pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

У Івано-Франківську громадськість вийде на акцію за права тварин (фотофакт)11 Вер, 12:44

Сьогодні у Івано-Франківську відбулася пресконференція, щодо Всеукраїнського маршу за права тварин, який відбудеться у нашому місті 15 вересня, інформує Правда.іф.

“Навіть люди, які в селах тримають господарство також порушують чинний закон завдаючи їм шкоди. Усім нам потрібно підняти тему про захист тварин, щоб про це говорили від садка і до старості. Навіть, коли приходимо до правоохоронних органів з порушенням закону стосовно тварин, то нам відовідають, що це смішно вести справу про побиту собаку. Я вважаю, що перше завдання маршу відстояння і підняття рівня правової культури стосовно тварин”,- говорить проректор університету Короля Данила Олег Андрухів.

Марш відбувається вже не вперше, але цього року додали декілька вимог. В Україні права тварини регулює 89 стаття про жорстоке поводження з тваринами, яке несе покарання у вигляді штрафу від трьохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Психолог Ольга Кукло розповіла звідки береться ця агресія до тварин у дитячому віці.

“Є статистика, що більшість сирійних вбивць починали свої насильницькі дії ще над тваринами. Починають з тварин, а закінчують людьми. До 5 років можна списати, як цікавість, а вже в підлітковому віці з цим потрібно щось робити”,- розповіла психолог Ольга Кукло.

Україні є тварини, які знаходяться на межі зникнення: зубр, їжак вухатий, лісний кіт, ведмідь бурий, сипуха, чорний лелека, рись,лось, писуха. Організатори запрошують усіх бажаючих, щоб покласти край знущанню над тваринами.

Марш відбудеться 15 вересня о 12.00.

Збиратимуться від готелю Надія, пройдуть по стометрівці та фінальна локація – Вічевий Майдан.

(Visited 21 times, 1 visits today)