:15 1 коментар

Соціологічна група “Рейтинг” провела дослідження з метою вивчення суспільно-політичних вподобань прикарпатців. Опитування відбувалось в межах одномандатного виборчого округу №87 (місто Яремче з населеними пунктами Яремчанської міської ради, Надвірнянський район, частина...

"Нам ввести танки?!" Депутат Держдуми вибухнув погрозами до України в прямому ефірі (відео) 12:03 3 коментарі

Депутат Державної думи Леонід Калашников заявив, що якщо Росія продовжить експортувати газ до Європи через Україну, то на її територію доведеться ввести танки для охорони газопроводу. Уникнути цього нібито можна, тільки...

До Івано-Франківська завітає Президент України 11:42 1 коментар

Президент України Володимир Зеленський відвідає Івано-Франківську область. Про це Фіртці стало відомо з власних джерел. В рамках візиту Глава держави представить голову обласної адміністрації. Новим очільником регіону стане Денис Шмигаль. Президент ще повинен...

Люди заглянуть в холодильник і запитають: «Крім «Сватів» і «Кварталу 95», нас годувати не будуть?» 11:34

Президент - це важко. І для людини, яка ним є чи прикидається, і для власної родини. Пише Главком. Дуже лестить увага Президента України. В кожному його ролику на внутрішньополітичну тематику...

Відомі франківські блогери похизувались відпочинком на морі (відео) 11:13 3 коментарі

Літо в самому розпалі, а це означає, що довгоочікувана пора відпусток – теж. І поки хтось ще тільки планує свій відпочинок, інші вже встигли розслабитися і отримати море яскравих вражень....
 • ріел ІФ виринаюча