pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

У Коломиї визначили претендентів на премію Тараса Мельничука18 Кві, 15:25

16 квітня комісія під керівництвом заступника міського голови Володимира Бойцана визначала номінантів з присудження Коломийської міської літературної премії імені Тараса Мельничука.

До 1 квітня у відділ культури надсилали документи і літературні твори для розгляду та участі в конкурсі. А 16 квітня відбувся допуск кандидатів до конкурсу.

«Комісія ознайомилася із трьома книжками, які претендуватимуть на премію, – каже Володимир Бойцан. – У другій половині травня у музеї історії Коломиї їх репрезентуватимуть громаді».

Далі за процедурою – рішення комісії розглядатимуть члени виконавчого комітету. А диплом та знак лауреата премії автору традиційно вручать 19 серпня на святкуванні Дня міста.

Нагадаємо, Коломийська міська літературна премія імені Тараса Мельничука заснована міською радою в 1996 році. ЇЇ присуджують щороку письменникам, спілкам та громадським об’єднанням літераторів за високохудожні літературні твори, які сприяють духовному росту громадян, є духовними набутками українського народу.

Джерело

(Visited 73 times, 1 visits today)