pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

У Івано-Франківську працівники міського парку шукають собаці дбайливого господаря (фотофакт)14 Бер, 17:55

У міському парку ім. Тараса Шевченка дали прихисток собаці “Цезар”, яка постраждала від неналежної поведінки господаря. Про це у мережі Фейсбук написала директорка КП “Центр розвитку рекреації і міста” Руслана Василюк.

“Місяць тому побачила в мережі пост про собачку з дуже важкою долею. Господар знущався над ним, зі слів сусідів бив і не годував, пес постійно тікав і жив на вулиці. Просто не змогла залишитися байдужою…Зв’язалася з волонтерами (Lyuda Roy) і запропонувала перетримку в спеціально обладнаному місці в парку. Але собаку після того посту довго не могли знайти. І кілька днів тому мені зателефонували, що його таки знайшли. Господар помер і собаку забрали патрульні поліцейські. Зараз Цезар у нас. Ми його доглядаємо, вигулюємо і годуємо. Але йому потрібен справжній господар і новий дім! Пес дуже сумує за людьми. Він добрий, лагідний, розумний і слухняний! Точно буде вірним другом тому, хто зможе подарувати йому своє тепло і любов. Відгукніться!
Умова одна: передамо лише в надійні руки з можливістю отримувати інформацію про його життя в новій сім`ї!”, – написала Руслана Василюк.

 

(Visited 131 times, 1 visits today)