pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

У Калуші команда «Більше ніж» перемогла у чемпіонаті учнівських команд КВН23 Бер, 19:36

21 та 22 березня 2018 року в палаці культури «Юність» відбувся шкільний чемпіонат учнівських команд КВН.

21 березня за перемогу в шкільному весняному кубку змагалися команди шкіл № 3, 4, 5, 6 та Калуського політехнічного коледжу. Перемогла команда «Три крапки» (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3), яка нагороджена кубком та відпочинком на морі в місті Очакові. Друге місце посіла команда «Гламур» (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6), третє – «Четвертак» (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4), четверте – «5 К» ( ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5) та п’яте – «До дна» (Калуський політехнічний коледж).

За рішенням журі КВН, міс шкільного весняного кубку стала Осінцева Ілона, учениця школи № 5, а містером – Шкварчук Юрій, учень школи № 6, які отримали в нагороду  цінні призи від спонсорів та міського голови, інформують “Вікна” з посиланням на прес-службу Калуської міської ради.

22 березня в фіналі зустрілися команди шкіл № 1, 2, 7, НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №10-ліцей» та Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка. Здобула перемогу команда «Більше ніж» (СШ І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням англійської мови), яка нагороджена кубком та відпочинком в Туреччині.

Друге місце виборола команда «В десятку» (НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №10-ліцей»), третє – «Гі-Га-Гу» (Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка), які нагороджені екскурсійною поїздкою у Відень та Будапешт. Четверте місце посіла команда – «По-перше» ( ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1), а п’яте – «Не суть» ( ЗОШ І-ІІІ ступенів №7). Титул міс фіналу за рішенням журі КВН стала Пасєка Уляна, учениця школи № 7, а містером – Пайш Ярослав, учень НВК, які отримали в нагороду цінні призи від спонсорів та міського голови.

Усі команди нагороджені літнім відпочинком в селі Вишків (відпочинковий комплекс «Ялинка») та запрошені на молодіжну дискотеку.

 

(Visited 70 times, 1 visits today)