pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

У Івано-Франківську премією міського голови нагородять кращих освітян21 Бер, 12:10

Виконавчий комітет затвердив Положення про призначення премії міського голови в галузі освіти м. Івано-Франківська, пише Правда.іф.

Картинки по запросу вчитель

Як повідомив Ігор Максимчук, це нова премія.

“Цією премією ми нагороджуватимемо здебільшого молодих педагогів”, – наголосив керівник департаменту освіти.

Положення встановлює порядок визначення претендентів на нагородження, порядок висування претендентів на нагородження, порядок визначення розмірів премії міського голови, порядок вручення премії міського голови в галузі освіти м.Івано-Франківська  педагогічним працівникам закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти міста за визначні досягнення в галузі освіти міста.

Нагородження премією міського голови в галузі освіти м. Івано-Франківська педагогічних працівників закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти міста  проводиться з метою матеріального стимулювання активної участі педагогів у становленні і розвитку освітньої системи міста; сприяння творчим педагогічним пошукам; запровадження інноваційних технологій організації освітнього процесу; популяризації кращих педагогічних досягнень.

Щоб бути номінованим на премію міського голови треба створювати інноваційний простір дошкільної освіти, застосовувати нові методики для формування базових якостей вихованців закладів дошкільної освіти. Проводити підготовку переможців ІІІ та ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін та переможців ІІІ етапу Малої академії наук та переможців інтелектуальних і творчих конкурсів, турнірів,  спортивних змагань, що мають статус всеукраїнських та міжнародних рівнів. Також номінанти  мають досягти значних результатів у роботі з дітьми з особливими потребами. Важливим є впровадження авторських перспективних педагогічних ідей педагогами зі  стажем до 5 років, які мають публікації у фахових виданнях або успішно використовують інноваційні освітні практики.

Премія міського голови в галузі освіти м.Івано-Франківська призначається педагогічним працівникам закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти  та професійно-технічної освіти за номінаціями:

«Дошкільна освіта»

«Освітня інновація»

«Загальна середня освіта»

«Зоряний старт»

«Професійна майстерність»

«Інклюзивний простір»

«Батьківська просвіта»

«Позашкільна освіта»

«Професійно-технічна освіта»

«Педагогічна надія»

Подання кандидатур для призначення премії міського голови в галузі освіти м.Івано-Франківська здійснюється радою закладу освіти або педагогічною (тренерською) радою закладу освіти. Рада загальноосвітнього навчального закладу або педагогічна (тренерська) рада закладу освіти подає клопотання до колегії Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради.

До колегії Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради до 15 квітня поточного року надаються такі документи:

Педагогу, удостоєному премії міського голови, присвоюється звання лауреата премії міського голови в галузі освіти м.Івано-Франківська та вручається диплом лауреата премії міського голови та грошова винагорода.

 

 

 

(Visited 159 times, 1 visits today)