13 C
Ivano-Frankivsk
Понеділок, 25 Травня, 2020
Головна Здоров'я Усіх людей, які отруїлися на весіллі у Коломийському районі вже виписали з...

Усіх людей, які отруїлися на весіллі у Коломийському районі вже виписали з лікарні

Усіх людей, які отруїлися на весіллі у Коломийському районі вже виписали з лікарні

Результат пошуку зображень за запитом "ресторан вербіж"

За інформацією ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» в Коломийську районну інфекційну лікарню на лікування поступило 26 осіб, з них 2 дитини віком до 15 років.

В ході епідрозслідування встановлено, що госпіталізовані особи 04.05.2019 р. перебували на весіллі (всього було 240 чол.) та вживали їжу в готельно-ресторанному комплексі «Вербіж».

Станом на 17 травня з лікувального закладу виписано всіх потерпілих (26 осіб).

Діагноз заключний: «Сальмонельоз» – 15 осіб, «Гострий гастроентероколіт не встановленої етіології» – 3 особи, «Гострий ентероколіт не встановленої етіології» – 8 осіб.

Класифікується як надзвичайна ситуація природного характеру, об’єктового рівня. Код НС 20721 «НС, пов’язана з отруєнням людей у результаті споживання неякісних продуктів харчування». Розділ ІІ п. 31 «Захворювання людей на небезпечні інфекційні хвороби: шигельоз (дизентерія) та інші гострі кишкові інфекційні захворювання встановленої та невстановленої етіології, сальмонельоз, вірусний гепатит А»; п. 36 «Одночасне отруєння людей з одного колективу внаслідок споживання продуктів харчування або води», інформують в УПЦЗ.

Залишіть коментар

avatar
  Підписка  
Сповіщення про
- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • цитадель
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!