У Івано-Франківську чоловік у магазині двічі заплатив за придбаний товар

Вчора на своїй сторінці у соціальній мережі Олександр Заславський опублікував допис у якому розповів, що його змусили двічі платити за товар в АТБ.

Чоловік розповів, що на касі оплатив продукти карткою, але на виході його запевнили, що оплата не пройшла.

“Отже, є такий магазин АТБ-Маркет на вулиці Мельника. Зручне розташування, якраз між хатою та офісом, зробило мене постійним відвідувачем цієї торгової точки ще з моменту відкриття. Але тут трапилась дуже прикра несподіванка, навіть не несподіванка, а соковита така купа гімна, у відносинах між мною і АТБешкою у п’ятницю, 14 червня.
Нічого не підозрюючи, знаходячись у цілковитій свідомості та повному розквіті сил, прийшов у магазин, набрав собі помідорів, огірків, цибулі, оливкової олії та азербайджанського чаю, я прийшов на касу. Вистояв чергу, насвистуючи собі під ніс якусь пісеньку та мріями я вже був вдома, і, навіть, уявляв собі, як я зроблю миску салату та вип’ю вищезгаданого чаю, який вже встиг полюбити, перебуваючи у сонячному Азербайджані нещодавно. Касирика попробивала мої продукти, я простягнув картку. Щоб не виникало додаткових питань – я дуже часто, майже завжди розраховуюсь з картки, бо це стільно-модно-молодьожно. Ну, і готівки намагаюсь з собою носити мінімум. Отже, провела вона мою карточку, ну я собі розвернувся та й пішов до виходу – подумки вже я перебував вдома, солив салатик і заправляв його оливковою олією. Але тут мене зупинили і повідомили, що оплата не пройшла. Я ґречно вибачився, витяг з кишені свого смартфона та перевірив – вказана сума була списана з мого рахунку. Кажу, що гроші в мене з рахунку зникли і мене нібито нічого не мало б гребсти, оскільки за товар я заплатив. Але тут підбіг охоронець і заборонив мені рухатись в сторону виходу. Щось доказувати йому було марно, тому я й вирішив подзвонити по телефону керівника магазину, що який був написаний на оголошенні поруч.
Практично одразу з’явився керівник магазину, вдав що мене не впізнає (залишимо це на його совісті) і теж, практично одразу повідомив мені що товар не оплачено, чека я не маю, значить я продукти вкрав і мене ніхто з ними не випустить з магазину. Я щось намагався пояснити, але йому пояснити теж було марно. Директор магазину пояснив мені, що гроші обов’язково повернуться мені на рахунок протягом двох годин. Ще він ніс якусь нісенітнецю стосовно овердрафту, що я не працював в торгівлі, а він взагалі заслужений юрист України чи шо. Забігаючи наперед скажу, що директор мене здурив, грошей я так і не побачив.
Я був впевнений у своїй правоті. Кажу, раз ви мене тут незаконно утримуєте, значить я викликаю поліцію. Копи приїхали миттєво, хвилин за 20, я роз’яснив їм дану ситуацію. Але наша поліція розводить руками і каже, що нібито і я маю рацію, і АТБ. Жодних, повторюсь, жодних дій, аби мене як споживача захистити, наша нова поліція і не планувала робити. Мене це вкрай стало підхарювати, думаю – фіг з вами, оплачу я продукти ще раз, може дійсно стався збій, про який директор в зверхній ультимативній та якійсь, я би сказав, злегка хамовитій формі мені намагався вбити в голову. Дав їм гроші готівкою, касирка відрахувала решту. Коли перераховував решту, то думав що це я звичайно дарма погодився ще раз оплатити, але був морально виснажений та змучений – більше години я провів біля кас, де на мене чинили моральний тиск, не випускали ні на крок, навіть банально в туалет, а охоронець, божий одуванчік, який важить рази в два менше за мене, навіть не боявся мені погрожувати.
Коли повернувся додому, трошки вспокоївся та з’їв нарешті трошки салату, але настрій був зіпсутий. Я ж двічі заплатив за один і той товар – один раз з картки, а другий – готівкою. Мене протримали годину в магазині і, і навіть не вибачились.
Тому я дочекався, доки пройде обіцяні директором дві години, перевірив рахунок, але грошей так і не отримав. Я практично одразу ж написав йому СМС, що все ще налаштований вирішувати питання по-хорошому. Але не царське це діло, щоб такий шановний поважний пан директор мені відповідав. Я дочекався ранку і подзвонив знову. Замість вищезгаданого директора трубку зняла якась цьоця, вона представилась Мар’яною Петрівною і все намагалась панібратські назвати мене Сашою. Сказала, що допомагати мені ніхто не буде, та і грошей теж я не побачу найближчим часом. Знову навіть не подумала вибачитися.
Ну і гаряча лінія, на яку я дзвонив неодноразово теж, в принципі, мені нічім не допомогла: «Ваше звернення буде розглянуто протягом 7 днів і взагалі, шо ти від нас хочеш».
Тоді я їй запропонував таке:
1. Переді мною вибачається директор магазину
2. Кошти, які я витратив, працівники АТБ переводять на благодійність, Госпітальєрам. А я, у разі отримання коштів назад на картку, обов’язково їх поверну особисто в руки або директору магазину або отій Мар’яні Петрівні, його заступниці. І сам навіть вибачусь.
Проте на компроміс дана Марьяша йти не хоче, і запропонувала мені чекати.
Дуже шкода, що воно так вийшло. Але я все ж-таки вважаю, що правда за мною.

