pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

У Івано-Франківську відбулося Свято Морозива від компанії “Рудь”(фоторепортаж)17 Чер, 16:45

16 червня , в Івано-Франківську, для дітей та дорослих компанія «Рудь» (ПАТ «Житомирський маслозавод») провела свято єднання та позитиву – Свято Морозива.

Наш проект “Свято морозива” від ТМ “Рудь” проходить вже 15 років поспіль та по всій Україні. Це соціальний проект, який ми створили, щоб показати, наскільки важливе родинне спілкування та наскільки важливо діткам проводити час з батьками і навпаки. Свято родинне. Ми вважаємо, що у наш час це дуже важливо. Цього року ми розпочали дуже символічно зі Слов’янська, бо всі діти заслуговують на щасливе дитинство”,- розповіла координатор проекту “Свято Морозива” та маркетолог компанії “Рудь” Тетяна Хомяк.

Такі свята відбуваються щорічно протягом 15 років і уже встигли сподобатися дітлахам. Цього року перепусткою на ігри стали квиточки, які гості могли отримати придбавши 1 порцію смачного морозива, 1 морозиво дорівнювало 1 квиточок.Однак вхід до більшості локацій був абсолютно вільним.
Діти змагалися у грі в дартц – кидали липкі м’ячики у дошку та збирали бали на подарунки, закидали м’яч у кільце, грали в інтелектуальні ігри, були творчі воркшопи зі створення прикрас, коробочок або тваринок із синельного дроту. Окрім цього оновлені ігри: п’ятнашки, міні-гольф, рибалки та різні батли.

На деяких атракціонах дітям малювали «тату» , робили різноманітні зачіски.
На сцені, спільно з казковими персонажами, учасники свята змагалися у танцях, піснях, виконували різноманітні завдання. За кожен конкурс діти отримували пам’ятні подарунки від компанії «Рудь»: ручки, зошити, кружки, магнітики та інші корисні речі. Навіть Дід Мороз посеред літа отримав ящик морозива від компанії “Рудь”.

Цьогорічне свято завершилося, а маленькі ласуни вже очікують наступного року, щоб уже через рік мати змогу розважитися на наступному Святі Морозива від компанії «Рудь».

(Visited 159 times, 1 visits today)