pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

У Івано-Франківську представили нового голову обласної асоціації учасників та ветеранів АТО14 Тра, 14:59

Сьогодні у Івано-Франківську під час прес-конференції представникам засобів масової інформації представили нового голову обласної асоціації учасників та ветеранів АТО, інформує Правда.іф.

“У неділю відбулися збори, на яких був обраний новий склад правління асоціації. До нього увійшли представники всіх районних центрів Прикарпаття. Асоціація є повністю аполітичною, її керівний склад не є в жодній політичній партії. Хоча, звісно, ми будемо підтримувати наших учасників, якщо вони будуть входити до тих чи інших органів влади. Ми хочемо зробити все для того, щоб стати вагомою силою в нашій області”, – повідомив голова асоціації Мирослав Кріль.

Під час зборів було змінено статут, надані більші повноваження районним осередкам. На даний час в обласну асоціацію входить 25 організацій.

“У нас назріли питання, які могли призвести до роз’єднання асоціації, але нам вистачило мудрості об’єднатися і прийняти рішення про подальшу працю. Також ми будемо проводити більш активну роботу в області”, – сказав Мирослав Кріль.

(Visited 307 times, 1 visits today)