Тому вважаю, що АТБ – зовсім не лояльні до мене, напрочуд лояльного до них клієнта, який дуже довго терпів перед тим, як винести це питання в публічний простір”,- написав чоловік у своєму дописі.

(Visited 2 677 times, 1 visits today)

Коментарі:

  Гість,

  Скільки тексту ні про що. Справжня епопея написана з ситуації, які трапляються кожен день. Чувак вирішив чи то пожалітися чи то повимахуватися. Питання до видання! Вам не ліньки було набирати оте все?

   Гість,

   Чувак висвітлив проблему. що тобі не сподобалось??

    Гість,

    висвітлив проблему? його не можна пускати до грошей не то що чужих, а, навіть, до своїх.

   Гість,

   Ідіотизм. Розрахувався карткою, взяв чек і послав всіх нах… і охоронця і директора-юриста і селфіків.

  Гість,

  Напевно щось вкрав раніше або вже були з ним проблеми.

  Гість,

  Звертайтесь у службу захисту прав споживачів і в антимонопольний комітет. Дуже прикро, що ваш улюблний супермаркет так з вами, з постійним клієнтом вчинив. Особисто я люблю торбу в Коломиї. Найкраще обслуговування!!! Тому рекомендую всім

  Гість,

  АТБ – сепаратюжний магазин, нема чого там скуповуватися… :-/

  Назар,

  Хай клієнт піде в банк і візьме виписку з рахунку. В цього лоха напевне не пройшла проплата. Я, як людина, пов’язана з банками, не раз з таким стикався. А то пише всяку хєрню замість того, щоб спочатку перевірити. А цей примітивний ресурс ще постить це.

   Гість,

   Мабуть таких “лохів” у нашій країні багато, себе я також можу до них зарахувати, оскільки у мене сталася така ситуація з Приват Банком. Коли поповнювала картку готівакою, набрала суму поповнення і запхала гроші, на терміналі висвітилася сума комісії, оскільки при собі більше не мала грошей тим більше дрібних, натиснула завершити операцію і наївно думала що гроші мені зарахують з мінусом не сплаченої мною комісії. Та гроші так і не зарахували. Багаточисельні звернення на гарячі лінії, до працівників банку не привели до жодного результату. Звернення розглядалися спочатку добу, потім 7 днів, потім ще і ще. І хоча банк мене ідентифікував по номеру телефону, і точно було відомо час, номер терміналу, камера, зрештую, гроші мені так і не зарахували. Спочатку запевняли щоб я не хвилювалася. їх зарахують, потім казали що після інкасації коли виявлять лишні в терміналі, остаточно сказали що грошей моїх в терміналі так і не знайшли, очевидно, після того як я пішла від терміналу, він, мабуть, повернув мені мої гроші і їх забрав наступний користувач. Хтось може в це повірити? Комусь відомі випадки, щоб термінал випльовував назад грорші?

