2 C
Ivano-Frankivsk
Середа, 26 Лютого, 2020
Головна Кримінал В Івано-Франківську орудував шахрай, який «ремонтував» людям комп’ютери на дому

В Івано-Франківську орудував шахрай, який «ремонтував» людям комп’ютери на дому

Повідомлення про шахрайство надійшло до поліції 12 квітня.

Заявниця розповіла патрульним, що на вулиці Микитинецькій вона побачила оголошення про недорогий ремонт комп’ютерів. Зателефонувала майстру – він прийшов незабаром.
 

 Результат пошуку зображень за запитом "шахрайство"

Чоловік оглянув системний блок і повідомив, що є потреба забрати його для повної діагностики в офіс. Заявниця погодилася, майстер взяв системний блок, 250 гривень за сервісний огляд на місці та залишив номер телефону й адресу офісу.
Через тиждень жінці повідомили, що ремонт її комп’ютера буде коштувати 3500 гривень. Власниця вирішила не ремонтувати його і забрати назад. Та на тому боці кинули слухавку і впродовж кількох днів з нею уже ніхто не спілкувався.
Як виявилось, офісу з ремонту техніки за вказаною “майстром” адресою також нема. Патрульні вирішили обхитрити шахрая його ж таки методом. Інспектор зателефонував на номер з оголошення й розповів про біду – мовляв, зламався ноутбук. І викликав “майстра” додому, домовившись про час і місце зустрічі.
Згодом “майстер” повідомив, що він уже на місці. Там його і застали не лише патрульні, а й жінка, яка через довіру позбулася свого комп’ютера й упізнала зловмисника.
Затриманим виявився 25-річний уродженець Кіровоградщини. Тепер живе в Івано-Франківську, а перед цим мешкав в Одесі. Чоловіка доставили до міського відділу поліції та передали слідчому для з’ясування всіх обставин справи й детальної перевірки.

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

У прикарпатській поліції оператори служби «102» проходять курси підвищення кваліфікації: фото

У прикарпатській поліції оператори служби «102» проходять курси підвищення кваліфікації:...

0
Інспектори та оператори служби «102» поліції Івано-Франківщини проходять короткострокові курси підвищення кваліфікації, щоб удосконалити свої знання і зробити комунікацію з громадянами більш...