pravda.if.ua
http://pravda.if.ua

У прикарпатському містечку собака напала на маленьку дитину19 Вер, 13:45

Вчора, 17 вересня, місцева мешканка Yana Len, в одній із груп у соцмережі Фейсбук повідомила про неприємну подію, з якою вона стикнулася на вулицях міста Бурштин:

“Сьогодні я стала свідком того, як біля магазину “Рибак” собака напала на дівчинку років три, яку мама ледь встигла підняти за руки, завдяки чому їй вдалося уникнути укусу дитини. Знаєте, видовище це зовсім не приємне(це ще легко сказано). Той страх, який отримала дитина і той дитячий вереск вразив усіх, хто там був. Я теж люблю собак, але все таки їм не місце під кожним магазином, по тротуарах, на дитячих площадках і т.д. Бо той страх ,який переносить людина, під час атаки пса залишається на усе життя! Він не проходить і цього ніколи не зрозуміти тим, хто з цим не стикався”, – розповідає пані Іванна.

Люди не оминули повідомлення увагою, а по їхній реакції стає очевидним, що вони не на жарт стурбовані ситуацією із безпритульними собаками у Бурштині. Зокрема Оксана Турчин написала таке:

“Кожен день гуляю з дітками і переживаю щоб не вкусив пес. Чому стільки пишуть про цю проблему і ніхто не звертає уваги. Пси в Бурштині важливіші за людей. Бігають зграями. Кидаються на людей. Кусають дітей. Хто відповідає за цих собак? До кого звертатися? Підкажіть.” – коментує жінка.

Фото ілюстративне, із допису в мережі.

 

Джерело

(Visited 76 times, 1 visits today)