  Гість,

  Найголовніший висновок в цій історії такий , що завжди треба брати чек після оплати. Це документ , який підтверджує , що ви купили , скільки купили , коли і де купили , і що найголовніше – за все це заплатили. З написаного видно , що касир пробив товар і покупець пішов. За чек не згадується. Точніше , згадується пізніше , вже коли покупця не випускала охорона , і згадується , що того чека в нього нема. Тому саме на чеку варто і зупинитися. Якщо покупець його просто не взяв на касі , то потрібно було повернутись і забрати , після того , як виникло недорозуміння. Ну , а якщо чека не вибив касовий апарат , бо не пройшла оплата через картку , а покупець спішно побіг робити салат, то це вже трохи інша історія…

   Гість,

   АТБ другосортні магазини. Там завжди намагаються обрахувати. Та й товари низької якості. Я закуповуюсь в Рукавичці, Сільпо, Велесі – смачно та безпечно.

    Михайло,

    дивно, але заголовок мав би бути на кштал “фінансова неграмотність і що з того може бути”, чоловік морочив більше годину працівникам магазину та ще і забирав час екіпажу поліції.
    Дивно, після оплати є чек. На чеку пише “Оплата” чи інше, наприклад “Недостньо коштів” тощо. Для страховки є відеоспостереження. Покупець має мобільний із випискою з банку. Навіщо ще раз оплачувати готівкою, якщо кошти списались з рахунку? Персонал магазину молодець, перестархувались. Якщо чоловік слабо дружить з головою то міг і третій раз заплатити. Ще і вибачення якесь хоче. Як кажуть чого бідний, бо …

  Хомяк,

  Мені також довелося заплатити 2 рази за доставку на “Новій пошті” в відділенні Нової пошти с. Угринів, вул. Хіміків 5 б. Довелось чекати повернення коштів 3 місяці. Начальник відділення Ксенія так і не вибачилась перед мною. Це постійно на цьому відділенні. І всім пофіг.

  Гість,

  В кожному магазині можуть виникати якісь проблеми , незалежно від мережі. Особливо після того , як злочинні уряди Яценюка та гройсмана заборонили будь-які перевірки всіх виробників та торговців. І я би навіть не робив поділу на гірших та кращих . АТБ відвідую рідко , але коли там бував , то жодних проблем не виникало. Зате ледь не кожного разу , коли буваю в Торбі , виникають якісь недорозуміння. Ця мережа тривалий час незаконно стягувала з покупців “оплату за обслуговування”. Тепер це відмінили , але магазин тепер це заклав в цінах товару , значна частина яких відрізняється між тією , що на прилавках і тим , що вибивають на касі. Ще там можуть на касах пииписати більше одиниць товару , аніж ви взяли на правді. Але ці порушення є типовими для всіх мереж , через повну відсутність контролю з боку державних органів. Тому треба завжди бути пильними.

   Гість,

   Торба Торбі різниться. В Коломийській Торбі ще жодного разу не намахали. Мабуть все ж ефективна робота магазину залежить від керівника магазину і адміністратора, від іхньоі грамотності, компетентності і культури виховання також

  Гість,

  дивно, але заголовок мав би бути на кштал “фінансова неграмотність і що з того може бути”, чоловік морочив більше годину працівникам магазину та ще і забирав час екіпажу поліції.
  Дивно, після оплати є чек. На чеку пише “Оплата” чи інше, наприклад “Недостньо коштів” тощо. Для страховки є відеоспостереження. Покупець має мобільний із випискою з банку. Навіщо ще раз оплачувати готівкою, якщо кошти списались з рахунку? Персонал магазину молодець, перестархувались. Якщо чоловік слабо дружить з головою то міг і третій раз заплатити. Ще і вибачення якесь хоче. Як кажуть чого бідний, бо …

  Гість,

  Це все від незібраності думає про салатик, а на гроші уваги не звертає, навіть чек не бере, а тоді АТБ буде правий, бо в нього немає доказів.

  Гість,

  Чек треба було взяти, але якщо було повідомлення в телефоні від банку, то принципово не потрібно було платити. Потрібно було складати протокол і навіть їхати в участок, але в жодному разі не платити. Зараз рекомендую подавати в суд на всю компанію і вимагати моральне відшкодування в максимально високому розмірі.

  Гість,

  ЧОМУ ПОКУПЕЦЬ НЕ ВЗЯВ ЧЕК ? сТІЛЬКИ НЕРВІВ І БУМАГИ ПОТРАЧЕНО .

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:3204

загрузка...

На Донбасі загинув 22-річний прикарпатець 12:12

19 липня на Донбасі загинув 22-річний прикарпатець Микола Вітюк. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі повідомив заступник голови Тлумацької ОТГ Ігор Мандар. “Тлумаччина знову в скорботі. Звук сирен....

Усі виборчі дільниці на Прикарпатті відкрилися вчасно та без порушень 11:47

В Україні розпочалося голосування на позачергових виборах до Верховної Ради України. Дільниці для голосування відкрилися о 8:00. Правоохоронці продовжують службу у посиленому режимі. Працює ситуаційний центр для оперативного управління нарядами...

Будівельна компанія МЖК Експрес-24 дарує подорож на 2-х у будь-яку країну світу 11:16

Будівельна компанія “МЖК Експрес-24”, яка на ринку нерухомості 23 роки та є надійним лідером будівельної галузі в регіоні, проводить конкурс, переможець якого отримає путівку на 2-х у країну мрії!!! Для...

У Франківську зафіксували незаконну агітацію за одного із кандидатів у день виборів (фотофакт) 10:45 3 коментарі

У Івано-Франківську у день виборів невідомі обклеїли під'їзди незаконною агітацією за одного із кандидатів від партії "Слуга народу". Про це повідомили у соцмережі Фейсбук жителі булинку.

Прикарпатцям на замітку: що взяти із собою на виборчу дільницю і чого там не можна робити 10:16

21 липня – день позачергових виборів до Верховної Ради України.  Голосування на дільницях повинно було розпочатись о 8:00 і завершитися о 20:00. Для того, щоб проголосувати, вам потрібно із документом...

Калушан запрошують на безкоштовне заняття зі стретчингу 09:14

21 липня, для всіх охочих відбудеться безкоштовне відкрите тренування зі стретчингу. Заняття розпочнеться о 10:00 годині на стадіоні "Хімік". Про це організатори заходу повідомили у соцмережі "Фейсбук", інформують "Вікна". "Запрошуємо всіх на відкрите...

У Івано-Франківську встановили нові світлофори (фотофакт) 20:30 4 коментарі

Нові світлофори у Івано-Франківську отримало ще одне перехрестя, інформує КП Івано-Франківськміськсвітло. "Працівниками КП “Івано-Франківськміськсвітло” було проведено роботи по реконструкції ще одного світлофорного об'єкту, що знаходиться на перехресті вулиць Незалежності-Івасюка-Микитинецька. Змонтовано світлодіодні...

У "день тиші" на Прикарпатті зареєстровано 9 повідомлень про порушення виборчого законодавства 19:46 1 коментар

У "день тиші" на Прикарпатті зареєстровано 9 повідомлень про порушення виборчого законодавства, про це повідомила Поліція Івано-Франківської області. Інформація, щодо забезпечення правопорядку у «день тиші» на території Івано-Франківської області (станом на...

На Івано-Франківщині вперше зіграють "Гуцульське весілля" 19:15

В Івано-Франківській області етнічно-культурний фестиваль «Гуцульське весілля» - серед переможців всеукраїнського проєкту «Малі міста – великі враження». Про це заявив радник з питань регіонального розвитку Івано-Франківського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD...

Мама дітей, які загинули під час ДТП у Долині, померла у лікарні 19:13 11 коментарів

Як повідомлялося раніше, на Долинщині трапилося ДТП у який загинуло двоє дітей, а за життя матері боролись лікарі. Сьогодні родичка загиблих Роксолана Чоп  у соціальній мережі Фейсбук повідомила, що мати діточок Кирила...

У мережі виклали відео смертельної ДТП у Буковелі (відео) 18:33 2 коментарі

Як раніше повідомляла Правда.іф, у Буковелі трапилася смертельнна дорожньо-транспортна пригода. Потім повідомлялося, що 21-річного водія спіймала поліція. Як попередньо встановили поліцейські, 20 -річний водій, керуючи автомобілем «ВАЗ 21014» на повороті...

Калуш отримає статус ОТГ, об’єднавшись з селами 18:30

Калуш стане другим містом обласного значення, що згуртував громади для спільного соціально-економічного розвитку території в умовах децентралізації та 36 ОТГ, створеною на Прикарпатті. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі...

Лідери команди "Європейська Солідарність" відвідали Прикарпаття 18:26 9 коментарів

Представники політичної партії "Європейська Солідарність" зустрілись з мешканцями Рогатина та Бурштина. Кажуть, вперше за п'ять років з початку війни проросійські сили мають всі шанси знищити ті здобутки, яких досягла Україна в...

В Печеніженській ОТГ відкрили громадський простір Liberty space 17:47

Молоді Печеніженської ОТГ презентували місце, де вони зможуть втілювати свої ідеї та креативні задуми у життя, проводити час з друзями, розвивати свій творчий потенціал. Цими днями у Печеніжинській об’єднаній територіальній громаді відкрили...

Мешканців Івано-Франківська запрошують долучитись до християнського проекту 17:05

В Івано-Франківську планують створити мурал, який складатиметься лише з імен та прізвищ. Про таку ідею у мережі розповів франківський митець Ярема Стецик. За його словами, розмір муралу приблизно 20 м. кв. "Такий молитовний список...

Кандидату від олігарха можна все? В “день тиші” на 89 окрузі масово розклеєні портрети Сіреджука (фотофакт) 16:20 5 коментарів

Сьогодні, в переддень парламентських виборів, заборонена будь-яка агітація. Проте на Снятинщині та Косівщині досі масово висять плакати одного з кандидатів. Відповідно до виборчого законодавства, зокрема частини 2 статті 70 Закону...

Франківець розробив мобільний додаток для походів Карпатами 16:11

“В Похід Карпатами” - безкоштовна програма для телефонів на Android, яка поєднує в собі функції навігатора та довідника, а в майбутньому - і соціальної мережі. Головний інструмент цього додатку -...

Футболісти "Прикарпаття" розгромили "Бескид" 15:24

Заключний контрольний матч в рамках другого навчально-тренувального збору “Прикарпаття” провело по дорозі додому – у Надвірній, де зійшлося з учасником чемпіонату області, місцевим “Бескидом”. Підопічні Володимира Ковалюка здобули впевнену перемогу 5:1 і в...

У Делятині трапилося ДТП 14:53

Сьогодні у Делятині трапилася дорожньо-транспортна пригода, про це повідомили очевидці у соціальній спільноті НАДВІРНЯНЦІ. "Ранішня пригода в Делятині",- йдеться у дописі.

Поліція Івано-Франківщини нагадує про «День тиші» і відповідальність за порушення 14:22

З 00:00 годин 20 липня в Україні розпочався «День тиші». Просимо дотримуватися закону, а виявивши порушення - телефонувати на "102", пише Поліція Івано-Франківської області. Нагадуємо, завтра, 20 липня, в останній день...
 • ріел ІФ виринаюча